Hozzászólás: 50 millióért beszélhetett Orbán a zsidóknak http://nepszava.com/2013/05/magyarorszag/50-millioert-beszelhetett-orban.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Eldrad http://nepszava.com/2013/05/magyarorszag/50-millioert-beszelhetett-orban.html/comment-page-1#comment-282539 Eldrad Wed, 08 May 2013 09:20:14 +0000 http://nepszava.com/?p=119540#comment-282539 szemüveges: . - Hogy több zsidó vallási közösség van Mordorban vagy máshol, az éppúgy nem meglepő, mint hogy a különféle keresztény kisegyházak is bolondgomba módjára szaporodnak mindenfelé. Pedig mind ugyanabban hisz, csak hát valamiért úgy érzik, nekik külön kell menniük, ennek ezer és egy oka lehet. . De ez önmagában egyáltalán nem probléma. szemüveges:
.
- Hogy több zsidó vallási közösség van Mordorban vagy máshol, az éppúgy nem meglepő, mint hogy a különféle keresztény kisegyházak is bolondgomba módjára szaporodnak mindenfelé. Pedig mind ugyanabban hisz, csak hát valamiért úgy érzik, nekik külön kell menniük, ennek ezer és egy oka lehet.
.
De ez önmagában egyáltalán nem probléma.

]]>
szemüveges http://nepszava.com/2013/05/magyarorszag/50-millioert-beszelhetett-orban.html/comment-page-1#comment-282537 szemüveges Wed, 08 May 2013 09:15:40 +0000 http://nepszava.com/?p=119540#comment-282537 Optimista! A mazsihisz is mint egyház kapta az 50 millát. 3 zsidó felekezetet ismertek el egyháznak orbánék, felsorolni ugyan nem tudom, de már többször is olvastam róla, hogy ennyi zsidó közösséget ismertek el, mondjuk én mindig azt hittem hogy csak 1 azaz egy zsidó (vallási)közösség van, de tévedtem. Optimista!
A mazsihisz is mint egyház kapta az 50 millát. 3 zsidó felekezetet ismertek el egyháznak orbánék, felsorolni ugyan nem tudom, de már többször is olvastam róla, hogy ennyi zsidó közösséget ismertek el, mondjuk én mindig azt hittem hogy csak 1 azaz egy zsidó (vallási)közösség van, de tévedtem.

]]>
johnnyboy http://nepszava.com/2013/05/magyarorszag/50-millioert-beszelhetett-orban.html/comment-page-1#comment-282415 johnnyboy Wed, 08 May 2013 03:20:59 +0000 http://nepszava.com/?p=119540#comment-282415 Az „orbanizált” szöveg, hogy takarékba... izé tartalékba teszi a romákat Magyarországon a Legfőbb rasszista, antiszemita lény, minden bizonnyal a Magyar Nyelv Értelmező Szótára arany lapjára fog kerülni rövidesen, a Kedves Vezér megkergült szógyűjteményével együtt, a depressziós nemzeti magyarság tartós örömszerzésére. . Nehéz időt élünk, mert a súlyos szókasztráló Orhány benyögéseit vallásos áhítattal mormolja majd a megbutított tömeg, a napi áhítatos, orbanikuss” imaként. Ámen. Az „orbanizált” szöveg, hogy takarékba… izé tartalékba teszi a romákat Magyarországon a Legfőbb rasszista, antiszemita lény, minden bizonnyal a Magyar Nyelv Értelmező Szótára arany lapjára fog kerülni rövidesen, a Kedves Vezér megkergült szógyűjteményével együtt, a depressziós nemzeti magyarság tartós örömszerzésére.
.
Nehéz időt élünk, mert a súlyos szókasztráló Orhány benyögéseit vallásos áhítattal mormolja majd a megbutított tömeg, a napi áhítatos, orbanikuss” imaként. Ámen.

]]>
Commonsense http://nepszava.com/2013/05/magyarorszag/50-millioert-beszelhetett-orban.html/comment-page-1#comment-282398 Commonsense Tue, 07 May 2013 22:20:34 +0000 http://nepszava.com/?p=119540#comment-282398 Geyza baratom ezt nem neked szantam ! Geyza baratom ezt nem neked szantam !

]]>
Commonsense http://nepszava.com/2013/05/magyarorszag/50-millioert-beszelhetett-orban.html/comment-page-1#comment-282397 Commonsense Tue, 07 May 2013 22:19:09 +0000 http://nepszava.com/?p=119540#comment-282397 Ja es meg : "Jezus koporsojat sem oriztek ingyen" Hulyek ! Jezusnak nem is volt koporsoja ! Ja es meg : “Jezus koporsojat sem oriztek ingyen”

Hulyek ! Jezusnak nem is volt koporsoja !

]]>
Geyza http://nepszava.com/2013/05/magyarorszag/50-millioert-beszelhetett-orban.html/comment-page-1#comment-282392 Geyza Tue, 07 May 2013 22:06:25 +0000 http://nepszava.com/?p=119540#comment-282392 Érdekes én úgy hallottam hogy a Judásnak 30 pénz volt a jussa. Most meg kiderül hogy ötven ? ( dokumentum ?? ) Érdekes én úgy hallottam hogy a Judásnak 30 pénz volt a jussa.
Most meg kiderül hogy ötven ? ( dokumentum ?? )

]]>
Eldrad http://nepszava.com/2013/05/magyarorszag/50-millioert-beszelhetett-orban.html/comment-page-1#comment-282391 Eldrad Tue, 07 May 2013 22:00:55 +0000 http://nepszava.com/?p=119540#comment-282391 "...Jó lenne látni, milyen hatást váltott volna ki, ha nem engedik oda. Vagy egyszerűen megérdemelten kirúgják..." . - Diplomatikusan nem tették, de azt azért említhették volna neki, hogy mi ez a folyamatos bratyizás mindenféle tetű nyilassal... na OK, diplomatikusan ezt sem tették. . Mindegy... úgysem ezen a sóhivatalon múlik a zsidók sorsa. “…Jó lenne látni, milyen hatást váltott volna ki, ha nem engedik oda. Vagy egyszerűen megérdemelten kirúgják…”
.
- Diplomatikusan nem tették, de azt azért említhették volna neki, hogy mi ez a folyamatos bratyizás mindenféle tetű nyilassal… na OK, diplomatikusan ezt sem tették.
.
Mindegy… úgysem ezen a sóhivatalon múlik a zsidók sorsa.

]]>
Herics http://nepszava.com/2013/05/magyarorszag/50-millioert-beszelhetett-orban.html/comment-page-1#comment-282348 Herics Tue, 07 May 2013 18:56:58 +0000 http://nepszava.com/?p=119540#comment-282348 Meg is lettem volna lepődve, ha a drága, jó, mindig elvhű, bátor, nem opportunista Mazsihisz a WJC itteni ülése előtt ne kapott volna valami plusz apanázst a kormánytól. Így legalább világos, hogy Feldmayerék (és persze a WJC) miért nem támogatják Magyarországon a piros házat, hisz az erős konkurencia lenne számukra! Meg is lettem volna lepődve, ha a drága, jó, mindig elvhű, bátor, nem opportunista Mazsihisz a WJC itteni ülése előtt ne kapott volna valami plusz apanázst a kormánytól. Így legalább világos, hogy Feldmayerék (és persze a WJC) miért nem támogatják Magyarországon a piros házat, hisz az erős konkurencia lenne számukra!

]]>
K. József http://nepszava.com/2013/05/magyarorszag/50-millioert-beszelhetett-orban.html/comment-page-1#comment-282319 K. József Tue, 07 May 2013 17:25:55 +0000 http://nepszava.com/?p=119540#comment-282319 Rekorder vagyok! Én kaptam a legtöbb szavazatot! 39-et. És -1-es lettem 19:24-kor. Ezek szerint -20+19. Remi nincs! :D Te Jó Isten! Ennyire magvas a nyitó hozzászólásom? :D Rekorder vagyok! Én kaptam a legtöbb szavazatot! 39-et. És -1-es lettem 19:24-kor. Ezek szerint -20+19. Remi nincs! :D
Te Jó Isten! Ennyire magvas a nyitó hozzászólásom? :D

]]>
K. József http://nepszava.com/2013/05/magyarorszag/50-millioert-beszelhetett-orban.html/comment-page-1#comment-282318 K. József Tue, 07 May 2013 17:21:04 +0000 http://nepszava.com/?p=119540#comment-282318 Nagyon meglep, hogy itt az Amerikai Népszaván ilyen elmarasztaló hozzászólásokat olvasok a Magyarországon megtartott Zsidó Világkongresszusról illetve azok résztvevőiről. Persze én nem vagyok járatos zsidó ügyekben, zsidó körökben, nem értek hozzá. Nagyon meglep, hogy itt az Amerikai Népszaván ilyen elmarasztaló hozzászólásokat olvasok a Magyarországon megtartott Zsidó Világkongresszusról illetve azok résztvevőiről. Persze én nem vagyok járatos zsidó ügyekben, zsidó körökben, nem értek hozzá.

]]>