Hozzászólás: A svéd sajtó vigyázó szeme Magyarországon http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/a-sved-sajto-vigyazo-szeme-magyarorszagon.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 bolygó http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/a-sved-sajto-vigyazo-szeme-magyarorszagon.html/comment-page-2#comment-103086 bolygó Tue, 11 Oct 2011 18:08:59 +0000 http://nepszava.com/?p=91934#comment-103086 Sólyom Lászlónak most itt egy apró lehetőség 23.-án ! Kérje hogy szólhasson "A Nemzethez ", és mondja el a tüntetésen hogy mikor miért hibázott és miért segítette ezt az álnok bandát ! Mondja el az Embereknek hogy valójában mi folyik az Országban , mire van szükség ennek a megváltoztatásához ! -bocsi most felébredtem , de akkor is jóvá tehetni valamicskét bűneiből ! Sólyom Lászlónak most itt egy apró lehetőség 23.-án ! Kérje hogy szólhasson “A Nemzethez “, és mondja el a tüntetésen hogy mikor miért hibázott és miért segítette ezt az álnok bandát ! Mondja el az Embereknek hogy valójában mi folyik az Országban , mire van szükség ennek a megváltoztatásához ! -bocsi most felébredtem , de akkor is jóvá tehetni valamicskét bűneiből !

]]>
Gyozo http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/a-sved-sajto-vigyazo-szeme-magyarorszagon.html/comment-page-2#comment-102982 Gyozo Tue, 11 Oct 2011 11:46:04 +0000 http://nepszava.com/?p=91934#comment-102982 Geyza Sólyom Nem Az Ország, Hanem A Fidesz Elnöke Volt. Soha Nem Rejtette Véka Alá A Szocik Iránt Érzett Zsigeri Undorát. Oszt Azt Hitte, Orbán Doktor Majd Méltányolja Ezt. Kissé Melléfogott. A Politika Uyganis Nem Ismeri A Hála Kifejezést. Geyza
Sólyom Nem Az Ország, Hanem A Fidesz Elnöke Volt. Soha Nem Rejtette Véka Alá A Szocik Iránt Érzett Zsigeri Undorát. Oszt Azt Hitte, Orbán Doktor Majd Méltányolja Ezt. Kissé Melléfogott. A Politika Uyganis Nem Ismeri A Hála Kifejezést.

]]>
delisa http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/a-sved-sajto-vigyazo-szeme-magyarorszagon.html/comment-page-2#comment-102979 delisa Tue, 11 Oct 2011 11:37:05 +0000 http://nepszava.com/?p=91934#comment-102979 Neelie Kroes eu-biztos kezdeményezésére megalakult Brüsszelben az a független szakértői csoport, amelynek feladata, hogy ajánlásokat dolgozzon ki az Európai Unió számára a médiaszabadság és -pluralizmus tiszteletben tartására, védelmére, támogatására és előmozdítására. http://www.klubradio.hu/cikk.php?id=16&cid=133922 Neelie Kroes eu-biztos kezdeményezésére megalakult Brüsszelben az a független szakértői csoport, amelynek feladata, hogy ajánlásokat dolgozzon ki az Európai Unió számára a médiaszabadság és -pluralizmus tiszteletben tartására, védelmére, támogatására és előmozdítására.

http://www.klubradio.hu/cikk.php?id=16&cid=133922

]]>
Geyza http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/a-sved-sajto-vigyazo-szeme-magyarorszagon.html/comment-page-2#comment-102875 Geyza Tue, 11 Oct 2011 00:01:22 +0000 http://nepszava.com/?p=91934#comment-102875 Sólyom inkább gubbaszon a fészkén. Sokat tett a mostan regnáló hatalomért. Nem volt ő minden magyar igaz Elnöke. Volt akiknek az Elnökebbje volt. Sólyom inkább gubbaszon a fészkén.
Sokat tett a mostan regnáló hatalomért.
Nem volt ő minden magyar igaz Elnöke.
Volt akiknek az Elnökebbje volt.

]]>
Geyza http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/a-sved-sajto-vigyazo-szeme-magyarorszagon.html/comment-page-2#comment-102872 Geyza Mon, 10 Oct 2011 23:52:51 +0000 http://nepszava.com/?p=91934#comment-102872 Szörnyű ez. Ne gondolja senki hogy a Jobbik-szimpatizánsok mindegyike gonosz meg mittomén miféle ember. Elmúlt kéthétben kiderült hogy három nagyon régi igen jó barátom is Jobbik-szavazóvá vált. És akkor magyarázom nekik hogy az miért nem jó , meg felhozok érveket.....és csak néznek rám....nem mondanak semmit , nincs semmi érvük , látszik rajtuk hogy nem akarnak megbántani baloldali nézeteim ellenére sem , én meg leginkább bőgni szeretnék...aztán állunk ott kiüresedetten...borzalmas ez kérem.... Szörnyű ez.
Ne gondolja senki hogy a Jobbik-szimpatizánsok mindegyike gonosz meg mittomén miféle ember.
Elmúlt kéthétben kiderült hogy három nagyon régi igen jó barátom is Jobbik-szavazóvá vált.
És akkor magyarázom nekik hogy az miért nem jó , meg felhozok érveket…..és csak néznek rám….nem mondanak semmit , nincs semmi érvük , látszik rajtuk hogy nem akarnak megbántani baloldali nézeteim ellenére sem , én meg leginkább bőgni szeretnék…aztán állunk ott kiüresedetten…borzalmas ez kérem….

]]>
proaktiv http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/a-sved-sajto-vigyazo-szeme-magyarorszagon.html/comment-page-2#comment-102861 proaktiv Mon, 10 Oct 2011 22:07:53 +0000 http://nepszava.com/?p=91934#comment-102861 Bohém "A nemrégiben lezajlott „bohócforradalom” kitűnő kezdet volt ugyan," de a mai országházi "vitanap" röhejes bohócparlament szintre bukott alá, a korábban ismert szóösszetételt is túlszárnyalva. Bohém
“A nemrégiben lezajlott „bohócforradalom” kitűnő kezdet volt ugyan,”
de a mai országházi “vitanap” röhejes bohócparlament szintre bukott alá, a korábban ismert szóösszetételt is túlszárnyalva.

]]>
gets http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/a-sved-sajto-vigyazo-szeme-magyarorszagon.html/comment-page-2#comment-102853 gets Mon, 10 Oct 2011 20:42:08 +0000 http://nepszava.com/?p=91934#comment-102853 kekec 2011. október 10. hétfő 22:33 Azért Laci bá ezt gondolom nem dúdolta közben? http://www.youtube.com/watch?v=cpphx7GJHtg kekec
2011. október 10. hétfő
22:33
Azért Laci bá ezt gondolom nem dúdolta közben?
http://www.youtube.com/watch?v=cpphx7GJHtg

]]>
kekec http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/a-sved-sajto-vigyazo-szeme-magyarorszagon.html/comment-page-2#comment-102852 kekec Mon, 10 Oct 2011 20:37:09 +0000 http://nepszava.com/?p=91934#comment-102852 szendam- de azért fsp és te is nagyon hasonló húrokon pendültök: http://szendamondja.wordpress.com/2011/10/10/jo-reggelt-laci-bacsi/ szendam- de azért fsp és te is nagyon hasonló húrokon pendültök:
http://szendamondja.wordpress.com/2011/10/10/jo-reggelt-laci-bacsi/

]]>
kekec http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/a-sved-sajto-vigyazo-szeme-magyarorszagon.html/comment-page-2#comment-102851 kekec Mon, 10 Oct 2011 20:33:22 +0000 http://nepszava.com/?p=91934#comment-102851 Viszont a következő választásra az ellenzéknek nem kell sokat törni a fejét a szlogeneken: "Rosszabbul élünk, mint 4 éve!" Vagy "Laci bácsi" szövege: "A felelős ember ad magára, alaposan megvizsgálja az ígéretek és ígérgetők hitelességét. És persze mérlegeli azt is, milyen teljesítményt nyújtottak, hová juttatták az országot azok, akik korábban már kormányoztak, és akik nem, azoknak van-e fedezetük, képességük a jelszavak valóra váltására." Viszont a következő választásra az ellenzéknek nem kell sokat törni a fejét a szlogeneken: “Rosszabbul élünk, mint 4 éve!”
Vagy “Laci bácsi” szövege:
“A felelős ember ad magára, alaposan megvizsgálja az ígéretek és ígérgetők hitelességét. És persze mérlegeli azt is, milyen teljesítményt nyújtottak, hová juttatták az országot azok, akik korábban már kormányoztak, és akik nem, azoknak van-e fedezetük, képességük a jelszavak valóra váltására.”

]]>
kekec http://nepszava.com/2011/10/magyarorszag/a-sved-sajto-vigyazo-szeme-magyarorszagon.html/comment-page-2#comment-102850 kekec Mon, 10 Oct 2011 20:28:26 +0000 http://nepszava.com/?p=91934#comment-102850 Ha már blogok: eddig Sólyomról ezt tartom a legjobbnak (fsp - naná) http://fsp.nolblog.hu/archives/2011/10/10/Laci_bacsi_kiakadt/ Ha már blogok: eddig Sólyomról ezt tartom a legjobbnak (fsp – naná)
http://fsp.nolblog.hu/archives/2011/10/10/Laci_bacsi_kiakadt/

]]>