Hozzászólás: Idén is nagy üzlet lesz a fegyver http://nepszava.com/2012/01/amerika/iden-is-nagy-uzlet-lesz-a-fegyver.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 stefán http://nepszava.com/2012/01/amerika/iden-is-nagy-uzlet-lesz-a-fegyver.html/comment-page-1#comment-130104 stefán Tue, 03 Jan 2012 20:14:48 +0000 http://nepszava.com/?p=96113#comment-130104 Eldrad. Enged meg, hogy igazat adjak neked a gép típusát illetőleg. Eldrad.
Enged meg, hogy igazat adjak neked a gép típusát illetőleg.

]]>
Spectator http://nepszava.com/2012/01/amerika/iden-is-nagy-uzlet-lesz-a-fegyver.html/comment-page-1#comment-129890 Spectator Tue, 03 Jan 2012 08:10:33 +0000 http://nepszava.com/?p=96113#comment-129890 Igen, a képen tényleg egy Tornado van, ami német-brit-olasz koprodotuktum. http://en.wikipedia.org/wiki/Rheinmetall_MG3 itt pedig az MG-42 utódja, amit ahogy Asher is mondta manapság is rendszerben tartanak, érdemes megnézni, hogy hányan gyártják licenszben. Igen, a képen tényleg egy Tornado van, ami német-brit-olasz koprodotuktum.

http://en.wikipedia.org/wiki/Rheinmetall_MG3
itt pedig az MG-42 utódja, amit ahogy Asher is mondta manapság is rendszerben tartanak, érdemes megnézni, hogy hányan gyártják licenszben.

]]>
asher alexander http://nepszava.com/2012/01/amerika/iden-is-nagy-uzlet-lesz-a-fegyver.html/comment-page-1#comment-129785 asher alexander Mon, 02 Jan 2012 23:19:51 +0000 http://nepszava.com/?p=96113#comment-129785 a Tornado ahogy en tudom Nemet "cucc"!! a bundeswehr -(ma is Luftwaffe)-is ilyenekkel es Cobra Helikopterekkel van felszerelve,rajtuk ma is az MG-42-vel!! a Tornado ahogy en tudom Nemet “cucc”!!
a bundeswehr -(ma is Luftwaffe)-is ilyenekkel es Cobra Helikopterekkel van felszerelve,rajtuk ma is az MG-42-vel!!

]]>
Eduardo http://nepszava.com/2012/01/amerika/iden-is-nagy-uzlet-lesz-a-fegyver.html/comment-page-1#comment-129676 Eduardo Mon, 02 Jan 2012 18:15:13 +0000 http://nepszava.com/?p=96113#comment-129676 Az az F-16-os pedig amerikai..... Az az F-16-os pedig amerikai…..

]]>
Eldrad http://nepszava.com/2012/01/amerika/iden-is-nagy-uzlet-lesz-a-fegyver.html/comment-page-1#comment-129635 Eldrad Mon, 02 Jan 2012 16:52:08 +0000 http://nepszava.com/?p=96113#comment-129635 Ricsi, az első fotón az egy Tornado... az meg nem amerikai gyártású cucc. Ricsi, az első fotón az egy Tornado… az meg nem amerikai gyártású cucc.

]]>
ubul http://nepszava.com/2012/01/amerika/iden-is-nagy-uzlet-lesz-a-fegyver.html/comment-page-1#comment-129592 ubul Mon, 02 Jan 2012 15:25:03 +0000 http://nepszava.com/?p=96113#comment-129592 igen a 70 es evekben fejlesztettek ki az alapot. Azota pedig tobbszor tovabbfejlesztettek minden porcikajat es korul belul annyiban hasonlit egy mai F-115/16/18 a 70 es evekbeli osere mint egy mai Volkswagen Passat a "Bogar"-ra. A pilota nelkuli gepek meg nem vadaszgepek. Nagyreszt felderitok es egy kis szamuk felfegyverzett felderito. Szamuk folyamatosan no de ellenseges gepek elleni harcra nem alkalmasak. igen a 70 es evekben fejlesztettek ki az alapot. Azota pedig tobbszor tovabbfejlesztettek minden porcikajat es korul belul annyiban hasonlit egy mai F-115/16/18 a 70 es evekbeli osere mint egy mai Volkswagen Passat a “Bogar”-ra.

A pilota nelkuli gepek meg nem vadaszgepek. Nagyreszt felderitok es egy kis szamuk felfegyverzett felderito. Szamuk folyamatosan no de ellenseges gepek elleni harcra nem alkalmasak.

]]>
asher alexander http://nepszava.com/2012/01/amerika/iden-is-nagy-uzlet-lesz-a-fegyver.html/comment-page-1#comment-129557 asher alexander Mon, 02 Jan 2012 14:34:11 +0000 http://nepszava.com/?p=96113#comment-129557 ahogy en emlekszem az F-16 Falcon es a Tornado typ gepek ugy a 70-es evekbol valoak!! Nekunk most mar van olyan Vadaszgepunk is amiben NINCSEN Pilota sem!! 100% Automatizalt gepek!! ahogy en emlekszem az F-16 Falcon es a Tornado typ gepek ugy a 70-es evekbol valoak!!
Nekunk most mar van olyan Vadaszgepunk is amiben NINCSEN Pilota sem!!
100% Automatizalt gepek!!

]]>
ubul http://nepszava.com/2012/01/amerika/iden-is-nagy-uzlet-lesz-a-fegyver.html/comment-page-1#comment-129512 ubul Mon, 02 Jan 2012 12:35:33 +0000 http://nepszava.com/?p=96113#comment-129512 "védelmi kiadásokban két további, összesen 1100 milliárdos megszorítás is várható, így a Pentagonnak akkora szüksége van a repülőgép-eladásokra, mint egy falat kenyérre." Ezt nem ertem. Mi koze van a Pentagonnak az USa vedelmi ipari cegei eladasahoz ? Neki abbol nincs bevetele egy cent sem ! Mas ! Tajvannal mar egy ideje felmerult es erosen tartja magat az a nezet hogy az a technologia amit az USa oda szallit az a Kinaiaknal fog kikotni. Mar a komunista kinaiaknal. Termeszetesen a Tajvaniiak tiltakoznak ez ellen es konkretumokat nem lehet tudni de eppen ezert az USA valoban ovatos lett az oda valo fegyverszallitasokkal kapcsolatban. Viszont ami vilagujdonsag es sajna az ANSZ nem szamolt be rola hogy hosszu hosszu evtizedek utan Japan engedelyezte hadiipari cegeinek a technologiai es fegyverexportot. Ez messze tul mutat azon hogy Japannak tobb bevetelre van szuksege. “védelmi kiadásokban két további, összesen 1100 milliárdos megszorítás is várható, így a Pentagonnak akkora szüksége van a repülőgép-eladásokra, mint egy falat kenyérre.”

Ezt nem ertem. Mi koze van a Pentagonnak az USa vedelmi ipari cegei eladasahoz ? Neki abbol nincs bevetele egy cent sem !

Mas !

Tajvannal mar egy ideje felmerult es erosen tartja magat az a nezet hogy az a technologia amit az USa oda szallit az a Kinaiaknal fog kikotni. Mar a komunista kinaiaknal. Termeszetesen a Tajvaniiak tiltakoznak ez ellen es konkretumokat nem lehet tudni de eppen ezert az USA valoban ovatos lett az oda valo fegyverszallitasokkal kapcsolatban.

Viszont ami vilagujdonsag es sajna az ANSZ nem szamolt be rola hogy hosszu hosszu evtizedek utan Japan engedelyezte hadiipari cegeinek a technologiai es fegyverexportot. Ez messze tul mutat azon hogy Japannak tobb bevetelre van szuksege.

]]>