Hozzászólás: „Még több zsidót” ölt volna a náci Bonnie és Clyde http://nepszava.com/2011/10/amerika/%e2%80%9emeg-tobb-zsidot%e2%80%9d-olt-volna-a-naci-bonnie-es-clyde.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 kroll http://nepszava.com/2011/10/amerika/%e2%80%9emeg-tobb-zsidot%e2%80%9d-olt-volna-a-naci-bonnie-es-clyde.html/comment-page-1#comment-104782 kroll Mon, 17 Oct 2011 17:11:12 +0000 http://nepszava.com/?p=92086#comment-104782 Már várom mikor kínál fel nekik a jobbik egy tiszteletbeli párttagságot. Már várom mikor kínál fel nekik a jobbik egy tiszteletbeli párttagságot.

]]>
CommonSense http://nepszava.com/2011/10/amerika/%e2%80%9emeg-tobb-zsidot%e2%80%9d-olt-volna-a-naci-bonnie-es-clyde.html/comment-page-1#comment-103346 CommonSense Wed, 12 Oct 2011 21:55:45 +0000 http://nepszava.com/?p=92086#comment-103346 Ezert jo hogy van halalbuntetes. Nem kell hosszu ideig etetni oket az iteletet kovetoen haamrosan ki lehet okt vegezni. Persze majd jon egy ugyved hogy tulajdonkeppen ezek az igazi aldozatok, a tarsadalom hibaja, meg kulonben is mentalisan serultek. Erre azt mondom hogy a vesszett kutyat is lelovik, a veszelyes embereket (gyilkosokat) is ki kell vegezni ugyanabbol az okbol. Vedeni a tobbi "normalis" embert. Ezert jo hogy van halalbuntetes. Nem kell hosszu ideig etetni oket az iteletet kovetoen haamrosan ki lehet okt vegezni. Persze majd jon egy ugyved hogy tulajdonkeppen ezek az igazi aldozatok, a tarsadalom hibaja, meg kulonben is mentalisan serultek.
Erre azt mondom hogy a vesszett kutyat is lelovik, a veszelyes embereket (gyilkosokat) is ki kell vegezni ugyanabbol az okbol. Vedeni a tobbi “normalis” embert.

]]>
acs ilona http://nepszava.com/2011/10/amerika/%e2%80%9emeg-tobb-zsidot%e2%80%9d-olt-volna-a-naci-bonnie-es-clyde.html/comment-page-1#comment-103292 acs ilona Wed, 12 Oct 2011 17:48:44 +0000 http://nepszava.com/?p=92086#comment-103292 NO COMMENT! NO COMMENT!

]]>