Hozzászólás: Irán megkezdte az urániumdúsítást http://nepszava.com/2012/01/amerika/iran-megkezdte-az-uraniumdusitast.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Jimbo http://nepszava.com/2012/01/amerika/iran-megkezdte-az-uraniumdusitast.html/comment-page-1#comment-132985 Jimbo Wed, 11 Jan 2012 08:59:28 +0000 http://nepszava.com/?p=96555#comment-132985 Na igen... Tekintve, hogy a térségben elég szépen felvonultak a flották, szükség lenne egy komoly diskurzusra. Ha ezek ott egymásnak esnek a kis perzsa Rumcájsz miatt, az nagy tragédia lene. Na igen… Tekintve, hogy a térségben elég szépen felvonultak a flották, szükség lenne egy komoly diskurzusra. Ha ezek ott egymásnak esnek a kis perzsa Rumcájsz miatt, az nagy tragédia lene.

]]>
Mosolygó http://nepszava.com/2012/01/amerika/iran-megkezdte-az-uraniumdusitast.html/comment-page-1#comment-132972 Mosolygó Wed, 11 Jan 2012 08:37:37 +0000 http://nepszava.com/?p=96555#comment-132972 Minden esetre az lenne a jó, ha az USA és Izrael éjjel-nappal tárgyalna Kínával és Oroszországgal, mielőtt bármit is tenne. Ne forduljon elő, hogy ezen két nagyhatalom kész tények elé van állítva! Minden esetre az lenne a jó, ha az USA és Izrael éjjel-nappal tárgyalna Kínával és Oroszországgal, mielőtt bármit is tenne.
Ne forduljon elő, hogy ezen két nagyhatalom kész tények elé van állítva!

]]>
Jimbo http://nepszava.com/2012/01/amerika/iran-megkezdte-az-uraniumdusitast.html/comment-page-1#comment-132949 Jimbo Wed, 11 Jan 2012 07:34:07 +0000 http://nepszava.com/?p=96555#comment-132949 Az USA tartozik egy csomó lovéval a Kínának. Kína csak névleg kommunista, valójában elég üzleti szempontú ország, még ha diktatórikus is. Ha nekimennek az USA-nak, akkor elvesztik az egyik legnagyobb vásárlójukat, és adósságtörlesztőjüket. Az USA tartozik egy csomó lovéval a Kínának. Kína csak névleg kommunista, valójában elég üzleti szempontú ország, még ha diktatórikus is.
Ha nekimennek az USA-nak, akkor elvesztik az egyik legnagyobb vásárlójukat, és adósságtörlesztőjüket.

]]>
gets http://nepszava.com/2012/01/amerika/iran-megkezdte-az-uraniumdusitast.html/comment-page-1#comment-132729 gets Tue, 10 Jan 2012 18:38:49 +0000 http://nepszava.com/?p=96555#comment-132729 Lehet, hogy szükség van egy újabb hidegháborús korszakra a világgazdaság felpörgetéséhez? :( Lehet, hogy szükség van egy újabb hidegháborús korszakra a világgazdaság felpörgetéséhez? :(

]]>
girbegurba http://nepszava.com/2012/01/amerika/iran-megkezdte-az-uraniumdusitast.html/comment-page-1#comment-132724 girbegurba Tue, 10 Jan 2012 18:31:34 +0000 http://nepszava.com/?p=96555#comment-132724 Geyza, Jó, kösz, de nem nyugtattál meg. Kína fejlődik a leggyorsabban, és óriási mérete aggaszt. Nagyon úgy néz ki, hogy részt kér majd a tortából. Ez önmagában nem lenne baj, viszont vezetése a Mao-korszak örököse. Geyza,
Jó, kösz, de nem nyugtattál meg.
Kína fejlődik a leggyorsabban, és óriási mérete aggaszt.
Nagyon úgy néz ki, hogy részt kér majd a tortából. Ez önmagában nem lenne baj, viszont vezetése a Mao-korszak örököse.

]]>
Geyza http://nepszava.com/2012/01/amerika/iran-megkezdte-az-uraniumdusitast.html/comment-page-1#comment-132639 Geyza Tue, 10 Jan 2012 15:50:34 +0000 http://nepszava.com/?p=96555#comment-132639 Girbegurba: Az az érzésem hogy egy háborúban Kinaaz aki a legtöbbet veszheti. Mert az amerikaiak meg oroszok már évtizedek óta fejleszgetik elhárító rendszereiket, amíg Kínában a nagy kulturális forradalommal meg a négyek bandájával voltak elfoglalva. Úgyhogy nem igazából hiszem hogy ma Kína megkozkáztathatna egy konfrontációt az USA .-val. ( Azért nem írok NATO .-t , mert a NATO mostanra már nemsokat ér. Talán még az angolok. Azok tudnak harcolni. A többiek csak arra büszkélkednek , milyen sikeresen herélték ki a haderejüket.) Girbegurba:
Az az érzésem hogy egy háborúban Kinaaz aki a legtöbbet veszheti.
Mert az amerikaiak meg oroszok már évtizedek óta fejleszgetik elhárító rendszereiket, amíg Kínában a nagy kulturális forradalommal meg a négyek bandájával voltak elfoglalva.
Úgyhogy nem igazából hiszem hogy ma Kína megkozkáztathatna egy konfrontációt az USA .-val.
( Azért nem írok NATO .-t , mert a NATO mostanra már nemsokat ér. Talán még az angolok. Azok tudnak harcolni. A többiek csak arra büszkélkednek , milyen sikeresen herélték ki a haderejüket.)

]]>
girbegurba http://nepszava.com/2012/01/amerika/iran-megkezdte-az-uraniumdusitast.html/comment-page-1#comment-132617 girbegurba Tue, 10 Jan 2012 15:14:14 +0000 http://nepszava.com/?p=96555#comment-132617 Lehet, hogy az iráni háború lesz a III. VH főpróbája? Kína katonai fejlesztései és nyilatkozatai alapján akár ezt is gondolhatjuk. Lehet, hogy az iráni háború lesz a III. VH főpróbája? Kína katonai fejlesztései és nyilatkozatai alapján akár ezt is gondolhatjuk.

]]>