Hozzászólás: Mindenki menjen tüntetni! http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/mindenki-menjen-tuntetni.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Sándor http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/mindenki-menjen-tuntetni.html/comment-page-1#comment-107231 Sándor Sun, 23 Oct 2011 16:23:59 +0000 http://nepszava.com/?p=92747#comment-107231 És nem fog változni semmi.Orbán holnap hazajön,és a nagy Tanító példaképekén tovább söpri a padlást.56 legalább enyhített a nép sanyarú sorsán .Most viszont keleten a helyzet változatlan...tehát ezért ily arrogáns és nagy mellényű a vezér. És nem fog változni semmi.Orbán holnap hazajön,és a nagy Tanító példaképekén tovább söpri a padlást.56 legalább enyhített a nép sanyarú sorsán .Most viszont keleten a helyzet változatlan…tehát ezért ily arrogáns és nagy mellényű a vezér.

]]>
sarkos http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/mindenki-menjen-tuntetni.html/comment-page-1#comment-107204 sarkos Sun, 23 Oct 2011 15:44:22 +0000 http://nepszava.com/?p=92747#comment-107204 Tök jó volt. Sokan voltunk, sok-sok barát együtt. Békés, bár nagyon demonstratív nagygyűlésre sikeredett. Felcsúti kondásgyerek, ne kérjél parlamenti belépőt tavasszal. Nyárra már nem lesz rá szükséged! Tök jó volt. Sokan voltunk, sok-sok barát együtt.
Békés, bár nagyon demonstratív nagygyűlésre sikeredett.
Felcsúti kondásgyerek, ne kérjél parlamenti belépőt tavasszal.
Nyárra már nem lesz rá szükséged!

]]>
gyozo http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/mindenki-menjen-tuntetni.html/comment-page-1#comment-107199 gyozo Sun, 23 Oct 2011 15:33:38 +0000 http://nepszava.com/?p=92747#comment-107199 Sokan voltunk, ami nagyon örvendetes. Méltóságteljes, békés demonstrációt tartottunk. Számos fiatalt láttam, ami különösen reményteljes. Sokan voltunk, ami nagyon örvendetes. Méltóságteljes, békés demonstrációt tartottunk. Számos fiatalt láttam, ami különösen reményteljes.

]]>
Báthory Ödönke http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/mindenki-menjen-tuntetni.html/comment-page-1#comment-107185 Báthory Ödönke Sun, 23 Oct 2011 14:50:19 +0000 http://nepszava.com/?p=92747#comment-107185 >Megint eltűnt a Szabad sajtó utcai kép okt. 23. 16:06 Az utv.hu közlekedési képinformációs portál Szabad sajtó utcai kamerája a nem az élő képet mutatja, hanem egy korábbi – feltehetően késő esti – felvételt tettek közzé. Ugyanez történt idén március 15-én, a sajtószabadságért szervezett demonstráció alatt. Akkor az üzemeltetők közölték: a kamerák pusztán műszaki hiba okán nem voltak elérhetők, semmiféle "titkos konspiráció" nem állt a háttérben.< forrás: index.hu érdekes kis jelenségek vannak manapság Magyarisztánban. >Megint eltűnt a Szabad sajtó utcai kép
okt. 23. 16:06

Az utv.hu közlekedési képinformációs portál Szabad sajtó utcai kamerája a nem az élő képet mutatja, hanem egy korábbi – feltehetően késő esti – felvételt tettek közzé. Ugyanez történt idén március 15-én, a sajtószabadságért szervezett demonstráció alatt. Akkor az üzemeltetők közölték: a kamerák pusztán műszaki hiba okán nem voltak elérhetők, semmiféle “titkos konspiráció” nem állt a háttérben.<

forrás: index.hu

érdekes kis jelenségek vannak manapság Magyarisztánban.

]]>
kata http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/mindenki-menjen-tuntetni.html/comment-page-1#comment-107181 kata Sun, 23 Oct 2011 14:34:50 +0000 http://nepszava.com/?p=92747#comment-107181 A Hir Tv 16 órai hirei se adtak semmi informaciot a "Nem testszik a rendszer " rendezvényéről. A Hir Tv 16 órai hirei se adtak semmi informaciot a
“Nem testszik a rendszer ” rendezvényéről.

]]>
Kuksi http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/mindenki-menjen-tuntetni.html/comment-page-1#comment-107163 Kuksi Sun, 23 Oct 2011 14:00:13 +0000 http://nepszava.com/?p=92747#comment-107163 Biz' ez roppant érdekes... És a híd túlfelén is egyszerre romlott el az összes kamera. Ott viszont még ismétlést sem adnak az éjszakai műsorról. Biz’ ez roppant érdekes… És a híd túlfelén is egyszerre romlott el az összes kamera. Ott viszont még ismétlést sem adnak az éjszakai műsorról.

]]>
orbány http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/mindenki-menjen-tuntetni.html/comment-page-1#comment-107157 orbány Sun, 23 Oct 2011 13:42:33 +0000 http://nepszava.com/?p=92747#comment-107157 miért van az, hogy az utv kamerái éjszakai képet adnak a tüntetés helyszínéről? elromlott a kamera?pont most és pont itt? miért van az, hogy az utv kamerái éjszakai képet adnak a tüntetés helyszínéről?
elromlott a kamera?pont most és pont itt?

]]>
ateista http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/mindenki-menjen-tuntetni.html/comment-page-1#comment-107154 ateista Sun, 23 Oct 2011 13:35:18 +0000 http://nepszava.com/?p=92747#comment-107154 Orbán elmondta az amerikai nagykövetnek is hogy nekik az alacsony részvétel a kedvező és az elmúlt években mindent megtettek annak érdekében,hogy az emberek elforduljanak a politikától. Orbán elmondta az amerikai nagykövetnek is hogy nekik az alacsony részvétel a
kedvező és az elmúlt években mindent megtettek annak érdekében,hogy az emberek
elforduljanak a politikától.

]]>
bamba http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/mindenki-menjen-tuntetni.html/comment-page-1#comment-106983 bamba Sun, 23 Oct 2011 07:42:57 +0000 http://nepszava.com/?p=92747#comment-106983 Geyza, az alacsony részvétel nem mentesít... egyrészt nem tudjuk, kire szavazott volna, ezért ez érvelésre sem alkalmas, másrészt ha még szavazni sem "mer"(?) a nép, akkor ugyan mit lehet tenni? Geyza, az alacsony részvétel nem mentesít… egyrészt nem tudjuk, kire szavazott volna, ezért ez érvelésre sem alkalmas, másrészt ha még szavazni sem “mer”(?) a nép, akkor ugyan mit lehet tenni?

]]>
Kuksi http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/mindenki-menjen-tuntetni.html/comment-page-1#comment-106960 Kuksi Sun, 23 Oct 2011 07:01:18 +0000 http://nepszava.com/?p=92747#comment-106960 @ Geyza "Hiszen itthon sem voltak mikor elkezdték a tömeget oszlatni !" És a (mobil)telefonnak nem mindegy, hogy a világ melyik részén van? @ Geyza
“Hiszen itthon sem voltak mikor elkezdték a tömeget oszlatni !”
És a (mobil)telefonnak nem mindegy, hogy a világ melyik részén van?

]]>