Hozzászólás: Elhunyt Neil Armstrong http://nepszava.com/2012/08/amerika/elhunyt-neil-armstrong.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 KORDON BLUED http://nepszava.com/2012/08/amerika/elhunyt-neil-armstrong.html/comment-page-1#comment-209028 KORDON BLUED Mon, 27 Aug 2012 09:11:16 +0000 http://nepszava.com/?p=109456#comment-209028 Hogyisne Kormorán! . Orbánt l ő j e csak f ö l a pártjának a börtöncsőcseléke, csak úgy börtönös szokás szerint... - mihelyt lebukik és elejti a szappant. Hogyisne Kormorán!
.
Orbánt l ő j e csak f ö l a pártjának a börtöncsőcseléke, csak úgy börtönös szokás szerint… – mihelyt lebukik és elejti a szappant.

]]>
kormorán http://nepszava.com/2012/08/amerika/elhunyt-neil-armstrong.html/comment-page-1#comment-209027 kormorán Mon, 27 Aug 2012 09:04:22 +0000 http://nepszava.com/?p=109456#comment-209027 Nincs véletlenül egy üres hely a következő holdprogramra, ahol mindenhez értő mindig igazmondó Orbán Vktormihályt is fellőhetnék? Nincs véletlenül egy üres hely a következő holdprogramra, ahol mindenhez értő mindig igazmondó Orbán Vktormihályt is fellőhetnék?

]]>
cOLOMBUS http://nepszava.com/2012/08/amerika/elhunyt-neil-armstrong.html/comment-page-1#comment-208964 cOLOMBUS Sun, 26 Aug 2012 22:02:18 +0000 http://nepszava.com/?p=109456#comment-208964 Eldrad, Pihenjünk,.. ma már nem hajtunk tovább. Eldrad,
Pihenjünk,.. ma már nem hajtunk tovább.

]]>
cOLOMBUS http://nepszava.com/2012/08/amerika/elhunyt-neil-armstrong.html/comment-page-1#comment-208963 cOLOMBUS Sun, 26 Aug 2012 21:59:18 +0000 http://nepszava.com/?p=109456#comment-208963 Töprengtem egy darabig, hogy a lezártnak tekintett párbajnak ebben a szakaszában szóljak e vagy sem. Hezitálásom egyik oka, hogy szük az idöm. Orbánt csodálni utazom abba az országba, melyet mint Magyar Köztársaságot hagytam ott egykor. Most jobban tenném ha a zoknik, gatyák, nyakkendök csomagolásával foglalkoznék és nem okostojáskodnék itt a fórumon. A komojabb ok a hezitáleasra, hogy Maeldron példamutatóan visszavonult (megemelem a kalapom elötte) és talán a hozzászólásom okafogyottá válik. No meg hát ez nem egy tudományos magazin ahogy Admin megadta a hangot és ebben egyetértek vele. No de azért,.. Csak nagyon röviden, képleteket, levezetéseket mellözve szeretném megjegyezni, hogy a kozmikus sugárzás biológiai hatásával kapcsolatosan könyvtárakat irtak tele. Tanitják biofizika cimszó alatt a világ minden orvostudományi egyetemén minimum 40 éve. Jól körülirt, jól definiált, jól ismert a biológiai hatás. A biológiai kisérletek százait végezték el az ürben és arra a következtetésre jutottak, hogy bár van biológiai kockázat de az ember kibirja az ürutazást nem a Holdig de a Marsig is. A mérési eredmények publikáltak nemzetközi folyóiratokban és egyebeesnek a szovjet/orosz német, japán, indiai és újabban a kinai adatokkal. Mint tudjuk ember már keringet (azt hiszem orosz) több, mint egy évig a világürben és túlélte. Kisérleti állatok gyenge shield (árnyékolás) alkalmazása mellett még ennél is hosszabb idöt is repültek. A Hold felszinén a kozmikus sugárzás ismert sok-sok év óta. Senkiben (ellenséges ország szakembereiben sem) fel sem merült, hogy emiatt ne lehetne a Holdra menni. Pesze a városi legenda az legenda, meg a bölcsészek… Akiben ezek után még is maradt a kétség tüskéje az menjen rá a PUBMEDRE és böngéssze végig a kozmikus sugárzás biológiai hatásaival foglalkozó több, mint ezer szakcikket. Legyet jók, és tartsa Nektek Orbán fenn a Napot a kék égen. Töprengtem egy darabig, hogy a lezártnak tekintett párbajnak ebben a szakaszában szóljak e vagy sem.
Hezitálásom egyik oka, hogy szük az idöm. Orbánt csodálni utazom abba az országba, melyet mint Magyar Köztársaságot hagytam ott egykor. Most jobban tenném ha a zoknik, gatyák, nyakkendök csomagolásával foglalkoznék és nem okostojáskodnék itt a fórumon.
A komojabb ok a hezitáleasra, hogy Maeldron példamutatóan visszavonult (megemelem a kalapom elötte) és talán a hozzászólásom okafogyottá válik. No meg hát ez nem egy tudományos magazin ahogy Admin megadta a hangot és ebben egyetértek vele.
No de azért,..
Csak nagyon röviden, képleteket, levezetéseket mellözve szeretném megjegyezni, hogy a kozmikus sugárzás biológiai hatásával kapcsolatosan könyvtárakat irtak tele. Tanitják biofizika cimszó alatt a világ minden orvostudományi egyetemén minimum 40 éve. Jól körülirt, jól definiált, jól ismert a biológiai hatás. A biológiai kisérletek százait végezték el az ürben és arra a következtetésre jutottak, hogy bár van biológiai kockázat de az ember kibirja az ürutazást nem a Holdig de a Marsig is. A mérési eredmények publikáltak nemzetközi folyóiratokban és egyebeesnek a szovjet/orosz német, japán, indiai és újabban a kinai adatokkal. Mint tudjuk ember már keringet (azt hiszem orosz) több, mint egy évig a világürben és túlélte. Kisérleti állatok gyenge shield (árnyékolás) alkalmazása mellett még ennél is hosszabb idöt is repültek. A Hold felszinén a kozmikus sugárzás ismert sok-sok év óta. Senkiben (ellenséges ország szakembereiben sem) fel sem merült, hogy emiatt ne lehetne a Holdra menni. Pesze a városi legenda az legenda, meg a bölcsészek…
Akiben ezek után még is maradt a kétség tüskéje az menjen rá a PUBMEDRE és böngéssze végig a kozmikus sugárzás biológiai hatásaival foglalkozó több, mint ezer szakcikket.
Legyet jók, és tartsa Nektek Orbán fenn a Napot a kék égen.

]]>
Eldrad http://nepszava.com/2012/08/amerika/elhunyt-neil-armstrong.html/comment-page-1#comment-208958 Eldrad Sun, 26 Aug 2012 21:26:36 +0000 http://nepszava.com/?p=109456#comment-208958 Columbus: . "...Elmebetegekkel szemben a logikus érvek hatástalanok..." . - Így van, ezért kell elszigetelni, kirúgni, elhajtani mind, mint a hasmenést. Columbus:
.
“…Elmebetegekkel szemben a logikus érvek hatástalanok…”
.
- Így van, ezért kell elszigetelni, kirúgni, elhajtani mind, mint a hasmenést.

]]>
Maeldron http://nepszava.com/2012/08/amerika/elhunyt-neil-armstrong.html/comment-page-1#comment-208949 Maeldron Sun, 26 Aug 2012 20:26:53 +0000 http://nepszava.com/?p=109456#comment-208949 Kedves Admin, értem és elfogadom az érveket. Köszönöm a választ. Maeldron Kedves Admin,
értem és elfogadom az érveket. Köszönöm a választ.
Maeldron

]]>
admin http://nepszava.com/2012/08/amerika/elhunyt-neil-armstrong.html/comment-page-1#comment-208946 admin Sun, 26 Aug 2012 20:06:21 +0000 http://nepszava.com/?p=109456#comment-208946 Kedves Maeldron, nem tudjuk itt eldönteni a sugárzásról szóló vitát, ez nem szakfolyóirat. Viszont azonnal az összeesküvéselméleteket hívja elő, a WTC reflexek működésbe lépnek, azok pedig már nem tudományos vitáról szólnak. A Dustin Hoffman-film is inkább azt erősíti, hogy Amerikában egy ekkora csalást nem lehet eljátszani, hogy közvetítést adnak a holdraszállásról egy külvárosi eltakart stúdióból. Mivel ez nem tudományos folyóirat, ahol szakmai érvek képviselőinek érvei csapnak össze kiváló szerkesztők munkája mellett, hanem egy közéleti fórum, ezért javasoltam, hogy ne nyissuk meg a zsilipeket még tudományos érvekkel sem az összeesküvéselméletek előtt. Ehhez szeretném kérni a megértést és a támogatást, a régi barátsággal, Admin Kedves Maeldron,

nem tudjuk itt eldönteni a sugárzásról szóló vitát, ez nem szakfolyóirat. Viszont azonnal az összeesküvéselméleteket hívja elő, a WTC reflexek működésbe lépnek, azok pedig már nem tudományos vitáról szólnak. A Dustin Hoffman-film is inkább azt erősíti, hogy Amerikában egy ekkora csalást nem lehet eljátszani, hogy közvetítést adnak a holdraszállásról egy külvárosi eltakart stúdióból. Mivel ez nem tudományos folyóirat, ahol szakmai érvek képviselőinek érvei csapnak össze kiváló szerkesztők munkája mellett, hanem egy közéleti fórum, ezért javasoltam, hogy ne nyissuk meg a zsilipeket még tudományos érvekkel sem az összeesküvéselméletek előtt.
Ehhez szeretném kérni a megértést és a támogatást,
a régi barátsággal, Admin

]]>
Maeldron http://nepszava.com/2012/08/amerika/elhunyt-neil-armstrong.html/comment-page-1#comment-208945 Maeldron Sun, 26 Aug 2012 19:50:13 +0000 http://nepszava.com/?p=109456#comment-208945 Marcus Aurelius: ha adsz egy email címet, elküldöm, amit Adminnak írtam a témáról, mert látom, hogy nem itt van a helye. Ígérem neked, hogy nulla darab összeesküvéselmélet szerepel benne. Marcus Aurelius: ha adsz egy email címet, elküldöm, amit Adminnak írtam a témáról, mert látom, hogy nem itt van a helye. Ígérem neked, hogy nulla darab összeesküvéselmélet szerepel benne.

]]>
Maeldron http://nepszava.com/2012/08/amerika/elhunyt-neil-armstrong.html/comment-page-1#comment-208939 Maeldron Sun, 26 Aug 2012 19:17:19 +0000 http://nepszava.com/?p=109456#comment-208939 Admin: ne haragudj, ezt kissé erősnek érzem. . Gondolkodás nélkül fel tudnék sorolni 50 dolgot, amiben Amerika előbbre jár Magyarországnál, és 10-e, amiben Európánál jobb. Mind a demokráciával, mint a médiával, mind a gazdasággal kapcsolatban. Rengeteg videót láttam, ahol a rendőrök a lehető legkíméletesebben bántak el veszélyes emberrel (vízágyu, türelem), és nagyon helyesnek tartom, hogy Amerika az Equadori nagykövetség mellett szólt, amikor a Britek meg akarták sérteni a diplomáciai szabályokat, holott pont Amerika szeretné, ha Assagne hozzájuk kerülne. . Folytathatnám a sort. Tényleg lenne mit átvennünk, bizonyos dolgokban évszázadokkal vagyunk lemaradva. . Ettől függetlenül van némi fogalmam a sugárzásról, a rakétáról és a fotókról. És sértőnek érzem, hogy azért, mert egy fizikai témával kapcsolatban van saját véleményem, uszítónak nevezel. Szerintem ezt érdemes lenne újragondolni. Nem minősítettem senkit. Bármilyen szuper az amerikai sajtó, nem tudna beszámolni arról, mit tettem tegnap a szobámban, mert nem volt jelen. Nem tudja, hogy mit tettem egy zárt stúdióban, mert nem volt jelen. Nem tudja, mi történt tegnap a Földtől 1000km-re, mert nem volt jelen. Tudtommal az amerikai sajtónak nincsen saját űrhajója. Főleg 69-ben nem volt. De most sincs. Hidegháború viszont volt, és az oroszok is fel akartak menni. . Azért most írtam ezt le, mert most volt hír. Elég furán nézne ki, ha valamelyik magyarországi cikknél kommentelném, hogy azt a háttérsugárzást ember ki nem bírja, szkafanderben sem. Nem minősítettem az embert. Vagy sose beszélhetek arról, hogy szerintem valami nem igaz? . Azért elég sok amerikai film van, amelyik megkérdőjelezi néhány dologban Amerikát. Nem kell rögtön Michael Moore-ra gondolni, ott van az "Amikor a farok csóválja.." című amerikai film. Dustin Hoffman játszik benne. Arról szól, hogy a politika és a média hazudik, néha egész nagyot. Ők amerikaiellenes uszítók vajon? Admin: ne haragudj, ezt kissé erősnek érzem.
.
Gondolkodás nélkül fel tudnék sorolni 50 dolgot, amiben Amerika előbbre jár Magyarországnál, és 10-e, amiben Európánál jobb. Mind a demokráciával, mint a médiával, mind a gazdasággal kapcsolatban. Rengeteg videót láttam, ahol a rendőrök a lehető legkíméletesebben bántak el veszélyes emberrel (vízágyu, türelem), és nagyon helyesnek tartom, hogy Amerika az Equadori nagykövetség mellett szólt, amikor a Britek meg akarták sérteni a diplomáciai szabályokat, holott pont Amerika szeretné, ha Assagne hozzájuk kerülne.
.
Folytathatnám a sort. Tényleg lenne mit átvennünk, bizonyos dolgokban évszázadokkal vagyunk lemaradva.
.

Ettől függetlenül van némi fogalmam a sugárzásról, a rakétáról és a fotókról. És sértőnek érzem, hogy azért, mert egy fizikai témával kapcsolatban van saját véleményem, uszítónak nevezel. Szerintem ezt érdemes lenne újragondolni. Nem minősítettem senkit. Bármilyen szuper az amerikai sajtó, nem tudna beszámolni arról, mit tettem tegnap a szobámban, mert nem volt jelen. Nem tudja, hogy mit tettem egy zárt stúdióban, mert nem volt jelen. Nem tudja, mi történt tegnap a Földtől 1000km-re, mert nem volt jelen. Tudtommal az amerikai sajtónak nincsen saját űrhajója. Főleg 69-ben nem volt. De most sincs. Hidegháború viszont volt, és az oroszok is fel akartak menni.
.
Azért most írtam ezt le, mert most volt hír. Elég furán nézne ki, ha valamelyik magyarországi cikknél kommentelném, hogy azt a háttérsugárzást ember ki nem bírja, szkafanderben sem. Nem minősítettem az embert. Vagy sose beszélhetek arról, hogy szerintem valami nem igaz?
.
Azért elég sok amerikai film van, amelyik megkérdőjelezi néhány dologban Amerikát. Nem kell rögtön Michael Moore-ra gondolni, ott van az “Amikor a farok csóválja..” című amerikai film. Dustin Hoffman játszik benne. Arról szól, hogy a politika és a média hazudik, néha egész nagyot. Ők amerikaiellenes uszítók vajon?

]]>
cOLOMBUS http://nepszava.com/2012/08/amerika/elhunyt-neil-armstrong.html/comment-page-1#comment-208928 cOLOMBUS Sun, 26 Aug 2012 18:29:38 +0000 http://nepszava.com/?p=109456#comment-208928 Nna,.. Neked is mindenröl csak AZ jut eszedbe! :)) - Ennyi, mára,... most elköszönök egy hónapra. Addig is : Orbán tartsa fenn Nektek a Napot! Nna,.. Neked is mindenröl csak AZ jut eszedbe! :))
-
Ennyi, mára,… most elköszönök egy hónapra. Addig is : Orbán tartsa fenn Nektek a Napot!

]]>