Hozzászólás: Barrosohoz fordult három jogvédő szervezet http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/barrosohoz-fordult-harom-jogvedo-szervezet.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Gyula Bognar, Jr. http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/barrosohoz-fordult-harom-jogvedo-szervezet.html/comment-page-1#comment-106428 Gyula Bognar, Jr. Sat, 22 Oct 2011 04:06:38 +0000 http://nepszava.com/?p=92673#comment-106428 Vörös kártya: A kis pökhendi, falusi focista, a mini-mussolini, idétlen és tudatlan, a szabályokat sem akarja soha betartani, ki kell állitani, de véglegesen! Vörös kártya: A kis pökhendi, falusi focista, a mini-mussolini, idétlen és tudatlan, a szabályokat sem akarja soha betartani, ki kell állitani, de véglegesen!

]]>
sydney http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/barrosohoz-fordult-harom-jogvedo-szervezet.html/comment-page-1#comment-106377 sydney Fri, 21 Oct 2011 20:08:51 +0000 http://nepszava.com/?p=92673#comment-106377 Már nem fogom megérni, de Orbán is úgy végzi majd -mint sokan mások előtte-, pl. Ceausescu, Szaddam Husszein, Oszama bin Laden vagy tegnap épp Kadhafi. Türelem, rózsát terem! Már nem fogom megérni, de Orbán is úgy végzi majd -mint sokan mások előtte-, pl. Ceausescu, Szaddam Husszein, Oszama bin Laden vagy tegnap épp Kadhafi. Türelem, rózsát terem!

]]>
bolygó http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/barrosohoz-fordult-harom-jogvedo-szervezet.html/comment-page-1#comment-106364 bolygó Fri, 21 Oct 2011 19:31:45 +0000 http://nepszava.com/?p=92673#comment-106364 Még azt sem mondhatjuk , hogy várjuk ki a végét ! - De azért tudomásul kell vennie mindenkinek , hogy orbán és haverját ('Berlusci)kivéve az európai diplomáciát többnyire Úriemberek és Úrhölgyek irányítják , jól vagy rosszul ?! Ehhez a mocskos stílushoz nehéz hozzászokni , és mindig az alantas másik értelmet megtalálni ! De az is valószínűsíthető , hogy látványosan beavatkozni sem fognak - SAJNOS ! Mindenféle nyomásgyakorlás elképzelhető , de abba meg mi fogunk belegebedni !! Azt hiszem azért figyelnek , mert ha kollégáim az aktuális történések után 2-3 nappal konkrétan rákérdeznek arra hogy mit lehet még Magyarországon megcsinálni , és éles véleményük van róla !! -Pedig ők Osztrák , Lengyel , Román állampolgárok !! Még azt sem mondhatjuk , hogy várjuk ki a végét ! – De azért tudomásul kell vennie mindenkinek , hogy orbán és haverját (‘Berlusci)kivéve az európai diplomáciát többnyire Úriemberek és Úrhölgyek irányítják , jól vagy rosszul ?!
Ehhez a mocskos stílushoz nehéz hozzászokni , és mindig az alantas másik értelmet megtalálni ! De az is valószínűsíthető , hogy látványosan beavatkozni sem fognak – SAJNOS ! Mindenféle nyomásgyakorlás elképzelhető , de abba meg mi fogunk belegebedni !! Azt hiszem azért figyelnek , mert ha kollégáim az aktuális történések után 2-3 nappal konkrétan rákérdeznek arra hogy mit lehet még Magyarországon megcsinálni , és éles véleményük van róla !! -Pedig ők Osztrák , Lengyel , Román állampolgárok !!

]]>
Gonoszka http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/barrosohoz-fordult-harom-jogvedo-szervezet.html/comment-page-1#comment-106358 Gonoszka Fri, 21 Oct 2011 19:18:11 +0000 http://nepszava.com/?p=92673#comment-106358 Azért egynél eddig több hozzászólás volt Azért egynél eddig több hozzászólás volt

]]>
proaktiv http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/barrosohoz-fordult-harom-jogvedo-szervezet.html/comment-page-1#comment-106356 proaktiv Fri, 21 Oct 2011 19:07:51 +0000 http://nepszava.com/?p=92673#comment-106356 "Az Eötvös Károly Közpolitikai Intézet (EKINT), a Magyar Helsinki Bizottság és a Társaság a Szabadságjogokért a pusztulásra ítélt magyar ombudsmani rendszer védelmében az Európai Unió Bizottságának elnökéhez fordult azt kérve, hogy az Európai Bíróságnál indítson eljárást Magyarország ellen." . Kedves kihitűek, ezzel a bejelentéssel a bizottságnak hivatalból is foglalkoznia kell! “Az Eötvös Károly Közpolitikai Intézet (EKINT), a Magyar Helsinki Bizottság és a Társaság a Szabadságjogokért a pusztulásra ítélt magyar ombudsmani rendszer védelmében az Európai Unió Bizottságának elnökéhez fordult azt kérve, hogy az Európai Bíróságnál indítson eljárást Magyarország ellen.”
.
Kedves kihitűek, ezzel a bejelentéssel a bizottságnak hivatalból is foglalkoznia kell!

]]>
drnyúlbéla http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/barrosohoz-fordult-harom-jogvedo-szervezet.html/comment-page-1#comment-106346 drnyúlbéla Fri, 21 Oct 2011 18:28:34 +0000 http://nepszava.com/?p=92673#comment-106346 Mondjad csak fiam , mondjad , olyan rossz a gráz-i leleted , segítek én rajtad ! Az országoddal meg ne törődj! Te szegény beteg ember!!! Mondjad csak fiam , mondjad , olyan rossz a gráz-i leleted , segítek én rajtad ! Az országoddal meg ne törődj! Te szegény beteg ember!!!

]]>
Gyozo http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/barrosohoz-fordult-harom-jogvedo-szervezet.html/comment-page-1#comment-106308 Gyozo Fri, 21 Oct 2011 17:06:20 +0000 http://nepszava.com/?p=92673#comment-106308 Ilyen erővel őszentségéhez, a római pápához is fordulhatnánk. Ilyen erővel őszentségéhez, a római pápához is fordulhatnánk.

]]>
Sándor http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/barrosohoz-fordult-harom-jogvedo-szervezet.html/comment-page-1#comment-106301 Sándor Fri, 21 Oct 2011 17:00:46 +0000 http://nepszava.com/?p=92673#comment-106301 A kutya nem törődik velünk..és ezt Orbán is tudja. A kutya nem törődik velünk..és ezt Orbán is tudja.

]]>
csatt http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/barrosohoz-fordult-harom-jogvedo-szervezet.html/comment-page-1#comment-106243 csatt Fri, 21 Oct 2011 14:18:46 +0000 http://nepszava.com/?p=92673#comment-106243 Én biztosan ott leszek. Gondolom, a realitás és a sírás-rívás különböző dolgok. Viszont nagyon örülnék, ha ezúttal én tévednék a jóslatommal. Én biztosan ott leszek.
Gondolom, a realitás és a sírás-rívás különböző dolgok.
Viszont nagyon örülnék, ha ezúttal én tévednék a jóslatommal.

]]>
Zsolt http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/barrosohoz-fordult-harom-jogvedo-szervezet.html/comment-page-1#comment-106234 Zsolt Fri, 21 Oct 2011 13:55:56 +0000 http://nepszava.com/?p=92673#comment-106234 Igaz. A hír fontosabb, mint aminek látszik, mert ez nem valamiféle nyílt levél: itt konkrét EU-jogi rendelkezés megsértéséről van szó, amivel kapcsolatban tényleg el tud járni a Bizottság. Az eddigi vitákban (alkotmány, médiatörvény) csak politikai nyilatkozatok születhettek, itt viszont egy tényleges, jogi következményekkel járó pofáraesés néz ki a Fidesznek. Igaz. A hír fontosabb, mint aminek látszik, mert ez nem valamiféle nyílt levél: itt konkrét EU-jogi rendelkezés megsértéséről van szó, amivel kapcsolatban tényleg el tud járni a Bizottság. Az eddigi vitákban (alkotmány, médiatörvény) csak politikai nyilatkozatok születhettek, itt viszont egy tényleges, jogi következményekkel járó pofáraesés néz ki a Fidesznek.

]]>