Hozzászólás: Az IMF-tárgyalások nyilvánosságát követeli a Milla http://nepszava.com/2011/12/magyarorszag/a-milla.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 jozan67 http://nepszava.com/2011/12/magyarorszag/a-milla.html/comment-page-1#comment-119889 jozan67 Mon, 05 Dec 2011 15:25:03 +0000 http://nepszava.com/?p=94724#comment-119889 Orbán takarodj,de az sem lenne baj,ha a családoddal együtt takarodnál el,apuka bányáiba!! Orbán takarodj,de az sem lenne baj,ha a családoddal együtt takarodnál el,apuka bányáiba!!

]]>
Avi http://nepszava.com/2011/12/magyarorszag/a-milla.html/comment-page-1#comment-119859 Avi Mon, 05 Dec 2011 12:21:30 +0000 http://nepszava.com/?p=94724#comment-119859 " A hétfői tőzsdenyitás előtt bírálta Kövér László az IMF-et, miközben hozzátette: "az egy más kérdés, hogy a jelen körülmények között egy ország, adott esetben Magyarország ki tudja-e kerülni, hogy ezekkel az intézményekkel együttműködjön". Csak összejön a hónap közepére a short! ............................ "Az interjúban szólt arról is, egyetért a Kárpát-medencei Magyar Képviselők Fórumán (KMKF) elhangzott felvetéssel, hogy a határon túl élő magyar állampolgárok ne csak pártlistára, hanem egyéni jelöltre is szavazhassanak, csakúgy, mint a Magyarországon élők. A pénteki KMKF-tanácskozáson Szász Jenő, az erdélyi Magyar Polgári Párt elnöke közölte, hogy módosító indítványt fogalmaztak meg, hogy a határon túli magyarok ne csak listára voksolhassanak, hanem egyéni választókörzetben is szavazhassanak." ... forrás hvg.hu ” A hétfői tőzsdenyitás előtt bírálta Kövér László az IMF-et, miközben hozzátette: “az egy más kérdés, hogy a jelen körülmények között egy ország, adott esetben Magyarország ki tudja-e kerülni, hogy ezekkel az intézményekkel együttműködjön”.
Csak összejön a hónap közepére a short!
……………………….

“Az interjúban szólt arról is, egyetért a Kárpát-medencei Magyar Képviselők Fórumán (KMKF) elhangzott felvetéssel, hogy a határon túl élő magyar állampolgárok ne csak pártlistára, hanem egyéni jelöltre is szavazhassanak, csakúgy, mint a Magyarországon élők. A pénteki KMKF-tanácskozáson Szász Jenő, az erdélyi Magyar Polgári Párt elnöke közölte, hogy módosító indítványt fogalmaztak meg, hogy a határon túli magyarok ne csak listára voksolhassanak, hanem egyéni választókörzetben is szavazhassanak.”

forrás hvg.hu

]]>
TancsKaszabell http://nepszava.com/2011/12/magyarorszag/a-milla.html/comment-page-1#comment-119844 TancsKaszabell Mon, 05 Dec 2011 09:36:01 +0000 http://nepszava.com/?p=94724#comment-119844 Azért azokról a Fidesz körül sertepertélő "szakértőkről" se feledkezzünk meg ! Nem verte ott senki az asztalt !!! Tehát Ők is a kártevők közé soroltak be,hiszen a magatartásukkal,szervilizmusukkal elleplezik a félelmetes igazságot. Azért azokról a Fidesz körül sertepertélő “szakértőkről” se feledkezzünk meg ! Nem verte ott senki az asztalt !!! Tehát Ők is a kártevők közé soroltak be,hiszen a magatartásukkal,szervilizmusukkal elleplezik a félelmetes igazságot.

]]>
csatt http://nepszava.com/2011/12/magyarorszag/a-milla.html/comment-page-1#comment-119837 csatt Mon, 05 Dec 2011 08:55:57 +0000 http://nepszava.com/?p=94724#comment-119837 Kedves Kuksi, nem kell ezeknek tanács, viszont szükség lenne a zemberek szemének fölnyílására. Eccerűen nem értem, miért hiszi azt mindenki, hogy ő az egyetlen, akire nem kerül majd sor?! Aki végignézi a regnálásuk óta eltelt intézkedéseiket, nem is vonhat le más következtetést, csak azt, hogy mire hajlandók lennénk valóban tenni is valamit, már sóhajtásra se lesz lehetőségünk. Kedves Kuksi, nem kell ezeknek tanács, viszont szükség lenne a zemberek szemének fölnyílására. Eccerűen nem értem, miért hiszi azt mindenki, hogy ő az egyetlen, akire nem kerül majd sor?! Aki végignézi a regnálásuk óta eltelt intézkedéseiket, nem is vonhat le más következtetést, csak azt, hogy mire hajlandók lennénk valóban tenni is valamit, már sóhajtásra se lesz lehetőségünk.

]]>
szendam http://nepszava.com/2011/12/magyarorszag/a-milla.html/comment-page-1#comment-119831 szendam Mon, 05 Dec 2011 08:05:02 +0000 http://nepszava.com/?p=94724#comment-119831 Teljesen egyetértek a Milla követelésével! Mert az ugyan oké, hogy Elkúrcsy kimaradt az IMF-fe tárgyaló delegációból, de a pasi nem tud nyugton megűlni a seggén sőt, tovább rontja az ország pozícióit! Pénteken (dec. 2.) délután ugyanis egy olyan fejlesztési tervet tett közzé 177 oldalon keresztül, amely már messze meghaladja azt, amit józan ésszel még fel lehet fogni! Nem tudom, olvasta-e valaki is Közületek ezt a rémálmot? Én mindenesetre néhány "gyögySZEMÉT"(!) rátettem a blogomra http://www.szendamondja.wordpress.com meg azokat a linkeket is, ahol bővebb tájékoztatást is lehet kapni! Melegen ajánlom az elolvasását, mint a minősített elmebaj egyik eklatáns példájaként! Teljesen egyetértek a Milla követelésével! Mert az ugyan oké, hogy Elkúrcsy kimaradt az IMF-fe tárgyaló delegációból, de a pasi nem tud nyugton megűlni a seggén sőt, tovább rontja az ország pozícióit!
Pénteken (dec. 2.) délután ugyanis egy olyan fejlesztési tervet tett közzé 177 oldalon keresztül, amely már messze meghaladja azt, amit józan ésszel még fel lehet fogni!
Nem tudom, olvasta-e valaki is Közületek ezt a rémálmot? Én mindenesetre néhány “gyögySZEMÉT”(!) rátettem a blogomra http://www.szendamondja.wordpress.com meg azokat a linkeket is, ahol bővebb tájékoztatást is lehet kapni! Melegen ajánlom az elolvasását, mint a minősített elmebaj egyik eklatáns példájaként!

]]>
Aggodo magyar http://nepszava.com/2011/12/magyarorszag/a-milla.html/comment-page-1#comment-119819 Aggodo magyar Mon, 05 Dec 2011 02:21:24 +0000 http://nepszava.com/?p=94724#comment-119819 sarkos: ne fukarkodj a tenyekkel. Mi a milla poraza, es pontosan (nevszerint) ki rangatja oket az orban rezsimbol? sarkos: ne fukarkodj a tenyekkel. Mi a milla poraza, es pontosan (nevszerint) ki rangatja oket az orban rezsimbol?

]]>
bebe http://nepszava.com/2011/12/magyarorszag/a-milla.html/comment-page-1#comment-119734 bebe Sun, 04 Dec 2011 15:07:35 +0000 http://nepszava.com/?p=94724#comment-119734 Ez a civil részvétel az IMF tárgyalásokon jó ötlet arra, hogy valamit megtudjunk arról, hogy valójában mi is történt a tárgyalásokon. mert Orbán és a szóvivői -Girnyó Szász vagy Magyaroknakártó Péter- szemrebbenés nélkül és pofátlanul hazudnak. Ez a civil részvétel az IMF tárgyalásokon jó ötlet arra, hogy valamit megtudjunk arról, hogy valójában mi is történt a tárgyalásokon. mert Orbán és a szóvivői
-Girnyó Szász vagy Magyaroknakártó Péter- szemrebbenés nélkül és pofátlanul hazudnak.

]]>
sarkos http://nepszava.com/2011/12/magyarorszag/a-milla.html/comment-page-1#comment-119679 sarkos Sun, 04 Dec 2011 09:53:30 +0000 http://nepszava.com/?p=94724#comment-119679 Legalább Hajós beismerte, hogy tévedett. Most jó oldalon áll végre, bár a Milla pórázának másik vége Orbán emberének kezében van, csak ők (mármint a Milla) ezt nem tudják. Legalább Hajós beismerte, hogy tévedett.
Most jó oldalon áll végre, bár a Milla pórázának másik vége Orbán emberének kezében van, csak ők (mármint a Milla) ezt nem tudják.

]]>
Kuksi http://nepszava.com/2011/12/magyarorszag/a-milla.html/comment-page-1#comment-119657 Kuksi Sun, 04 Dec 2011 08:57:32 +0000 http://nepszava.com/?p=94724#comment-119657 Kedves csatt! Azért ne adj nekik ötleteket. :) Kedves csatt!
Azért ne adj nekik ötleteket. :)

]]>
csatt http://nepszava.com/2011/12/magyarorszag/a-milla.html/comment-page-1#comment-119650 csatt Sun, 04 Dec 2011 08:41:54 +0000 http://nepszava.com/?p=94724#comment-119650 Sajnos olyan is előfordult már a történelemben, hogy politikai ellenfelek vagyonát elvették és vazallusaiknak adták... Tehát ez a félelem is jogos. És az albérleti kiutalások? Politikailag ellenfél - beállítottságúakhoz bárkit be lehet albérlőként, társbérlőként költöztetni, aki majd kiutálja saját tulajdonából a tulajdonost. Végső soron kitelepítések is lebonyolíthatók, csak hagyni kell úgy folydogálni tovább a dolgokat, ahogy már egy éve elkezdtek csörgedezni. És mindenre lehet találni magyarázatot, pölö a hajléktalanok problémáját egycsapásra meg lehet oldani: Kubatov-listás máskéntgondolkodókhoz akár hajléktalanokat, akár 60 kilométeren túli kivezényelt közmunkásokat is be lehet költöztetni... Minden csak az ingerküszöb módszeres emelésétől függ. Mire robbanásig feszülne a helyzet, már rá is ébredhetünk, hogy annyira földhözcövekeltek lettünk, mint Gulliver egykor ... Sajnos olyan is előfordult már a történelemben, hogy politikai ellenfelek vagyonát elvették és vazallusaiknak adták… Tehát ez a félelem is jogos.
És az albérleti kiutalások? Politikailag ellenfél – beállítottságúakhoz bárkit be lehet albérlőként, társbérlőként költöztetni, aki majd kiutálja saját tulajdonából a tulajdonost. Végső soron kitelepítések is lebonyolíthatók, csak hagyni kell úgy folydogálni tovább a dolgokat, ahogy már egy éve elkezdtek csörgedezni.
És mindenre lehet találni magyarázatot, pölö a hajléktalanok problémáját egycsapásra meg lehet oldani: Kubatov-listás máskéntgondolkodókhoz akár hajléktalanokat, akár 60 kilométeren túli kivezényelt közmunkásokat is be lehet költöztetni…
Minden csak az ingerküszöb módszeres emelésétől függ. Mire robbanásig feszülne a helyzet, már rá is ébredhetünk, hogy annyira földhözcövekeltek lettünk, mint Gulliver egykor …

]]>