Hozzászólás: Hétfőn tárgyalják az Áder által visszaküldött médiatörvényt http://nepszava.com/2012/05/magyarorszag/hetfon-targyaljak-az-ader-altal-visszakuldott-mediatorvenyt.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 biologus http://nepszava.com/2012/05/magyarorszag/hetfon-targyaljak-az-ader-altal-visszakuldott-mediatorvenyt.html/comment-page-1#comment-184700 biologus Thu, 31 May 2012 21:10:25 +0000 http://nepszava.com/?p=105661#comment-184700 Nemzeti összetartozás napja lesz? Ami nem létezik, azt minek kell megünnepelni? Nemzeti összetartozás napja lesz? Ami nem létezik, azt minek kell megünnepelni?

]]>
Marónátron http://nepszava.com/2012/05/magyarorszag/hetfon-targyaljak-az-ader-altal-visszakuldott-mediatorvenyt.html/comment-page-1#comment-184568 Marónátron Thu, 31 May 2012 11:51:26 +0000 http://nepszava.com/?p=105661#comment-184568 Folytatódik a porhintés! Folytatódik a porhintés!

]]>
Kuksi http://nepszava.com/2012/05/magyarorszag/hetfon-targyaljak-az-ader-altal-visszakuldott-mediatorvenyt.html/comment-page-1#comment-184562 Kuksi Thu, 31 May 2012 11:36:23 +0000 http://nepszava.com/?p=105661#comment-184562 @gets Tévedés. Csak június másodikától lesz frakcióvezető. @gets
Tévedés. Csak június másodikától lesz frakcióvezető.

]]>
miaszösz http://nepszava.com/2012/05/magyarorszag/hetfon-targyaljak-az-ader-altal-visszakuldott-mediatorvenyt.html/comment-page-1#comment-184532 miaszösz Thu, 31 May 2012 09:38:27 +0000 http://nepszava.com/?p=105661#comment-184532 Az« eljarasi hiba»… , még meg is adjak a modjat. «…bár alkotmányos szempontból kifogástalannak» . Megy itt a komédia, cirkuszt a népnek, ha mar mas nincs! Az« eljarasi hiba»… , még meg is adjak a modjat. «…bár alkotmányos szempontból kifogástalannak» . Megy itt a komédia, cirkuszt a népnek, ha mar mas nincs!

]]>
gets http://nepszava.com/2012/05/magyarorszag/hetfon-targyaljak-az-ader-altal-visszakuldott-mediatorvenyt.html/comment-page-1#comment-184529 gets Thu, 31 May 2012 09:27:39 +0000 http://nepszava.com/?p=105661#comment-184529 Varga "ártatlan"-nak tűnő arcképe biztosan elfogadhatóbb arROGÁNs tóniénál, de tóni a frakcióvezető pár nap óta! :) Varga “ártatlan”-nak tűnő arcképe biztosan elfogadhatóbb arROGÁNs tóniénál, de tóni a frakcióvezető pár nap óta! :)

]]>