Hozzászólás: Solt Ottília a Marincsák családnál http://nepszava.com/2012/01/magyarorszag/solt-ottilia-a-marincsak-csaladnal.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 András http://nepszava.com/2012/01/magyarorszag/solt-ottilia-a-marincsak-csaladnal.html/comment-page-8#comment-141057 András Sat, 28 Jan 2012 21:24:50 +0000 http://nepszava.com/?p=97376#comment-141057 http://www.youtube.com/watch?v=fILbpAH3two http://www.youtube.com/watch?v=fILbpAH3two

]]>
cicamic http://nepszava.com/2012/01/magyarorszag/solt-ottilia-a-marincsak-csaladnal.html/comment-page-8#comment-141046 cicamic Sat, 28 Jan 2012 20:55:03 +0000 http://nepszava.com/?p=97376#comment-141046 Kekec, nem megyek bele személyeskedésbe, akárhogyan is próbálkozol. Kekec, nem megyek bele személyeskedésbe, akárhogyan is próbálkozol.

]]>
kekec http://nepszava.com/2012/01/magyarorszag/solt-ottilia-a-marincsak-csaladnal.html/comment-page-8#comment-141045 kekec Sat, 28 Jan 2012 20:47:12 +0000 http://nepszava.com/?p=97376#comment-141045 cicamic - nehéz mással magyarázni, ha visszamondod szépen amit a jobbos blogok mantráznak. Esetleg ha nem narancshályog - akkor lustaság: a tájékozódásra és a saját fejű gondolkodásra. cicamic – nehéz mással magyarázni, ha visszamondod szépen amit a jobbos blogok mantráznak. Esetleg ha nem narancshályog – akkor lustaság: a tájékozódásra és a saját fejű gondolkodásra.

]]>
Gyöngyi Péter http://nepszava.com/2012/01/magyarorszag/solt-ottilia-a-marincsak-csaladnal.html/comment-page-8#comment-141038 Gyöngyi Péter Sat, 28 Jan 2012 20:29:28 +0000 http://nepszava.com/?p=97376#comment-141038 Neked is szép estét szendám! Neked is szép estét szendám!

]]>
cicamic http://nepszava.com/2012/01/magyarorszag/solt-ottilia-a-marincsak-csaladnal.html/comment-page-8#comment-141030 cicamic Sat, 28 Jan 2012 20:08:21 +0000 http://nepszava.com/?p=97376#comment-141030 Kekec, nem hiszem, narancshályog lenne a szemem előtt. Ha ezt igy gondolod, akkor érdemben nincs miről beszélgetnünk. Azokon is csak nevetni tudok, akik máshol leszoclibsiznek és azokkal is rövid úton be szoktam fejezni az eszmecserét. Nem látom értelmét ugyanis. További szép napot. Kekec, nem hiszem, narancshályog lenne a szemem előtt. Ha ezt igy gondolod, akkor érdemben nincs miről beszélgetnünk. Azokon is csak nevetni tudok, akik máshol leszoclibsiznek és azokkal is rövid úton be szoktam fejezni az eszmecserét. Nem látom értelmét ugyanis. További szép napot.

]]>
kekec http://nepszava.com/2012/01/magyarorszag/solt-ottilia-a-marincsak-csaladnal.html/comment-page-8#comment-141017 kekec Sat, 28 Jan 2012 19:41:29 +0000 http://nepszava.com/?p=97376#comment-141017 Geyza - azt már közölted, hogy mivel nem értesz egyet. Netán a saját véleményedet is megismerhetjük? Egyébként tényleg csak az zavart, hogy a bloggazda anélkül nyilvánított véleményt, hogy legalább elolvasta volna, amihez hozzászólt. Geyza –
azt már közölted, hogy mivel nem értesz egyet. Netán a saját véleményedet is megismerhetjük? Egyébként tényleg csak az zavart, hogy a bloggazda anélkül nyilvánított véleményt, hogy legalább elolvasta volna, amihez hozzászólt.

]]>
Geyza http://nepszava.com/2012/01/magyarorszag/solt-ottilia-a-marincsak-csaladnal.html/comment-page-8#comment-141013 Geyza Sat, 28 Jan 2012 19:37:06 +0000 http://nepszava.com/?p=97376#comment-141013 kekec: Nincs annál undorítóbb mint amikor valakit ( mégha csak egy nickről van is szó ) máskor , más helyen felhánytorgatnak. Hogy az illető még védekezni se tudjon. Az ilyen cselekedet -az én felfogásom szerint- a legaljasabb NET-tettek egyike. Mindig felléptem az ilyesmi ellen , ha megtehettem. kekec:
Nincs annál undorítóbb mint amikor valakit ( mégha csak egy nickről van is szó ) máskor , más helyen felhánytorgatnak. Hogy az illető még védekezni se tudjon.
Az ilyen cselekedet -az én felfogásom szerint- a legaljasabb NET-tettek egyike.
Mindig felléptem az ilyesmi ellen , ha megtehettem.

]]>
Geyza http://nepszava.com/2012/01/magyarorszag/solt-ottilia-a-marincsak-csaladnal.html/comment-page-7#comment-141009 Geyza Sat, 28 Jan 2012 19:33:07 +0000 http://nepszava.com/?p=97376#comment-141009 Elolvastam a kommenteket. Senkivel nem értek egyet. Sajnálom. ( Esetleg Szendam-mal , de csak kicsit ) Elolvastam a kommenteket.
Senkivel nem értek egyet.
Sajnálom.
( Esetleg Szendam-mal , de csak kicsit )

]]>
kekec http://nepszava.com/2012/01/magyarorszag/solt-ottilia-a-marincsak-csaladnal.html/comment-page-7#comment-141002 kekec Sat, 28 Jan 2012 19:14:45 +0000 http://nepszava.com/?p=97376#comment-141002 szendam - olvtárs! És akkor még idézőjel sem kell. De persze én is örülök, ha több szempontból többekkel tudunk eszmét cserélni. És eleve elnézést kérek, ha valakihez a vita hevében egy kissé érdesebb lennék. Mostanában olvastam egy innen elriasztott (viszont korábban oldalakon keresztül túltengő) hozzászóló - Borotai Sándor - rám való panaszkodását egy másik blogon. Sorry! De annyit nem ér, hogy oda is beregisztráljak. szendam – olvtárs! És akkor még idézőjel sem kell. De persze én is örülök, ha több szempontból többekkel tudunk eszmét cserélni. És eleve elnézést kérek, ha valakihez a vita hevében egy kissé érdesebb lennék.
Mostanában olvastam egy innen elriasztott (viszont korábban oldalakon keresztül túltengő) hozzászóló – Borotai Sándor – rám való panaszkodását egy másik blogon. Sorry! De annyit nem ér, hogy oda is beregisztráljak.

]]>
szendam http://nepszava.com/2012/01/magyarorszag/solt-ottilia-a-marincsak-csaladnal.html/comment-page-7#comment-140998 szendam Sat, 28 Jan 2012 19:06:34 +0000 http://nepszava.com/?p=97376#comment-140998 "Gyöngyi Péter", "sydney" és "H.Sándor" ... úgy tűnik van három új "elvtársam"! ... "kekec" már régóta az! Szép estét mindenkinek! “Gyöngyi Péter”, “sydney” és “H.Sándor” … úgy tűnik van három új “elvtársam”! … “kekec” már régóta az!
Szép estét mindenkinek!

]]>