Hozzászólás: Tunézia választott http://nepszava.com/2011/10/vilag/tunezia-valasztott.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 kroll http://nepszava.com/2011/10/vilag/tunezia-valasztott.html/comment-page-1#comment-108772 kroll Wed, 26 Oct 2011 17:05:53 +0000 http://nepszava.com/?p=92862#comment-108772 Itt van egy jó cikk arról, hogy mire lehet számítani az arab "tavasz" ? http://www.mult-kor.hu/20111026_az_egyiptomi_forradalom_vesztesei_a_koptok Na ennyit az arab forradalmakról. Itt van egy jó cikk arról, hogy mire lehet számítani az arab “tavasz” ?

http://www.mult-kor.hu/20111026_az_egyiptomi_forradalom_vesztesei_a_koptok

Na ennyit az arab forradalmakról.

]]>
Animebj http://nepszava.com/2011/10/vilag/tunezia-valasztott.html/comment-page-1#comment-108157 Animebj Tue, 25 Oct 2011 20:00:38 +0000 http://nepszava.com/?p=92862#comment-108157 Majd meglátjuk mi sül ki belőle, hiszen ne feledjük, hogy nincs egyforma demokrácia, csak általános jellemzői (meg hát a remény hal meg utoljára). Majd meglátjuk mi sül ki belőle, hiszen ne feledjük, hogy nincs egyforma demokrácia, csak általános jellemzői (meg hát a remény hal meg utoljára).

]]>
uptodeep http://nepszava.com/2011/10/vilag/tunezia-valasztott.html/comment-page-1#comment-108033 uptodeep Tue, 25 Oct 2011 13:01:55 +0000 http://nepszava.com/?p=92862#comment-108033 Nem tudom felfogni az értetlenkedéseteket. Nem hallottatok még a kóser szalonnáról? Nem tudom felfogni az értetlenkedéseteket. Nem hallottatok még a kóser szalonnáról?

]]>
Eldrad http://nepszava.com/2011/10/vilag/tunezia-valasztott.html/comment-page-1#comment-107737 Eldrad Mon, 24 Oct 2011 18:22:35 +0000 http://nepszava.com/?p=92862#comment-107737 "...mérsékelten iszlamista..." ... - Jó sok éve foglalkozok már ezzel a témával, de soha nem tudtam értelmezni, mi az a "mérsékelt iszlamista". ... Kb. mintha azt mondanánk, hogy mérsékelt náci. “…mérsékelten iszlamista…”

- Jó sok éve foglalkozok már ezzel a témával, de soha nem tudtam értelmezni, mi az a “mérsékelt iszlamista”.

Kb. mintha azt mondanánk, hogy mérsékelt náci.

]]>
bamba http://nepszava.com/2011/10/vilag/tunezia-valasztott.html/comment-page-1#comment-107695 bamba Mon, 24 Oct 2011 16:23:03 +0000 http://nepszava.com/?p=92862#comment-107695 "A párt vezetésének ígérete alapján egy iszlám alapokon nyugvó, de nyugati típusú demokráciát kívánnak meghonosítani" :-))) Nem is tudtam, hogy az araboknak humorérzékük is van, eddig az hittem, a poént is Kalasnyikovval lövik le. “A párt vezetésének ígérete alapján egy iszlám alapokon nyugvó, de nyugati típusú demokráciát kívánnak meghonosítani”
:-))) Nem is tudtam, hogy az araboknak humorérzékük is van, eddig az hittem, a poént is Kalasnyikovval lövik le.

]]>