Hozzászólás: Cain hazugnak nevezte az elnököt, rablásnak az adóztatást http://nepszava.com/2011/09/amerika/cain-hazugnak-nevezte-az-elnokot-rablasnak-az-adoztatast.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 cOLOMBUS http://nepszava.com/2011/09/amerika/cain-hazugnak-nevezte-az-elnokot-rablasnak-az-adoztatast.html/comment-page-1#comment-110160 cOLOMBUS Mon, 31 Oct 2011 21:41:20 +0000 http://nepszava.com/?p=91018#comment-110160 Ez egy hülye! Ez egy hülye!

]]>
gets http://nepszava.com/2011/09/amerika/cain-hazugnak-nevezte-az-elnokot-rablasnak-az-adoztatast.html/comment-page-1#comment-98206 gets Tue, 27 Sep 2011 10:57:22 +0000 http://nepszava.com/?p=91018#comment-98206 Obamát nem ő fogja megverni. :) Obamát nem ő fogja megverni. :)

]]>