Hozzászólás: Kamu volt a felmondólevelek bedarálása http://nepszava.com/2012/04/magyarorszag/kamu-volt-a-felmondolevelek-bedaralasa.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Bohém http://nepszava.com/2012/04/magyarorszag/kamu-volt-a-felmondolevelek-bedaralasa.html/comment-page-1#comment-163252 Bohém Thu, 05 Apr 2012 08:46:01 +0000 http://nepszava.com/?p=101156#comment-163252 Gaskó talán iskolát nyitott? Első végzőse lehetne Papp Magor, valószínű, kitüntetéses diplomát kapna. Pap Magor, erkölcsileg kilőve! Gaskó talán iskolát nyitott?

Első végzőse lehetne Papp Magor, valószínű, kitüntetéses diplomát kapna.
Pap Magor, erkölcsileg kilőve!

]]>
OKI http://nepszava.com/2012/04/magyarorszag/kamu-volt-a-felmondolevelek-bedaralasa.html/comment-page-1#comment-163078 OKI Wed, 04 Apr 2012 17:19:52 +0000 http://nepszava.com/?p=101156#comment-163078 Rezidensek! Itt az ido az UJ VEZETO VALASZTASRA, mielott a mostani meg jobban belelendul az arulasba! . Ha most megtette, MEGTESZI LEGKOZELEBB IS! . Nem szabad meg egy eselyt adni neki a tisztessegtelensegre! Rezidensek!
Itt az ido az UJ VEZETO VALASZTASRA, mielott a mostani meg jobban belelendul az arulasba!
.
Ha most megtette, MEGTESZI LEGKOZELEBB IS!
.
Nem szabad meg egy eselyt adni neki a tisztessegtelensegre!

]]>
Ego http://nepszava.com/2012/04/magyarorszag/kamu-volt-a-felmondolevelek-bedaralasa.html/comment-page-1#comment-163009 Ego Wed, 04 Apr 2012 13:06:32 +0000 http://nepszava.com/?p=101156#comment-163009 Papp Magor politikus lesz, akárki meglátja. Másként nem tudott vona ekkora gerinctelenséget elkövetni saját sorstársaival, akik azért választották meg, mert bíztak benne. Papp Magor politikus lesz, akárki meglátja.
Másként nem tudott vona ekkora gerinctelenséget elkövetni saját sorstársaival, akik azért választották meg, mert bíztak benne.

]]>
marslakó http://nepszava.com/2012/04/magyarorszag/kamu-volt-a-felmondolevelek-bedaralasa.html/comment-page-1#comment-162970 marslakó Wed, 04 Apr 2012 10:59:52 +0000 http://nepszava.com/?p=101156#comment-162970 Ez a Szócska miért nem használja a lófa előnevet? Ez a Szócska miért nem használja a lófa előnevet?

]]>
Geyza http://nepszava.com/2012/04/magyarorszag/kamu-volt-a-felmondolevelek-bedaralasa.html/comment-page-1#comment-162910 Geyza Wed, 04 Apr 2012 08:39:48 +0000 http://nepszava.com/?p=101156#comment-162910 Szócska szava csak egy kicsiny szócska ... Szócska szava csak egy kicsiny szócska …

]]>
VIP http://nepszava.com/2012/04/magyarorszag/kamu-volt-a-felmondolevelek-bedaralasa.html/comment-page-1#comment-162879 VIP Wed, 04 Apr 2012 07:49:17 +0000 http://nepszava.com/?p=101156#comment-162879 Ez jellemző a (Sz)ócska féle egészségügyi vezetésre(sic!)! Ez jellemző a (Sz)ócska féle egészségügyi vezetésre(sic!)!

]]>
bumburi http://nepszava.com/2012/04/magyarorszag/kamu-volt-a-felmondolevelek-bedaralasa.html/comment-page-1#comment-162838 bumburi Wed, 04 Apr 2012 06:01:23 +0000 http://nepszava.com/?p=101156#comment-162838 Tudják ezek a rezidensek hogy mit csinálnak??? Kétlem! Ezeknek aki hisz, az eláshatja magát! Tudják ezek a rezidensek hogy mit csinálnak??? Kétlem! Ezeknek aki hisz, az eláshatja magát!

]]>
commandante http://nepszava.com/2012/04/magyarorszag/kamu-volt-a-felmondolevelek-bedaralasa.html/comment-page-1#comment-162832 commandante Wed, 04 Apr 2012 05:54:59 +0000 http://nepszava.com/?p=101156#comment-162832 Jó kis színjátékot játszottak a rezidensekkel és az egészségügyi dolgozókkal, mondhatjuk úgy is, hogy jól megvezették őket. Természetesen a színfalak mögött folyó tárgyalásokról egy szó sem látott napvilágot. Már akkor lehetett tudni, hogy semmit nem akarnak változtatni a helyzeten, csak az időhúzásra utaztak, amikor a "tragikus hirtelenséggel" megszavazott ún. chips adót az orvosoknak és az eü. dolgozóknak ígérték. És lám, hol van már az az ígéret...? Papp Magor minden, csak nem tisztességes ember, Papp Magort még látni fogjuk a Fidesz soraiban! Jó kis színjátékot játszottak a rezidensekkel és az egészségügyi dolgozókkal, mondhatjuk úgy is, hogy jól megvezették őket. Természetesen a színfalak mögött folyó tárgyalásokról egy szó sem látott napvilágot.
Már akkor lehetett tudni, hogy semmit nem akarnak változtatni a helyzeten, csak az időhúzásra utaztak, amikor a “tragikus hirtelenséggel” megszavazott ún. chips adót az orvosoknak és az eü. dolgozóknak ígérték.
És lám, hol van már az az ígéret…?
Papp Magor minden, csak nem tisztességes ember, Papp Magort még látni fogjuk a Fidesz soraiban!

]]>
Orbán András Lajos http://nepszava.com/2012/04/magyarorszag/kamu-volt-a-felmondolevelek-bedaralasa.html/comment-page-1#comment-162829 Orbán András Lajos Wed, 04 Apr 2012 05:52:52 +0000 http://nepszava.com/?p=101156#comment-162829 Itt csak az ,,elnök úr,, szavahihetőségének a bedarálása történt meg, gondolom nem ingyért!!!!!!!!!!! Itt csak az ,,elnök úr,, szavahihetőségének a bedarálása történt meg, gondolom nem ingyért!!!!!!!!!!!

]]>
gets http://nepszava.com/2012/04/magyarorszag/kamu-volt-a-felmondolevelek-bedaralasa.html/comment-page-1#comment-162828 gets Wed, 04 Apr 2012 05:52:40 +0000 http://nepszava.com/?p=101156#comment-162828 "... királynak, ami a királyé, istennek, ami istené ..." A média az melyik kategória? :) “… királynak, ami a királyé, istennek, ami istené …”
A média az melyik kategória? :)

]]>