Hozzászólás: Azerbajdzsánnak is nagyobb tekintélye van http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/azerbajdzsannak-is-nagyobb-tekintelye-van.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Almasi http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/azerbajdzsannak-is-nagyobb-tekintelye-van.html/comment-page-2#comment-108177 Almasi Tue, 25 Oct 2011 21:16:54 +0000 http://nepszava.com/?p=92751#comment-108177 Na igen a kudarcot lehet különbözőképpen magyarázni. Későn kezdtünk kampányolni meg miegymás. Elfelejtik a magyarázkodók, hogy az Orbán kormány működése óta folyamatosan és maga Orbán Viktor is /Lásd az EU - beli szereplését stb./ sokat tettek azért, hogy hazánk nemzetközi megítélése negatív előjelet kapjon. Magyarkodásunk nemzetközi viszonylatban nemhogy semmit nem ér, de visszatetszést kelt. Sajna ez előbb utóbb sőt talán már most gazdasági téren is hátrányt jelent az országnak és a kárát a nép látja. Az a nép amely kétharmados parlamenti többséget adott Orbánéknak. Na igen a kudarcot lehet különbözőképpen magyarázni. Későn kezdtünk kampányolni meg miegymás. Elfelejtik a magyarázkodók, hogy az Orbán kormány működése óta folyamatosan és maga Orbán Viktor is /Lásd az EU – beli szereplését stb./ sokat tettek azért, hogy hazánk nemzetközi megítélése negatív előjelet kapjon. Magyarkodásunk nemzetközi viszonylatban nemhogy semmit nem ér, de visszatetszést kelt. Sajna ez előbb utóbb sőt talán már most gazdasági téren is hátrányt jelent az országnak és a kárát a nép látja. Az a nép amely kétharmados parlamenti többséget adott Orbánéknak.

]]>
alugy. http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/azerbajdzsannak-is-nagyobb-tekintelye-van.html/comment-page-2#comment-108138 alugy. Tue, 25 Oct 2011 18:53:56 +0000 http://nepszava.com/?p=92751#comment-108138 cOLOMBUS, gyozo! A haza olyan mint az anya, egyesek lekurvázzák, mások dicsérik, mások legyintenek rosszindulatúan. Nos, aki ezt nem érti az mehet a ...! cOLOMBUS, gyozo!
A haza olyan mint az anya, egyesek lekurvázzák, mások dicsérik, mások legyintenek rosszindulatúan. Nos, aki ezt nem érti az mehet a …!

]]>
csatt http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/azerbajdzsannak-is-nagyobb-tekintelye-van.html/comment-page-2#comment-107635 csatt Mon, 24 Oct 2011 12:32:42 +0000 http://nepszava.com/?p=92751#comment-107635 Sajnos nem volt más választásom, vissza kellett fordulnom fele útról. Pedig azt hittem, a pokol összes ördöge se tudna eltéríteni. Kérlek, ne fájdítsd te is a szívemet... Sajnos nem volt más választásom, vissza kellett fordulnom fele útról. Pedig azt hittem, a pokol összes ördöge se tudna eltéríteni.
Kérlek, ne fájdítsd te is a szívemet…

]]>
gyozo http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/azerbajdzsannak-is-nagyobb-tekintelye-van.html/comment-page-2#comment-107561 gyozo Mon, 24 Oct 2011 08:18:07 +0000 http://nepszava.com/?p=92751#comment-107561 csatt Most látom csak milyen kár, hogy nem értél rá tegnap.... csatt
Most látom csak milyen kár, hogy nem értél rá tegnap….

]]>
csatt http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/azerbajdzsannak-is-nagyobb-tekintelye-van.html/comment-page-2#comment-107556 csatt Mon, 24 Oct 2011 07:50:34 +0000 http://nepszava.com/?p=92751#comment-107556 Az a szép az életben, alugy, hogy különbözőek vagyunk. Csepp ellenvetésem nincs ahhoz, hogy a hazafiságot úgy értelmezed, ahogyan írod. Én ugyan másképpen, de azt hiszem, "vitánk" elején nem erről volt szó. Én abból indultam ki, hogy Puskás Ferencnek köszönhetően tisztel(t) bennünket a világ. Sőt, publikációk szerint ő a legeslegeslegismertebb magyar. Aminek semmi köze nincs senki hazafiság-felfogásának. Azt a tiszteletet azonban, amit Puskás Ferenc, természetesen Papp László (is) meg sok személynek világraszóló eseménynek köszönhetően jó hírünk kivívott nekünk, mára Orbánnak és siserehadának sikerült lenulláznia. A mi eddigi "vitánknak" ez a lényege. Az összes többi elbeszélgetés egymás mellett. Az a szép az életben, alugy, hogy különbözőek vagyunk. Csepp ellenvetésem nincs ahhoz, hogy a hazafiságot úgy értelmezed, ahogyan írod. Én ugyan másképpen, de azt hiszem, “vitánk” elején nem erről volt szó. Én abból indultam ki, hogy Puskás Ferencnek köszönhetően tisztel(t) bennünket a világ. Sőt, publikációk szerint ő a legeslegeslegismertebb magyar. Aminek semmi köze nincs senki hazafiság-felfogásának.
Azt a tiszteletet azonban, amit Puskás Ferenc, természetesen Papp László (is) meg sok személynek világraszóló eseménynek köszönhetően jó hírünk kivívott nekünk, mára Orbánnak és siserehadának sikerült lenulláznia. A mi eddigi “vitánknak” ez a lényege. Az összes többi elbeszélgetés egymás mellett.

]]>
Gyozo http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/azerbajdzsannak-is-nagyobb-tekintelye-van.html/comment-page-2#comment-107548 Gyozo Mon, 24 Oct 2011 07:24:30 +0000 http://nepszava.com/?p=92751#comment-107548 katka Majd bolond lenne. katka
Majd bolond lenne.

]]>
katka http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/azerbajdzsannak-is-nagyobb-tekintelye-van.html/comment-page-2#comment-107547 katka Mon, 24 Oct 2011 07:20:58 +0000 http://nepszava.com/?p=92751#comment-107547 "Monnyon le"! “Monnyon le”!

]]>
Gyozo http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/azerbajdzsannak-is-nagyobb-tekintelye-van.html/comment-page-2#comment-107544 Gyozo Mon, 24 Oct 2011 07:15:53 +0000 http://nepszava.com/?p=92751#comment-107544 Schmitt Pál államfő múlt csütörtökön, az '56-os forradalom 55. évfordulójára rendezett ünnepi megemlékezésen vett részt, de előbb a Stephansdomban tartott rendezvényen, majd utána, a bécsi magyar nagykövetségen rendezett fogadáson nem képviseltették magukat magas rangú vendégekkel sem Ausztria, sem pedig az EU-tagországok. Azerbajdzsánnak is nagyobb tekintélye van. Valóban. Schmitt Pál államfő múlt csütörtökön, az ‘56-os forradalom 55. évfordulójára rendezett ünnepi megemlékezésen vett részt, de előbb a Stephansdomban tartott rendezvényen, majd utána, a bécsi magyar nagykövetségen rendezett fogadáson nem képviseltették magukat magas rangú vendégekkel sem Ausztria, sem pedig az EU-tagországok.

Azerbajdzsánnak is nagyobb tekintélye van. Valóban.

]]>
commandante http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/azerbajdzsannak-is-nagyobb-tekintelye-van.html/comment-page-2#comment-107521 commandante Mon, 24 Oct 2011 05:56:24 +0000 http://nepszava.com/?p=92751#comment-107521 Jól látok? Csak nem egy volt MSZMP párttitkárt látok a fotón? Jól látok?
Csak nem egy volt MSZMP párttitkárt látok a fotón?

]]>
Gyozo http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/azerbajdzsannak-is-nagyobb-tekintelye-van.html/comment-page-2#comment-107518 Gyozo Mon, 24 Oct 2011 05:49:38 +0000 http://nepszava.com/?p=92751#comment-107518 alugy. Köszönöm a segítő kezet. Most már tudok mindent. És mélységesen egyetértek cOLOMBUS szavaival: "Menj Te a fenébe ezzel a forgandó és átfesthetö hazafiassággal." Remélem, érti. Ámbátor, ki tudja - Fülig Dzsimi után. alugy.
Köszönöm a segítő kezet. Most már tudok mindent. És mélységesen egyetértek cOLOMBUS szavaival:
“Menj Te a fenébe ezzel a forgandó és átfesthetö hazafiassággal.”
Remélem, érti.
Ámbátor, ki tudja – Fülig Dzsimi után.

]]>