Hozzászólás: A GOP-jelöltek újraélesztik a magán nyugdíjrendszer ötletét http://nepszava.com/2011/09/amerika/a-gop-jeloltek-ujraelesztik-a-magan-nyugdijrendszer-otletet.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 zizi9 http://nepszava.com/2011/09/amerika/a-gop-jeloltek-ujraelesztik-a-magan-nyugdijrendszer-otletet.html/comment-page-1#comment-93066 zizi9 Mon, 19 Sep 2011 16:58:46 +0000 http://nepszava.com/?p=90345#comment-93066 Akárhogy is van, tisztességtelen a mai pályakezdőktől beszedni a járulékokat, mert úgy sem kapnak semmit. Aki kitalálja a megoldást, valószínűleg Nobel-díjat fog kapni. Akárhogy is van, tisztességtelen a mai pályakezdőktől beszedni a járulékokat, mert úgy sem kapnak semmit. Aki kitalálja a megoldást, valószínűleg Nobel-díjat fog kapni.

]]>
Valaki http://nepszava.com/2011/09/amerika/a-gop-jeloltek-ujraelesztik-a-magan-nyugdijrendszer-otletet.html/comment-page-1#comment-92326 Valaki Sun, 18 Sep 2011 14:09:26 +0000 http://nepszava.com/?p=90345#comment-92326 Nagy baj,hogy a nyugdijasok tovább élnek ?Tehát el kell inditani valamit ellenük ?Nem vagyok nyugodt,mert én is nyugdijas vagyok 'Ős ez baj ? nekem nem,de az államnak igen 'És Selmeczi ezt olvasta? Ha olvasta,mi lesz ?Újabb világjárvány? Nagy baj,hogy a nyugdijasok tovább élnek ?Tehát el kell inditani valamit ellenük ?Nem vagyok nyugodt,mert én is nyugdijas vagyok ‘Ős ez baj ? nekem nem,de az államnak igen ‘És Selmeczi ezt olvasta? Ha olvasta,mi lesz ?Újabb világjárvány?

]]>
gets http://nepszava.com/2011/09/amerika/a-gop-jeloltek-ujraelesztik-a-magan-nyugdijrendszer-otletet.html/comment-page-1#comment-92203 gets Sun, 18 Sep 2011 10:07:24 +0000 http://nepszava.com/?p=90345#comment-92203 kekec! Ezt a baromságot - a többi mellett - csak Oviék állították! :( kekec!
Ezt a baromságot – a többi mellett – csak Oviék állították! :(

]]>
kekec http://nepszava.com/2011/09/amerika/a-gop-jeloltek-ujraelesztik-a-magan-nyugdijrendszer-otletet.html/comment-page-1#comment-92162 kekec Sun, 18 Sep 2011 09:04:44 +0000 http://nepszava.com/?p=90345#comment-92162 Ennyit arról, hogy a világ Orbánék unortodox módszereit másolják. Ennyit arról, hogy a világ Orbánék unortodox módszereit másolják.

]]>