Hozzászólás: Pisztollyal a fedélzetre: megfeledkeznek róla? http://nepszava.com/2012/06/amerika/pisztollyal-a-fedelzetre-megfeledkeznek-rola.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 CommonSense http://nepszava.com/2012/06/amerika/pisztollyal-a-fedelzetre-megfeledkeznek-rola.html/comment-page-1#comment-187076 CommonSense Fri, 08 Jun 2012 02:07:10 +0000 http://nepszava.com/?p=106254#comment-187076 Kanadában a pisztoly tartása nem annyira liberális mint az USA-ban. A pisztolyt minden esetben lezárt páncéldobozban kell tartnai. A pisztoly használata csak a lőtéren engedélyezett, a dobozból csak ott vehető elől. A pisztoly szállitása szintén csak dobozban történhet, és ekkor a tulajdonos köteles a lakástól/tárolás helyétől egyenesen a lőtérre menni, kitérő nélkül. A puskák és a nagyobb fegyverek használata már nem ilyen szigorú, de a gond az hogy a bűnözöknél mindíg ott a fegyver, és nem dobozban tartják. Éljen Texas ! Kanadában a pisztoly tartása nem annyira liberális mint az USA-ban. A pisztolyt minden esetben lezárt páncéldobozban kell tartnai. A pisztoly használata csak a lőtéren engedélyezett, a dobozból csak ott vehető elől. A pisztoly szállitása szintén csak dobozban történhet, és ekkor a tulajdonos köteles a lakástól/tárolás helyétől egyenesen a lőtérre menni, kitérő nélkül. A puskák és a nagyobb fegyverek használata már nem ilyen szigorú, de a gond az hogy a bűnözöknél mindíg ott a fegyver, és nem dobozban tartják. Éljen Texas !

]]>
Moravcsik Jozsef http://nepszava.com/2012/06/amerika/pisztollyal-a-fedelzetre-megfeledkeznek-rola.html/comment-page-1#comment-187032 Moravcsik Jozsef Thu, 07 Jun 2012 19:51:27 +0000 http://nepszava.com/?p=106254#comment-187032 A repulo uzemeltetoinek kellene gondoskodniuk a fegyverek tarolasarol addig, amig veget nem er az utazas. A fegyvertartas alapveto jog minden demokratikus orszagban(USA, Kanada, Svajc). Persze aki konyvbe rejti a fegyveret felettebb gyanus... A repulo uzemeltetoinek kellene gondoskodniuk a fegyverek tarolasarol addig, amig veget nem er az utazas. A fegyvertartas alapveto jog minden demokratikus orszagban(USA, Kanada, Svajc). Persze aki konyvbe rejti a fegyveret felettebb gyanus…

]]>
Csillagszemű Szarvaslány http://nepszava.com/2012/06/amerika/pisztollyal-a-fedelzetre-megfeledkeznek-rola.html/comment-page-1#comment-187001 Csillagszemű Szarvaslány Thu, 07 Jun 2012 18:06:21 +0000 http://nepszava.com/?p=106254#comment-187001 gondolkodo 2012. június 7. csütörtök 16:04 . Tudnám ki adott mínuszt még erre is? gondolkodo
2012. június 7. csütörtök
16:04
.
Tudnám ki adott mínuszt még erre is?

]]>
gondolkodo http://nepszava.com/2012/06/amerika/pisztollyal-a-fedelzetre-megfeledkeznek-rola.html/comment-page-1#comment-186939 gondolkodo Thu, 07 Jun 2012 14:04:21 +0000 http://nepszava.com/?p=106254#comment-186939 A cikk hatására megnyugodtam, nem csak nálunk "népi játék" : ismerd az előírásokat, hogy kijátszhasd azokat! A cikk hatására megnyugodtam, nem csak nálunk “népi játék” : ismerd az előírásokat, hogy kijátszhasd azokat!

]]>