Hozzászólás: Elhunyt Ted Kennedy lánya, Kara http://nepszava.com/2011/09/amerika/elhunyt-ted-kennedy-lanya-kara.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Letti http://nepszava.com/2011/09/amerika/elhunyt-ted-kennedy-lanya-kara.html/comment-page-1#comment-92402 Letti Sun, 18 Sep 2011 16:27:13 +0000 http://nepszava.com/?p=90337#comment-92402 Hellingerről itt többet: www.angstermaria.hu Hellingerről itt többet: http://www.angstermaria.hu

]]>
Letti http://nepszava.com/2011/09/amerika/elhunyt-ted-kennedy-lanya-kara.html/comment-page-1#comment-92400 Letti Sun, 18 Sep 2011 16:26:30 +0000 http://nepszava.com/?p=90337#comment-92400 Hellinger-féle családterápiánál kiderülne, miért is vannak itt ilyenfajta bajok...:( R.I.P. az egész családnak! Hellinger-féle családterápiánál kiderülne, miért is vannak itt ilyenfajta bajok…:( R.I.P. az egész családnak!

]]>
Georgina Bojana http://nepszava.com/2011/09/amerika/elhunyt-ted-kennedy-lanya-kara.html/comment-page-1#comment-92171 Georgina Bojana Sun, 18 Sep 2011 09:12:00 +0000 http://nepszava.com/?p=90337#comment-92171 Nagyon sajnálom az egész családot. Nem hiszek semmiféle baljóslatban, de, hogy ebben a családban működött és működik. Ez tény. Biztosan volt szerencséjük, nem voltak anyagi gondjaik, de én inkább krumplis pogácsával, főzelékkel, de átvészelném az életemet 79. életévemig... Addig szeretnék élni, jelenlegi - viszonylagos - egészségségemben... De ilyen fiatalon, Istenem, Istenem, miért van ez? Nyugodjék békében, mint ahogyan a család régen Meghalt tagjai is. Megvívták a saját csatájukat, külön-külön és együtt is... Sajnálom Mindannyiukat. - Georgina Bojana Nagyon sajnálom az egész családot. Nem hiszek semmiféle baljóslatban, de, hogy ebben a családban működött és működik. Ez tény. Biztosan volt szerencséjük, nem voltak anyagi gondjaik, de én inkább krumplis pogácsával, főzelékkel, de átvészelném az életemet 79. életévemig… Addig szeretnék élni, jelenlegi – viszonylagos – egészségségemben… De ilyen fiatalon, Istenem, Istenem, miért van ez? Nyugodjék békében, mint ahogyan a család régen Meghalt tagjai is. Megvívták a saját csatájukat, külön-külön és együtt is… Sajnálom Mindannyiukat. – Georgina Bojana

]]>
bartellbatyu http://nepszava.com/2011/09/amerika/elhunyt-ted-kennedy-lanya-kara.html/comment-page-1#comment-92143 bartellbatyu Sun, 18 Sep 2011 08:26:08 +0000 http://nepszava.com/?p=90337#comment-92143 Minden látszat ellenére, nem egy szerencsés család. Nyugalmat és békét a megmaradtaknak! Minden látszat ellenére, nem egy szerencsés család. Nyugalmat és békét a megmaradtaknak!

]]>