Hozzászólás: Nem fogadja el a Hallgatói Hálózat a röghöz kötést http://nepszava.com/2013/03/magyarorszag/nem-fogadja-el-a-hallgatoi-halozat-a-roghoz-kotest.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 telekis http://nepszava.com/2013/03/magyarorszag/nem-fogadja-el-a-hallgatoi-halozat-a-roghoz-kotest.html/comment-page-1#comment-271541 telekis Wed, 27 Mar 2013 06:22:07 +0000 http://nepszava.com/?p=117674#comment-271541 Egy demokráciában és annak normálisan működő gazdaságában a köz- és felsőoktatás ügye sem lehetne kérdés. Ha a táradalmi környezet megfelelő, a fiatalok is legszívesebben a hazájukban maradnak, tehát frissdiplomásként ugyan ki menne "angliai-csicskának"? Nem a rosszul működő rendszert kell életben tartani (pl.röghöz kötéssel), hanem egy normális országban kellene élnünk. Ennyi! Egy demokráciában és annak normálisan működő gazdaságában a köz- és felsőoktatás ügye sem lehetne kérdés.
Ha a táradalmi környezet megfelelő, a fiatalok is legszívesebben a hazájukban maradnak, tehát frissdiplomásként ugyan ki menne “angliai-csicskának”?
Nem a rosszul működő rendszert kell életben tartani (pl.röghöz kötéssel), hanem egy normális országban kellene élnünk.
Ennyi!

]]>
bonhomme http://nepszava.com/2013/03/magyarorszag/nem-fogadja-el-a-hallgatoi-halozat-a-roghoz-kotest.html/comment-page-1#comment-271168 bonhomme Mon, 25 Mar 2013 20:29:33 +0000 http://nepszava.com/?p=117674#comment-271168 én meg csak bővítgetem itt a rigmusaimat, hátha egy tüntetésen felhasználják majd őket (egyébként nyugodtan át lehet költeni, ha valaki frappánsabbat talál ki; ez csak amolyan kiindulópont): ... Választási rigmusok .. Orbán Viktor pszichopata: Kiütött a cujka, tata? Lesz miatta itt még csata, Neki pedig ra-ta-ta-ta! .. Elbaltáztad, Orbán Viktor: Éppúgy, mint az osztrák piktor. Rémuralmad nem lesz hosszú: Utolér a jogos bosszú. .. Kövér Laca vörös fattyú: Soha nem lesz fehér hattyú! Csak egy tapló suttyó szittya, Ki a gyűlöletet szítja. Ősprimitív durungbajszú: Bűnlajstroma igen hosszú! Nem lepődök meg, ha apja Egyszer majd jól pofán csapja! .. Schmitt Palika exsportoló, Pénzért mindenre kapható. Oda az elnöki pálya, Mert lopott a diplomája. Ne neheztelj, kedves Pál! Így jár, aki plagizál. .. Bayer Zsolti náci tollnok: Nagy bunkó, mint ide Szolnok! Verjed még kicsit a nyálad! Kenderből lesz majd a sálad! .. Áder Janó, hol az eszed? Neked többé nincs hiteled! Gerinctelen rendszerszolga! Fogalma sincs, mi a dolga! .. Lázár Jankó büdös bunkó, Kontóján sok frankó bankó: Svájci frankok, svájci bankok; Ha megbuktok, irány Bangkok? .. Rogán Antal, le a lanttal! Érd be egy sekély sírhanttal! Törvényszéken tölgyfa asztal: Majd a bíró elmarasztal! .. Semjén Zsolti stüszivadász: Bumburnyákok között nagy ász! Mit szólsz majd, ha egyszer végre Téged kapnak puskavégre? .. MatolCsita kancsal majom: Míg makog, nincs vele bajom, Csak, ha azt hiszi a dőre, Hogy ember vált már belőle. Piros seggű orángután, Seggpöttyökkel hal meg bután. (Romhányi egy halhatatlan) .. Varga Pista erőszakos: Okos, mint a tavalyi kos! Lennél inkább egy homokos, Mintsem nőkkel erőszakos! .. SelmeCziki Gabi szöszke, Okos, mint egy kifli csücske! Esze semmi, fogd meg jól! Minden szava egy öngól! .. Szíjjártó egy szájjal ártó! Olyan sötét, hogy már bántó! Ha holló száll át fölötte, Hisszük: villámlik körötte! Ő egy ex-protokolldroid: Éjjel-nappal hazudozik. Gyönyörű a hivatása: Magyarország szívatása! .. Giró-Szászéktól a Bandi Folyton füllent, az oktondi! Ördögadta Andriskája! Hazudik, de szarunk rája! .. Deutsch Tompika mocskos szája: Trágárság a diszkrét bája. Ő a pártja sztárbikája: Várva várja árja párja. Árva lány ha megkívánja, Bánja kánya: felcsinálja. .. Papcsák Ferkó egy nagy furkó: Buta, akár egy fatuskó! Nincs oka a vigasságra; Nem tart soká királysága! Zugló népe most leváltja, Szurokba is belemártja, Libatollba hempergeti, Seprűnyéllel elkergeti. .. Kósa Lajos nagy otrombán Ül a maga szemétdombján. Vigyázz, Lajos, lyukas a kas; Nem leszel te soká kakas! (népieschen:) Debrecenbe kéne menni, Kósa Lajcsit kéne venni. Lemérjük, s ha lesz egy mázsa, Megvesszük majd far-hát-árba'. .. Balog Zoltán hazug spontán; Azt hiszi tán, ő egy szultán? Nem sejti tán, vagy nagyzol tán?... / Kedves Zoltán, ön nagyzol tán? Sagt der German: ein Untertan! ... Elhervadtál, Hoffmann Rózsa! Ülhetnél ott, ahol Dózsa! Az asszonyság nem egy zseni: Diákságot felhergeli. Felsőoktatásban nincs már: Közoktatás-államtitkár, Bár nem érdeklik bajai... (Pedig született Bajnai). ... Hoffmann Rózsa ki van rúgva, Helyette más pöröly zúz ma. Klinghammer a becses neve: Érződik is neve heve. Rossz az irány, rossz a vektor, Valódi veloci-rektor. ... Pintér Sándor, egyet mondok: Kétszer vert meg Tél tábornok! Lesznek itt még veled gondok!... Kinyögnéd végre: "Lemondok"?! ... Ilyen segg, mint Navra-csicska, Még a fideSS-ben is ritka! Nem tudom, hogy mi a titka, De már várja a kalitka! ... Szaniszló egy mintabarom! Még hallani sem akarom, Miket hord ez összevissza, Ha az ingyen cujkát issza! ... Kumin Ferenc is egy kegyenc; Egyik kedvenc fideSS-lelenc! Bár lenne már inkább fegyenc!... Vagy futóvad?... Irány Gemenc! .. Fekete György pártkomisszár A művészet körül grasszál. Gyuri, magas ez a labda! Neked kész szellemi csapda! .. Kerényi bá' rajzszakköre Csupa subec, dex, meg csöre*. Giccsparádé drága áron; Ez a menő itt, Balkánon! ... Szájer Józsi-alaptörvény Egy tömény jogi förmedvény. Bár az önkény igen kemény, Úgy vélem én: van még remény! ... *táj- és műszavak; egy szóval: hülyék én meg csak bővítgetem itt a rigmusaimat, hátha egy tüntetésen felhasználják majd őket (egyébként nyugodtan át lehet költeni, ha valaki frappánsabbat talál ki; ez csak amolyan kiindulópont):

Választási rigmusok
..
Orbán Viktor pszichopata:
Kiütött a cujka, tata?
Lesz miatta itt még csata,
Neki pedig ra-ta-ta-ta!
..
Elbaltáztad, Orbán Viktor:
Éppúgy, mint az osztrák piktor.
Rémuralmad nem lesz hosszú:
Utolér a jogos bosszú.
..
Kövér Laca vörös fattyú:
Soha nem lesz fehér hattyú!
Csak egy tapló suttyó szittya,
Ki a gyűlöletet szítja.
Ősprimitív durungbajszú:
Bűnlajstroma igen hosszú!
Nem lepődök meg, ha apja
Egyszer majd jól pofán csapja!
..
Schmitt Palika exsportoló,
Pénzért mindenre kapható.
Oda az elnöki pálya,
Mert lopott a diplomája.
Ne neheztelj, kedves Pál!
Így jár, aki plagizál.
..
Bayer Zsolti náci tollnok:
Nagy bunkó, mint ide Szolnok!
Verjed még kicsit a nyálad!
Kenderből lesz majd a sálad!
..
Áder Janó, hol az eszed?
Neked többé nincs hiteled!
Gerinctelen rendszerszolga!
Fogalma sincs, mi a dolga!
..
Lázár Jankó büdös bunkó,
Kontóján sok frankó bankó:
Svájci frankok, svájci bankok;
Ha megbuktok, irány Bangkok?
..
Rogán Antal, le a lanttal!
Érd be egy sekély sírhanttal!
Törvényszéken tölgyfa asztal:
Majd a bíró elmarasztal!
..
Semjén Zsolti stüszivadász:
Bumburnyákok között nagy ász!
Mit szólsz majd, ha egyszer végre
Téged kapnak puskavégre?
..
MatolCsita kancsal majom:
Míg makog, nincs vele bajom,
Csak, ha azt hiszi a dőre,
Hogy ember vált már belőle.
Piros seggű orángután,
Seggpöttyökkel hal meg bután. (Romhányi egy halhatatlan)
..
Varga Pista erőszakos:
Okos, mint a tavalyi kos!
Lennél inkább egy homokos,
Mintsem nőkkel erőszakos!
..
SelmeCziki Gabi szöszke,
Okos, mint egy kifli csücske!
Esze semmi, fogd meg jól!
Minden szava egy öngól!
..
Szíjjártó egy szájjal ártó!
Olyan sötét, hogy már bántó!
Ha holló száll át fölötte,
Hisszük: villámlik körötte!
Ő egy ex-protokolldroid:
Éjjel-nappal hazudozik.
Gyönyörű a hivatása:
Magyarország szívatása!
..
Giró-Szászéktól a Bandi
Folyton füllent, az oktondi!
Ördögadta Andriskája!
Hazudik, de szarunk rája!
..
Deutsch Tompika mocskos szája:
Trágárság a diszkrét bája.
Ő a pártja sztárbikája:
Várva várja árja párja.
Árva lány ha megkívánja,
Bánja kánya: felcsinálja.
..
Papcsák Ferkó egy nagy furkó:
Buta, akár egy fatuskó!
Nincs oka a vigasságra;
Nem tart soká királysága!
Zugló népe most leváltja,
Szurokba is belemártja,
Libatollba hempergeti,
Seprűnyéllel elkergeti.
..
Kósa Lajos nagy otrombán
Ül a maga szemétdombján.
Vigyázz, Lajos, lyukas a kas;
Nem leszel te soká kakas!
(népieschen:)
Debrecenbe kéne menni,
Kósa Lajcsit kéne venni.
Lemérjük, s ha lesz egy mázsa,
Megvesszük majd far-hát-árba’.
..
Balog Zoltán hazug spontán;
Azt hiszi tán, ő egy szultán?
Nem sejti tán, vagy nagyzol tán?… / Kedves Zoltán, ön nagyzol tán?
Sagt der German: ein Untertan!

Elhervadtál, Hoffmann Rózsa!
Ülhetnél ott, ahol Dózsa!
Az asszonyság nem egy zseni:
Diákságot felhergeli.
Felsőoktatásban nincs már:
Közoktatás-államtitkár,
Bár nem érdeklik bajai…
(Pedig született Bajnai).

Hoffmann Rózsa ki van rúgva,
Helyette más pöröly zúz ma.
Klinghammer a becses neve:
Érződik is neve heve.
Rossz az irány, rossz a vektor,
Valódi veloci-rektor.

Pintér Sándor, egyet mondok:
Kétszer vert meg Tél tábornok!
Lesznek itt még veled gondok!…
Kinyögnéd végre: “Lemondok”?!

Ilyen segg, mint Navra-csicska,
Még a fideSS-ben is ritka!
Nem tudom, hogy mi a titka,
De már várja a kalitka!

Szaniszló egy mintabarom!
Még hallani sem akarom,
Miket hord ez összevissza,
Ha az ingyen cujkát issza!

Kumin Ferenc is egy kegyenc;
Egyik kedvenc fideSS-lelenc!
Bár lenne már inkább fegyenc!…
Vagy futóvad?… Irány Gemenc!
..
Fekete György pártkomisszár
A művészet körül grasszál.
Gyuri, magas ez a labda!
Neked kész szellemi csapda!
..
Kerényi bá’ rajzszakköre
Csupa subec, dex, meg csöre*.
Giccsparádé drága áron;
Ez a menő itt, Balkánon!

Szájer Józsi-alaptörvény
Egy tömény jogi förmedvény.
Bár az önkény igen kemény,
Úgy vélem én: van még remény!

*táj- és műszavak; egy szóval: hülyék

]]>
Nyul György http://nepszava.com/2013/03/magyarorszag/nem-fogadja-el-a-hallgatoi-halozat-a-roghoz-kotest.html/comment-page-1#comment-271104 Nyul György Mon, 25 Mar 2013 14:13:26 +0000 http://nepszava.com/?p=117674#comment-271104 "Oszdd meg és uralkodj!" Ennek a fideSSes politikának eszköze a HÖOK, akik ki alkut készülnek kötni a hatalommal, hogy biztosítsák a saját politikai szerepükből származó előnyöket. A HaHa a gimnazistákkal együtt a rendszerváltó ifjuság egy része, akik nem igazuk birtokában nem hajlandók alávetni magukat a diktatúrának. Dicséretet érdemelnek, azért is mert átlátják az úgynevezett ellenzéki politiusok sötét szándékát, akik saját érdekükben ki szeretnék használni Őket. Még nem sikerült megtéveszteni őket avvan a maszlaggal, amit demokráciáak akarnak beállítani, de csak saját korrupt, rabló hatalmuk fenntartását célozza. Lehet, hogy ezek a fiatalok lesznek egy a nem távoli jövőben kialakuló új erő első képviselői, akikből létrejön egy rendszerváltó elit? Ezeknek a fiataloknak a követelései jogosak. Bízom benne, hogy szabadságharcukat egy igazságosabb politikusoktól mentes rendszer megteremtéséért folytatjákt. Ne engedjetek politikusokat a mozgalmatokba. Maradjatok függetlenek. Ti lesztek a jövő! “Oszdd meg és uralkodj!” Ennek a fideSSes politikának eszköze a HÖOK, akik ki alkut készülnek kötni a hatalommal, hogy biztosítsák a saját politikai szerepükből származó előnyöket. A HaHa a gimnazistákkal együtt a rendszerváltó ifjuság egy része, akik nem igazuk birtokában nem hajlandók alávetni magukat a diktatúrának. Dicséretet érdemelnek, azért is mert átlátják az úgynevezett ellenzéki politiusok sötét szándékát, akik saját érdekükben ki szeretnék használni Őket. Még nem sikerült megtéveszteni őket avvan a maszlaggal, amit demokráciáak akarnak beállítani, de csak saját korrupt, rabló hatalmuk fenntartását célozza. Lehet, hogy ezek a fiatalok lesznek egy a nem távoli jövőben kialakuló új erő első képviselői, akikből létrejön egy rendszerváltó elit? Ezeknek a fiataloknak a követelései jogosak. Bízom benne, hogy szabadságharcukat egy igazságosabb politikusoktól mentes rendszer megteremtéséért folytatjákt. Ne engedjetek politikusokat a mozgalmatokba. Maradjatok függetlenek. Ti lesztek a jövő!

]]>
Kalous Antal http://nepszava.com/2013/03/magyarorszag/nem-fogadja-el-a-hallgatoi-halozat-a-roghoz-kotest.html/comment-page-1#comment-271083 Kalous Antal Mon, 25 Mar 2013 13:18:20 +0000 http://nepszava.com/?p=117674#comment-271083 emigrant: és gusztavnagy: Engedelmükkel, a tudatosan rontott helyesírást a transzparenseken tkp. a KiHa kezdte el, és nem pusztán kamaszhumorból, hanem jelzendő, hogy az oktatásból való drasztikus forráskivonás (értsd: TÖNKRETÉTEL, LEÉPÍTÉS) a jövő generációk műveltségi szintjében KATASZTROFÁLIS esést fog okozni. (Mint leendő pedagógus, hozzátenném, hogy az esszéfeladatok helyett már a tesztrendszerű vizsgáztatásban felnőtt generációk is /mivel nincs visszajelzés a dolgozatértékelésen keresztül/ súlyosan érintettek, főképp olyan családokból, ahol amúgy sem az olvasás felé viszik el a gyereket...) Remélem, tudtam támpontot adni. emigrant: és gusztavnagy:
Engedelmükkel, a tudatosan rontott helyesírást a transzparenseken tkp. a KiHa kezdte el, és nem pusztán kamaszhumorból, hanem jelzendő, hogy az oktatásból való drasztikus forráskivonás (értsd: TÖNKRETÉTEL, LEÉPÍTÉS) a jövő generációk műveltségi szintjében KATASZTROFÁLIS esést fog okozni.
(Mint leendő pedagógus, hozzátenném, hogy az esszéfeladatok helyett már a tesztrendszerű vizsgáztatásban felnőtt generációk is /mivel nincs visszajelzés a dolgozatértékelésen keresztül/ súlyosan érintettek, főképp olyan családokból, ahol amúgy sem az olvasás felé viszik el a gyereket…)
Remélem, tudtam támpontot adni.

]]>
emigrant http://nepszava.com/2013/03/magyarorszag/nem-fogadja-el-a-hallgatoi-halozat-a-roghoz-kotest.html/comment-page-1#comment-271057 emigrant Mon, 25 Mar 2013 11:57:11 +0000 http://nepszava.com/?p=117674#comment-271057 gusztávnagy: Azt kell gondolnom, hogy a hálózat szóban szándékosan írták fordítva a zé betűt. Hogy miért, az számomra egyelőre a rejtély titka. Ha valaki felvilágosítana, nagyon megköszönném. gusztávnagy: Azt kell gondolnom, hogy a hálózat szóban szándékosan írták fordítva a zé betűt. Hogy miért, az számomra egyelőre a rejtély titka. Ha valaki felvilágosítana, nagyon megköszönném.

]]>
Stofi http://nepszava.com/2013/03/magyarorszag/nem-fogadja-el-a-hallgatoi-halozat-a-roghoz-kotest.html/comment-page-1#comment-271032 Stofi Mon, 25 Mar 2013 10:46:58 +0000 http://nepszava.com/?p=117674#comment-271032 Orbánék mekkora cirkuszt csináltak a 2008-as népszavazáson a tandíj miatt.nyugaton mindenütt kell tandíjat fizetni,de röghözkötés egyedül Fehér Oroszországban van,sehol máshol Európában.Gondolom a keleti nyitás jegyében.Azért kampányoltak ellenzékben a tandíj ellen mert ők már akkor tudták,hogy annak a pénznek a sokszorosát akarják majd behajtani a hallgatóktól. Csupa higgadt számító gonoszság. A HÖOK-ról meg annyit,hogy nem képviselnek ők az égvilágon senkit.Átlagosan a hallgatók 20%-a megy el szavazni a HÖK választásokon.Rajtuk kívül meg a személyes baráti körükön kívül a kutyát nem érdekli,hogy mi van velük. A HaHát négyszer annyian kedvelik a facebookon mint a HÖOK-ot.Hiába mondják a fideszben,hogy a HÖOK a legitim érdekképviselet,a számok mást mutatnak. Orbánék mekkora cirkuszt csináltak a 2008-as népszavazáson a tandíj miatt.nyugaton mindenütt kell tandíjat fizetni,de röghözkötés egyedül Fehér Oroszországban van,sehol máshol Európában.Gondolom a keleti nyitás jegyében.Azért kampányoltak ellenzékben a tandíj ellen mert ők már akkor tudták,hogy annak a pénznek a sokszorosát akarják majd behajtani a hallgatóktól.
Csupa higgadt számító gonoszság.
A HÖOK-ról meg annyit,hogy nem képviselnek ők az égvilágon senkit.Átlagosan a hallgatók 20%-a megy el szavazni a HÖK választásokon.Rajtuk kívül meg a személyes baráti körükön kívül a kutyát nem érdekli,hogy mi van velük.
A HaHát négyszer annyian kedvelik a facebookon mint a HÖOK-ot.Hiába mondják a fideszben,hogy a HÖOK a legitim érdekképviselet,a számok mást mutatnak.

]]>
gusztavnagy http://nepszava.com/2013/03/magyarorszag/nem-fogadja-el-a-hallgatoi-halozat-a-roghoz-kotest.html/comment-page-1#comment-271003 gusztavnagy Mon, 25 Mar 2013 09:54:40 +0000 http://nepszava.com/?p=117674#comment-271003 Hát azért az egyetemisták a transzparensen azt a fránya "Z" betűt helyesen is írhatták volna! Kicsit ciki! Hát azért az egyetemisták a transzparensen azt a fránya “Z” betűt helyesen is írhatták volna!

Kicsit ciki!

]]>
bumburi http://nepszava.com/2013/03/magyarorszag/nem-fogadja-el-a-hallgatoi-halozat-a-roghoz-kotest.html/comment-page-1#comment-270941 bumburi Mon, 25 Mar 2013 07:10:46 +0000 http://nepszava.com/?p=117674#comment-270941 HÖOK elnök, Gaskó, Gallóné. Micsoda nevek! Szégyentáblára velük! Aztán lehet majd folytatni, mert egyre többen lesznek, akik miatt szégyenkeznünk kell. HÖOK elnök, Gaskó, Gallóné. Micsoda nevek!
Szégyentáblára velük!
Aztán lehet majd folytatni, mert egyre többen lesznek, akik miatt szégyenkeznünk kell.

]]>
Hazafi http://nepszava.com/2013/03/magyarorszag/nem-fogadja-el-a-hallgatoi-halozat-a-roghoz-kotest.html/comment-page-1#comment-270878 Hazafi Mon, 25 Mar 2013 00:56:30 +0000 http://nepszava.com/?p=117674#comment-270878 A HÖOK elnöke Orbán cimborája. Ezt sokan tudják. Nem lehetett mást várni. Gerinctelen alak, aki eladja a maga lelkét, a hallgatók érdekeit, saját előnyei érdekében. Ő Orbán beépített téglája, az egység sikeres megosztása érdekében. "Oszd meg, és uralkodj!" - orbáni ördögi cél elérésének kiszemelt eszköze, aki hűséggel teljesíti gazdája kívánságát. :((((( Sajnos !!!! A HÖOK elnöke Orbán cimborája. Ezt sokan tudják. Nem lehetett mást várni. Gerinctelen alak, aki eladja a maga lelkét, a hallgatók érdekeit, saját előnyei érdekében. Ő Orbán beépített téglája, az egység sikeres megosztása érdekében. “Oszd meg, és uralkodj!” – orbáni ördögi cél elérésének kiszemelt eszköze, aki hűséggel teljesíti gazdája kívánságát. :((((( Sajnos !!!!

]]>
Kalous Antal http://nepszava.com/2013/03/magyarorszag/nem-fogadja-el-a-hallgatoi-halozat-a-roghoz-kotest.html/comment-page-1#comment-270829 Kalous Antal Sun, 24 Mar 2013 22:15:25 +0000 http://nepszava.com/?p=117674#comment-270829 Sajnos arra számítani lehetett az elejétől, hogy a HÖOK megint elárulja a hallgatói érdekeket: "Nem adhatok mást, csak mi lényegem."- mondja a HaHa, és harcol tovább. Mondja a HÖOK, és lefekszik a Hatalomnak. Énelőttem már az a korszak lebeg, mikor kirekesztették az összes értelmes embert az egyetemekről, és a HÖK is gennygazdag gennyfazekak fiacskáiból áll majd, és a HÖK-fizetést még zsebpénznek is kevesli majd... Akkor lesz csak korrupt a HÖK igazán! A HaHa addigra talán Humanista Hálózat lesz, a volt Oktatói Hálózat pedig Nyugdíjba Üldözöttek Szervezete, amire köpködhet a Batthyány-kör... (Szegény Batthyány!) Beteg egy ország lettünk. Sajnos arra számítani lehetett az elejétől, hogy a HÖOK megint elárulja a hallgatói érdekeket: “Nem adhatok mást, csak mi lényegem.”- mondja a HaHa, és harcol tovább. Mondja a HÖOK, és lefekszik a Hatalomnak.
Énelőttem már az a korszak lebeg, mikor kirekesztették az összes értelmes embert az egyetemekről, és a HÖK is gennygazdag gennyfazekak fiacskáiból áll majd, és a HÖK-fizetést még zsebpénznek is kevesli majd… Akkor lesz csak korrupt a HÖK igazán!
A HaHa addigra talán Humanista Hálózat lesz, a volt Oktatói Hálózat pedig Nyugdíjba Üldözöttek Szervezete, amire köpködhet a Batthyány-kör… (Szegény Batthyány!)
Beteg egy ország lettünk.

]]>