Hozzászólás: Orbán magánhadserege megéri a pénzét http://nepszava.com/2012/06/magyarorszag/orban-maganhadserege-megeri-a-penzet.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 marslakó http://nepszava.com/2012/06/magyarorszag/orban-maganhadserege-megeri-a-penzet.html/comment-page-1#comment-185319 marslakó Sat, 02 Jun 2012 12:32:08 +0000 http://nepszava.com/?p=105793#comment-185319 Ez a modern kori fekete (agyú ) sereg.Érdekes, hogy a terror elhárítási csapatot a második Orbán kormány színrelépésekor kellett létrehozni, bár Orbán Viktort ismerve nem meglepő. Ez a modern kori fekete (agyú ) sereg.Érdekes, hogy a terror elhárítási csapatot a második Orbán kormány színrelépésekor kellett létrehozni, bár Orbán Viktort ismerve nem meglepő.

]]>
gets http://nepszava.com/2012/06/magyarorszag/orban-maganhadserege-megeri-a-penzet.html/comment-page-1#comment-185241 gets Sat, 02 Jun 2012 07:30:12 +0000 http://nepszava.com/?p=105793#comment-185241 Olah Zsuzsanna 2012. június 2. szombat 04:51 Ajánlom szíves figyelmébe ezt a kommentet, miaszösz linkelte be: http://nepszava.com/2012/05/velemeny/richard-field-ki-penzeli-a-szelsojobbot.html/comment-page-1#comment-185233 Olah Zsuzsanna
2012. június 2. szombat
04:51
Ajánlom szíves figyelmébe ezt a kommentet, miaszösz linkelte be:
http://nepszava.com/2012/05/velemeny/richard-field-ki-penzeli-a-szelsojobbot.html/comment-page-1#comment-185233

]]>
miaszösz http://nepszava.com/2012/06/magyarorszag/orban-maganhadserege-megeri-a-penzet.html/comment-page-1#comment-185235 miaszösz Sat, 02 Jun 2012 07:05:57 +0000 http://nepszava.com/?p=105793#comment-185235 «A vállalkozónál több mint 300 millió forint igazolatlan eredetű készpénzt is lefoglaltak a Központi Nyomozó Főügyészség munkatársai a Magyar Nemzet informátora szerint.» Ha ez igaz, ami egyaltalan nem biztos, akkor is az a pénz biztosan megy a perselybe, ami simicskanal van. Ha mar korrupcio, akkor legalabb ne legyen központi…Nade kérem itt ezt megszervezik, nem mindenki lehet korrupt, azt meg kell érdemelni! «A vállalkozónál több mint 300 millió forint igazolatlan eredetű készpénzt is lefoglaltak a Központi Nyomozó Főügyészség munkatársai a Magyar Nemzet informátora szerint.» Ha ez igaz, ami egyaltalan nem biztos, akkor is az a pénz biztosan megy a perselybe, ami simicskanal van. Ha mar korrupcio, akkor legalabb ne legyen központi…Nade kérem itt ezt megszervezik, nem mindenki lehet korrupt, azt meg kell érdemelni!

]]>
Olah Zsuzsanna http://nepszava.com/2012/06/magyarorszag/orban-maganhadserege-megeri-a-penzet.html/comment-page-1#comment-185197 Olah Zsuzsanna Sat, 02 Jun 2012 02:51:57 +0000 http://nepszava.com/?p=105793#comment-185197 Ki es miert akarna a mi picinyke orszagunkat valasztani terrorcselekmeny helyszineul? Hasrautesbol szovegeles kicsit butan hangzik. Mi a vilagban egy picike "semmerre nem tenyezo" orszag vagyunk. Ki akarna itt robbantani? Ki es miert akarna a mi picinyke orszagunkat valasztani terrorcselekmeny helyszineul? Hasrautesbol szovegeles kicsit butan hangzik. Mi a vilagban egy picike “semmerre nem tenyezo” orszag vagyunk. Ki akarna itt robbantani?

]]>
Bubu64 http://nepszava.com/2012/06/magyarorszag/orban-maganhadserege-megeri-a-penzet.html/comment-page-1#comment-185195 Bubu64 Fri, 01 Jun 2012 22:44:15 +0000 http://nepszava.com/?p=105793#comment-185195 2,8 millióból csak akad egy ember? Ha nem most 10-15 év múlva, amikor megtudja mennyi lesz a nyugdíja. Baromi nagy elégtételt éreznék. 2,8 millióból csak akad egy ember? Ha nem most 10-15 év múlva, amikor megtudja mennyi lesz a nyugdíja. Baromi nagy elégtételt éreznék.

]]>
Bubu64 http://nepszava.com/2012/06/magyarorszag/orban-maganhadserege-megeri-a-penzet.html/comment-page-1#comment-185193 Bubu64 Fri, 01 Jun 2012 22:42:18 +0000 http://nepszava.com/?p=105793#comment-185193 No TEK-esek. Előbb- utóbb dolgotok lesz. Ezt most olvastam. "Fontos része még a javaslatnak, hogy elismerik a magánnyugdíjpénztárban maradtak társadalombiztosítási nyugdíjjogosultságát a 2011. november 30-át követő időszakra. "Ez egyben azt is jelenti, hogy törvényerőre emelkedik 2,8 millió volt pénztártag átverése, akiket azzal csábítottak vissza a társadalombiztosításba, hogy különben a további időszakra elveszítik nyugdíjjogosultságukat, az állami rendszerben viszont lesz saját egyéni számlájuk. A visszalépők jelen helyzet szerint elvesztették eddigi felhalmozásukat, az eltűnt a költségvetésben, egyéni számlának híre-hamva sincs, és csak irigykedve nézhetnek a pénztárban maradottakra, akiknek a vagyona még mindig megtalálható." Bár az egyéni számlában nem hittem. De a fenyegetőzést komolyan vettem. Sejtettem, hogy a rohadékok(Orbán és léhűtői akkora felhalmozott összeggel rendelkeznek), hogy nem fogják megszavazni. Csak nem voltam benne biztos. Nem irigykedek a bent maradókra, hiszen sok fiatal volt, akiknek létérdeke volt , hogy ott maradjanak. Valószínüleg sok embernél kiveri ez a biztosítékot, főleg, akiknek a cége plusz pénzt adott.Az 50 év körülieket szívatta meg, akik éhen fognak halni. Kövér pedig röhögve csapkodja térdét. De jó móka volt. No TEK-esek. Előbb- utóbb dolgotok lesz.
Ezt most olvastam.
“Fontos része még a javaslatnak, hogy elismerik a magánnyugdíjpénztárban maradtak társadalombiztosítási nyugdíjjogosultságát a 2011. november 30-át követő időszakra.
“Ez egyben azt is jelenti, hogy törvényerőre emelkedik 2,8 millió volt pénztártag átverése, akiket azzal csábítottak vissza a társadalombiztosításba, hogy különben a további időszakra elveszítik nyugdíjjogosultságukat, az állami rendszerben viszont lesz saját egyéni számlájuk. A visszalépők jelen helyzet szerint elvesztették eddigi felhalmozásukat, az eltűnt a költségvetésben, egyéni számlának híre-hamva sincs, és csak irigykedve nézhetnek a pénztárban maradottakra, akiknek a vagyona még mindig megtalálható.”

Bár az egyéni számlában nem hittem. De a fenyegetőzést komolyan vettem. Sejtettem, hogy a rohadékok(Orbán és léhűtői akkora felhalmozott összeggel rendelkeznek), hogy nem fogják megszavazni. Csak nem voltam benne biztos. Nem irigykedek a bent maradókra, hiszen sok fiatal volt, akiknek létérdeke volt , hogy ott maradjanak. Valószínüleg sok embernél kiveri ez a biztosítékot, főleg, akiknek a cége plusz pénzt adott.Az 50 év körülieket szívatta meg, akik éhen fognak halni. Kövér pedig röhögve csapkodja térdét. De jó móka volt.

]]>
CommonSense http://nepszava.com/2012/06/magyarorszag/orban-maganhadserege-megeri-a-penzet.html/comment-page-1#comment-185190 CommonSense Fri, 01 Jun 2012 22:24:43 +0000 http://nepszava.com/?p=105793#comment-185190 Persze minden országnak szüksége van SWAT teamre, de a létszámot nem kel egy egész hadsereg szintjére növelni. Magyarország méretét és a populáció számát tekintve 1-2 szakasz max 1 század több mint elgendő lenne. Persze minden országnak szüksége van SWAT teamre, de a létszámot nem kel egy egész hadsereg szintjére növelni. Magyarország méretét és a populáció számát tekintve 1-2 szakasz max 1 század több mint elgendő lenne.

]]>
gipszjakab http://nepszava.com/2012/06/magyarorszag/orban-maganhadserege-megeri-a-penzet.html/comment-page-1#comment-185184 gipszjakab Fri, 01 Jun 2012 22:07:12 +0000 http://nepszava.com/?p=105793#comment-185184 Szerinte ma az egyik legnagyobb kihívást a magányos elkövetők jelentik.......... Ajánlom figyelmükbe a kiflilopó, nyugdíj kasszák lenyúlásában társtettes szőke ciklont! Akarom mondani szenátort. Nos mennyire hatékonyak? Szerinte ma az egyik legnagyobb kihívást a magányos elkövetők jelentik……….

Ajánlom figyelmükbe a kiflilopó, nyugdíj kasszák lenyúlásában társtettes szőke ciklont!
Akarom mondani szenátort.
Nos mennyire hatékonyak?

]]>
Moped http://nepszava.com/2012/06/magyarorszag/orban-maganhadserege-megeri-a-penzet.html/comment-page-1#comment-185176 Moped Fri, 01 Jun 2012 21:36:13 +0000 http://nepszava.com/?p=105793#comment-185176 Én nem akarok életem végéig tömlöcben ülni,-úgy,hogy még a még a múlt héten kidobtam a homokozó mellől miden vizipisztolyt.................. Én nem akarok életem végéig tömlöcben ülni,-úgy,hogy még a még a múlt héten kidobtam a homokozó mellől miden vizipisztolyt………………

]]>
gondterhelt http://nepszava.com/2012/06/magyarorszag/orban-maganhadserege-megeri-a-penzet.html/comment-page-1#comment-185161 gondterhelt Fri, 01 Jun 2012 20:44:33 +0000 http://nepszava.com/?p=105793#comment-185161 Pokfulu 2012. június 1. péntek 19:36 megelőztél..... :) Pokfulu
2012. június 1. péntek
19:36

megelőztél….. :)

]]>