Hozzászólás: Bartus László: Kutyavilág http://nepszava.com/2011/10/velemeny/bartus-laszlo-kutyavilag.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 hatteras http://nepszava.com/2011/10/velemeny/bartus-laszlo-kutyavilag.html/comment-page-2#comment-103601 hatteras Fri, 14 Oct 2011 03:52:28 +0000 http://nepszava.com/?p=92052#comment-103601 Rendőreinket is megalázta ez a kormány rendesen. Ha a helyükben lennék, nem tennék eleget a nyóc kerületi polgármester úr parancsainak túl lekesen. Rendőreinket is megalázta ez a kormány rendesen. Ha a helyükben lennék, nem tennék eleget a nyóc kerületi polgármester úr parancsainak túl lekesen.

]]>
hatteras http://nepszava.com/2011/10/velemeny/bartus-laszlo-kutyavilag.html/comment-page-2#comment-103600 hatteras Fri, 14 Oct 2011 03:49:09 +0000 http://nepszava.com/?p=92052#comment-103600 És anyaszentegyházunk most mélyen hallgat. Pedig mily harcosan szólt pásztorleveleiben az előző nyolc év társadalmi igazságtalanságai ellen. És anyaszentegyházunk most mélyen hallgat. Pedig mily harcosan szólt pásztorleveleiben az előző nyolc év társadalmi igazságtalanságai ellen.

]]>
Munkásököl http://nepszava.com/2011/10/velemeny/bartus-laszlo-kutyavilag.html/comment-page-2#comment-103500 Munkásököl Thu, 13 Oct 2011 15:21:43 +0000 http://nepszava.com/?p=92052#comment-103500 Ezek a szemetek úgy szedik majd össze a hajléktalanokat , mint a sintérek a kóbor kutyákat . És úgy is bánnak velük . Hamarosan fordul majd a kocka , s jön az idő mikor a hóhérokat akasszák ! Majd úgy fognak menekülni , bujdosni , nyüszíteni , mint a világháború végén a tömeggyilkos nácik . Ezek a szemetek úgy szedik majd össze a hajléktalanokat , mint a sintérek a kóbor kutyákat . És úgy is bánnak velük . Hamarosan fordul majd a kocka , s jön az idő mikor a hóhérokat akasszák ! Majd úgy fognak menekülni , bujdosni , nyüszíteni , mint a világháború végén a tömeggyilkos nácik .

]]>
Chemist http://nepszava.com/2011/10/velemeny/bartus-laszlo-kutyavilag.html/comment-page-2#comment-103470 Chemist Thu, 13 Oct 2011 13:02:23 +0000 http://nepszava.com/?p=92052#comment-103470 Kaptam, továbbítom: ... "Őszi/téli ruha (férfi és női), takaró leadható a Menhely Alapítvány következő címein: VIII. Práter utca 29/b és a VII. Kürt utca 4. sz. alatti ügyfélszolgálatunkon 9-15 óráig, ill. a VIII. Vajdahunyad utca 3. sz. alatti intézményünkben 9-18 óráig bármikor átadhatók." Kaptam, továbbítom:

“Őszi/téli ruha (férfi és női), takaró leadható a Menhely Alapítvány következő címein:
VIII. Práter utca 29/b és a VII. Kürt utca 4. sz. alatti ügyfélszolgálatunkon 9-15 óráig, ill. a VIII. Vajdahunyad utca 3. sz. alatti intézményünkben 9-18 óráig bármikor átadhatók.”

]]>
coffi http://nepszava.com/2011/10/velemeny/bartus-laszlo-kutyavilag.html/comment-page-2#comment-103451 coffi Thu, 13 Oct 2011 11:31:34 +0000 http://nepszava.com/?p=92052#comment-103451 novi, ez nem semmi. Megáll az ész és ácsorog...! novi,
ez nem semmi. Megáll az ész és ácsorog…!

]]>
szendrel http://nepszava.com/2011/10/velemeny/bartus-laszlo-kutyavilag.html/comment-page-2#comment-103447 szendrel Thu, 13 Oct 2011 11:21:23 +0000 http://nepszava.com/?p=92052#comment-103447 Mindenüket el kéne szedni ezeknek a hatalmaskodó mocskoknak, kizavarni őket az utcára, aztán a nap 24 órájában rájuk állítani rendőröket. Üssék ,verjék, bírságolják őket egész nap. Mindenüket el kéne szedni ezeknek a hatalmaskodó mocskoknak, kizavarni őket az utcára, aztán a nap 24 órájában rájuk állítani rendőröket. Üssék ,verjék, bírságolják őket egész nap.

]]>
coffi http://nepszava.com/2011/10/velemeny/bartus-laszlo-kutyavilag.html/comment-page-2#comment-103395 coffi Thu, 13 Oct 2011 07:12:03 +0000 http://nepszava.com/?p=92052#comment-103395 Elemér, ezt a honlapot néztem meg először - ez NULLA, barátom! Úgy tűnt egyéb információkkal is rendelkezel, ha nem így van, a fentebb megfogalmazott kritiákádnak semmi értelme. Elemér,
ezt a honlapot néztem meg először – ez NULLA, barátom!
Úgy tűnt egyéb információkkal is rendelkezel, ha nem így van, a fentebb megfogalmazott kritiákádnak semmi értelme.

]]>
novi http://nepszava.com/2011/10/velemeny/bartus-laszlo-kutyavilag.html/comment-page-2#comment-103348 novi Wed, 12 Oct 2011 22:12:52 +0000 http://nepszava.com/?p=92052#comment-103348 témába vág... http://magyarinfo.blog.hu/2011/10/11/hany_rendor_kell_egy_hajlektalan_lesittelesehez?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhshare témába vág…
http://magyarinfo.blog.hu/2011/10/11/hany_rendor_kell_egy_hajlektalan_lesittelesehez?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhshare

]]>
tibi65 http://nepszava.com/2011/10/velemeny/bartus-laszlo-kutyavilag.html/comment-page-2#comment-103345 tibi65 Wed, 12 Oct 2011 21:34:30 +0000 http://nepszava.com/?p=92052#comment-103345 mínuszoló legyél hajléktalan mínuszoló legyél hajléktalan

]]>
gm. http://nepszava.com/2011/10/velemeny/bartus-laszlo-kutyavilag.html/comment-page-2#comment-103342 gm. Wed, 12 Oct 2011 21:21:00 +0000 http://nepszava.com/?p=92052#comment-103342 Elemér, Kocsis Máténak semmi jó szándéka nincs. Ha lenne, nem így gondolná megoldani mert ez embertelen és így nem is lehet megoldani.Ebben a formában sem jó szándék sem megoldás nincs.Csak embertelenség. Ha meg akarná oldani, csatlakoznia kellene a hajléktalansággal eddig foglalkozó szakemberekhez és javaslatukkal kellene verni a tam-tam-ot a pártjában, a Fidesz-KDNP-ben. Akkor beszélhetnénk jó szándékról, így nem . Elemér,
Kocsis Máténak semmi jó szándéka nincs. Ha lenne, nem így gondolná megoldani mert ez embertelen és így nem is lehet megoldani.Ebben a formában sem jó szándék sem megoldás nincs.Csak embertelenség. Ha meg akarná oldani, csatlakoznia kellene a hajléktalansággal eddig foglalkozó szakemberekhez és javaslatukkal kellene verni a tam-tam-ot a pártjában, a Fidesz-KDNP-ben. Akkor beszélhetnénk jó szándékról, így nem .

]]>