Hozzászólás: Hertz: szerződést szegtek a muszlim dolgozók http://nepszava.com/2011/10/amerika/hertz-szerzodest-szegtek-a-muszlim-dolgozok.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Eldrad http://nepszava.com/2011/10/amerika/hertz-szerzodest-szegtek-a-muszlim-dolgozok.html/comment-page-2#comment-103124 Eldrad Tue, 11 Oct 2011 21:54:30 +0000 http://nepszava.com/?p=91930#comment-103124 Itt is a "más véleményen lévőkről"van szó, akik amúgy ugyanolyan emberek, mint mi, csak "más a véleményük". ... http://miertcion.blogspot.com/2011/10/forro-az-osz-egyiptomban.html ... MÁS A VÉLEMÉNYÜK. ... De ők is emberek, ezért automatikusan "tiszteletet érdemelnek". ... Úristen... ... :( Itt is a “más véleményen lévőkről”van szó, akik amúgy ugyanolyan emberek, mint mi, csak “más a véleményük”.

http://miertcion.blogspot.com/2011/10/forro-az-osz-egyiptomban.html

MÁS A VÉLEMÉNYÜK.

De ők is emberek, ezért automatikusan “tiszteletet érdemelnek”.

Úristen…

:(

]]>
Eldrad http://nepszava.com/2011/10/amerika/hertz-szerzodest-szegtek-a-muszlim-dolgozok.html/comment-page-2#comment-103123 Eldrad Tue, 11 Oct 2011 21:49:36 +0000 http://nepszava.com/?p=91930#comment-103123 Valamelyik nagyon sokat tudó majom itt azt írta, hogy "olyanok, mint pl. ez az eldrad, akik ezt az egész témát legfeljebb csak karcolgatják", vagy valami hasonló hülyeség... ... Komolyan, emberek, aki ilyet leír, az vagy semmit nem olvasott az eddigiekből el, vagy tényleg ennyire gyökér? ... Nem is olvastam tovább, amit az illető nekem nyomott, mer eleve a belépés értelmetlen baromság volt... de nem baj, ő biztos mindent jobban tud. ... :( Valamelyik nagyon sokat tudó majom itt azt írta, hogy “olyanok, mint pl. ez az eldrad, akik ezt az egész témát legfeljebb csak karcolgatják”, vagy valami hasonló hülyeség…

Komolyan, emberek, aki ilyet leír, az vagy semmit nem olvasott az eddigiekből el, vagy tényleg ennyire gyökér?

Nem is olvastam tovább, amit az illető nekem nyomott, mer eleve a belépés értelmetlen baromság volt… de nem baj, ő biztos mindent jobban tud.

:(

]]>
bőrke mén edés http://nepszava.com/2011/10/amerika/hertz-szerzodest-szegtek-a-muszlim-dolgozok.html/comment-page-2#comment-103017 bőrke mén edés Tue, 11 Oct 2011 14:27:59 +0000 http://nepszava.com/?p=91930#comment-103017 Jellemző a naív demokráciákra, ahol a szélsőségesek a jogállam vivmányait felhasználva vívják (ki) szélsőséges jogaikat. Jellemző a naív demokráciákra, ahol a szélsőségesek a jogállam vivmányait felhasználva vívják (ki) szélsőséges jogaikat.

]]>
lehar http://nepszava.com/2011/10/amerika/hertz-szerzodest-szegtek-a-muszlim-dolgozok.html/comment-page-2#comment-103007 lehar Tue, 11 Oct 2011 13:56:45 +0000 http://nepszava.com/?p=91930#comment-103007 cicamic 2011. október 11. kedd 15:20 Idézek tőled: ..." Főleg, mert nem sokatoknak lehet iszlám szomszédja, ..." Na, ez az, ami velem kapcsolatban nem jött be! Sajnálom. Egyébként a demokráciának kőkemény játékszabályai vannak és az egyéné csak addig terjed, amíg azzal a másik érdekeit nem sérti! Mellesleg, itt senki nem hergelődik, az itt kommentelők kőkemény, valós megállapításaikat nem a magyar nyelvű sajtóból szerzik, de az eredeti forrást is olvassák. Ezeket én és még egy páran a testközeli, mondhatni nap-napi tapasztalatainkkal egészítjük ki. Még egy kiemelés Tőled: "...Na, ha ezért nem tudtok aludni Kőbánya-Alsón,..." Kétségeim vannak arra nézve, hogy tényleg olvastad-e a belinkelt portálok anyagát. Mellesleg ajánlom figyelmedbe az általam belinkelt videókat - nem az én alkotásom, a muszlem mondja -neki csak hiszel?!!! cicamic
2011. október 11. kedd
15:20

Idézek tőled: …” Főleg, mert nem sokatoknak lehet iszlám szomszédja, …”

Na, ez az, ami velem kapcsolatban nem jött be! Sajnálom.

Egyébként a demokráciának kőkemény játékszabályai vannak és az egyéné csak addig terjed, amíg azzal a másik érdekeit nem sérti!

Mellesleg, itt senki nem hergelődik, az itt kommentelők kőkemény, valós megállapításaikat nem a magyar nyelvű sajtóból szerzik, de az eredeti forrást is olvassák. Ezeket én és még egy páran a testközeli, mondhatni nap-napi tapasztalatainkkal egészítjük ki.

Még egy kiemelés Tőled: “…Na, ha ezért nem tudtok aludni Kőbánya-Alsón,…”

Kétségeim vannak arra nézve, hogy tényleg olvastad-e a belinkelt portálok anyagát.
Mellesleg ajánlom figyelmedbe az általam belinkelt videókat – nem az én alkotásom, a muszlem mondja -neki csak hiszel?!!!

]]>
cicamic http://nepszava.com/2011/10/amerika/hertz-szerzodest-szegtek-a-muszlim-dolgozok.html/comment-page-2#comment-103000 cicamic Tue, 11 Oct 2011 13:20:34 +0000 http://nepszava.com/?p=91930#comment-103000 Lehar, valóban, rossz helyen. Nem is rontom itt tovább az emelkedett iszlámozást. Itt nem arról volt szó, hogy a muszlimok mit engedhetnek meg maguknak, hanem arról, hogy magát demokratának valló emberek mit engedhetnek meg maguknak. Ügy tűnik, ebben én kissé konzervatívabb vagyok, mint az átlag. Elolvastam a anyagokat, amit belinkelt Eldrad nevű kedves iszlámozó. Na, ha ezért nem tudtok aludni Kőbánya-Alsón, akkor igazán csodálkozom. Mint ahogyan arra sem látom benne a bizonyítékot, hogy a szomszéd iszlám család arra gyúrna, hogyan igázzon le benneteket totálisan. Főleg, mert nem sokatoknak lehet iszlám szomszédja, de ez ugye mellékes. De mindenkinek meg van az életben a maga választása. Nekem most az, hogy további kellemes hergelődést kívánok iszlám-ügyben. Sajnos úgy látom, sokatok valóban nincs meg a maga kis napi gyűlölködni valója nélkül, és ha ezt megfelelő irányba teszi, akkor az AN-en ennek helye van. Lehar, valóban, rossz helyen. Nem is rontom itt tovább az emelkedett iszlámozást. Itt nem arról volt szó, hogy a muszlimok mit engedhetnek meg maguknak, hanem arról, hogy magát demokratának valló emberek mit engedhetnek meg maguknak. Ügy tűnik, ebben én kissé konzervatívabb vagyok, mint az átlag.
Elolvastam a anyagokat, amit belinkelt Eldrad nevű kedves iszlámozó. Na, ha ezért nem tudtok aludni Kőbánya-Alsón, akkor igazán csodálkozom. Mint ahogyan arra sem látom benne a bizonyítékot, hogy a szomszéd iszlám család arra gyúrna, hogyan igázzon le benneteket totálisan. Főleg, mert nem sokatoknak lehet iszlám szomszédja, de ez ugye mellékes.
De mindenkinek meg van az életben a maga választása.
Nekem most az, hogy további kellemes hergelődést kívánok iszlám-ügyben.
Sajnos úgy látom, sokatok valóban nincs meg a maga kis napi gyűlölködni valója nélkül, és ha ezt megfelelő irányba teszi, akkor az AN-en ennek helye van.

]]>
gets http://nepszava.com/2011/10/amerika/hertz-szerzodest-szegtek-a-muszlim-dolgozok.html/comment-page-2#comment-102988 gets Tue, 11 Oct 2011 12:40:53 +0000 http://nepszava.com/?p=91930#comment-102988 lehar 2011. október 11. kedd 11:24 Megrendítő az őrület ilyen foka. :( lehar
2011. október 11. kedd
11:24
Megrendítő az őrület ilyen foka. :(

]]>
gets http://nepszava.com/2011/10/amerika/hertz-szerzodest-szegtek-a-muszlim-dolgozok.html/comment-page-2#comment-102987 gets Tue, 11 Oct 2011 12:37:15 +0000 http://nepszava.com/?p=91930#comment-102987 Ez sem ment. Valami letiltja a tűzrókámat. A google chrome tudja. Ez sem ment. Valami letiltja a tűzrókámat. A google chrome tudja.

]]>
lehar http://nepszava.com/2011/10/amerika/hertz-szerzodest-szegtek-a-muszlim-dolgozok.html/comment-page-2#comment-102966 lehar Tue, 11 Oct 2011 10:46:26 +0000 http://nepszava.com/?p=91930#comment-102966 gets 2011. október 11. kedd 12:06 http://www.palwatch.org/ Ha ezt sikerül megnyitnod, kattints a "videók"-ra, majd a "palesztin videók"-ra. Lefelé görögve találsz olyant, hogy "műfaj választás", itt katt. a gyermek programokra. Egyébként mind fent van a youtube-on is. gets
2011. október 11. kedd
12:06

http://www.palwatch.org/

Ha ezt sikerül megnyitnod, kattints a “videók”-ra, majd a “palesztin videók”-ra. Lefelé görögve találsz olyant, hogy “műfaj választás”, itt katt. a gyermek programokra.
Egyébként mind fent van a youtube-on is.

]]>
gets http://nepszava.com/2011/10/amerika/hertz-szerzodest-szegtek-a-muszlim-dolgozok.html/comment-page-2#comment-102960 gets Tue, 11 Oct 2011 10:06:35 +0000 http://nepszava.com/?p=91930#comment-102960 lehar 2011. október 11. kedd 11:24 A link nekem nem működött. lehar
2011. október 11. kedd
11:24
A link nekem nem működött.

]]>
lehar http://nepszava.com/2011/10/amerika/hertz-szerzodest-szegtek-a-muszlim-dolgozok.html/comment-page-2#comment-102953 lehar Tue, 11 Oct 2011 09:24:14 +0000 http://nepszava.com/?p=91930#comment-102953 Ez viszont a palesztin gyermekirodalom része!!! Tessék válogatni a PFSZ hivatalos honlapjáról: http://www.palwatch.org/SITE/MODULES/videos/pal/videos.aspx?fld_id=145&doc_id=607&genre=145 Ez viszont a palesztin gyermekirodalom része!!!
Tessék válogatni a PFSZ hivatalos honlapjáról:

http://www.palwatch.org/SITE/MODULES/videos/pal/videos.aspx?fld_id=145&doc_id=607&genre=145

]]>