Hozzászólás: Titkos társaságok után nyomoz a Fidesz http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/titkos-tarsasagok-utan-nyomoz-a-fidesz.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 EdCarping http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/titkos-tarsasagok-utan-nyomoz-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-73612 EdCarping Fri, 19 Aug 2011 04:54:26 +0000 http://nepszava.com/?p=85605#comment-73612 Gondolom a saját életrajzukból kiindulva gondolják, hogy titkos társaságok működnek Magyarországon. Az önéletrajz 4-5 évenkénti megújítása (nem átírása) egyébként is a humán-szervezetek évtizedek óta alkalmazott gyakorlata. Nem lenne ebben semmi, ha a kiadott minta nem sértené az életrajz benyújtására kötelezett személyiségi jogait. Gondolom a saját életrajzukból kiindulva gondolják, hogy titkos társaságok működnek Magyarországon.
Az önéletrajz 4-5 évenkénti megújítása (nem átírása) egyébként is a humán-szervezetek évtizedek óta alkalmazott gyakorlata. Nem lenne ebben semmi, ha a kiadott minta nem sértené az életrajz benyújtására kötelezett személyiségi jogait.

]]>
tibi65 http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/titkos-tarsasagok-utan-nyomoz-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-73578 tibi65 Thu, 18 Aug 2011 23:48:28 +0000 http://nepszava.com/?p=85605#comment-73578 "Kísértenek már gyerekkoromtól kezdve jönnek az utcán, otthon, az ágyban fekve titkos társaságba, rejtélyes szervezetbe A rossz ellen, a jóért azonnal lépjek be Egy pillanat, amíg kínlódtam, nem sok Az első lépés örökre felavatott Az ajtó csak befelé nyílik Egy percre megálltam Elmosolyodtam az árulók kapujában" “Kísértenek már gyerekkoromtól kezdve
jönnek az utcán, otthon, az ágyban fekve
titkos társaságba, rejtélyes szervezetbe
A rossz ellen, a jóért azonnal lépjek be

Egy pillanat, amíg kínlódtam, nem sok
Az első lépés örökre felavatott
Az ajtó csak befelé nyílik
Egy percre megálltam
Elmosolyodtam az árulók kapujában”

]]>
Jade http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/titkos-tarsasagok-utan-nyomoz-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-73537 Jade Thu, 18 Aug 2011 21:18:52 +0000 http://nepszava.com/?p=85605#comment-73537 kekec írásai minden pontot megérdemelnek, nagyon jók, különösen a 3,14 tetszett, szellemes, jót röhögtem rajta,.FMariann szívlapátos írása is megnevetetett. Kb ennyi ehhez az egészhez a hozzászólásom. Csövi! kekec írásai minden pontot megérdemelnek, nagyon jók, különösen a 3,14 tetszett, szellemes, jót röhögtem rajta,.FMariann szívlapátos írása is megnevetetett. Kb ennyi ehhez az egészhez a hozzászólásom. Csövi!

]]>
gets http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/titkos-tarsasagok-utan-nyomoz-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-73534 gets Thu, 18 Aug 2011 21:16:01 +0000 http://nepszava.com/?p=85605#comment-73534 Ovi dakota közmondással fűszerezte évekkel ezelőtt egyik "híres" beszédét. :) Ovi dakota közmondással fűszerezte évekkel ezelőtt egyik “híres” beszédét. :)

]]>
Emerenc http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/titkos-tarsasagok-utan-nyomoz-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-73530 Emerenc Thu, 18 Aug 2011 21:10:36 +0000 http://nepszava.com/?p=85605#comment-73530 rupcsi, volnátok szíves felvilágosítani, mii ez az állandó hivatkozás a dakotákra? A kommentekben lépten-nyomon beléjük botlom, de nem értem a dolgot. Komolyan kérdezem. rupcsi,
volnátok szíves felvilágosítani, mii ez az állandó hivatkozás a dakotákra?
A kommentekben lépten-nyomon beléjük botlom, de nem értem a dolgot.
Komolyan kérdezem.

]]>
bonhomme http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/titkos-tarsasagok-utan-nyomoz-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-73526 bonhomme Thu, 18 Aug 2011 21:01:02 +0000 http://nepszava.com/?p=85605#comment-73526 stefán, látom ismered a sztorit! :D :D stefán,
látom ismered a sztorit! :D :D

]]>
stefán http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/titkos-tarsasagok-utan-nyomoz-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-73522 stefán Thu, 18 Aug 2011 20:46:59 +0000 http://nepszava.com/?p=85605#comment-73522 Bonhomme. Nem tudnál szólni nekik, hogy én meg a farönkökbe rejtettem a gyémántokat. Lehet, hogy felvágnák mindet. Óriási munkától kímélnének meg. Nem kéne annyit láncfűrésszel dolgoznom. Bonhomme.
Nem tudnál szólni nekik, hogy én meg a farönkökbe rejtettem a gyémántokat. Lehet, hogy felvágnák mindet. Óriási munkától kímélnének meg. Nem kéne annyit láncfűrésszel dolgoznom.

]]>
rupcsi http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/titkos-tarsasagok-utan-nyomoz-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-73521 rupcsi Thu, 18 Aug 2011 20:36:46 +0000 http://nepszava.com/?p=85605#comment-73521 Az előző népesség összeírásnál -zsidó vagyok, cigány identitású és dakota nyelven beszélek volt a válaszom. Az előző népesség összeírásnál
-zsidó vagyok, cigány identitású és dakota nyelven beszélek volt a válaszom.

]]>
kekec http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/titkos-tarsasagok-utan-nyomoz-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-73519 kekec Thu, 18 Aug 2011 20:20:10 +0000 http://nepszava.com/?p=85605#comment-73519 girbegurba, az, hogy a be nem írás szabálysértés vagy bűncselekmény aszerint bírálandó el, hogy a "felségsértés" minek minősül? A középkorban pl fővesztéssel járt (na és cuki kis vagyonelkobzással!) Ma már felvilágosodottabb korban élünk: szerintem csak a vagyonelkobzás jöhet szóba. Jövőre ugyanis elfogynak a Manyup pénzek (de ha ilyen iramban herdálják, már az idén) és akkor nem lesz m,ás választás: meg kell védeni azt állampolgároktól a magán megtakarításaikat. Úgyis csak elherdálnák mindenféle hülyeségre, amikor a Lézer és Orbán gyerekek unokáinak még nincs biztosítva a jövője. Ez tűrhetetlen! girbegurba, az, hogy a be nem írás szabálysértés vagy bűncselekmény aszerint bírálandó el, hogy a “felségsértés” minek minősül? A középkorban pl fővesztéssel járt (na és cuki kis vagyonelkobzással!)
Ma már felvilágosodottabb korban élünk: szerintem csak a vagyonelkobzás jöhet szóba. Jövőre ugyanis elfogynak a Manyup pénzek (de ha ilyen iramban herdálják, már az idén) és akkor nem lesz m,ás választás: meg kell védeni azt állampolgároktól a magán megtakarításaikat. Úgyis csak elherdálnák mindenféle hülyeségre, amikor a Lézer és Orbán gyerekek unokáinak még nincs biztosítva a jövője. Ez tűrhetetlen!

]]>
bonhomme http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/titkos-tarsasagok-utan-nyomoz-a-fidesz.html/comment-page-1#comment-73517 bonhomme Thu, 18 Aug 2011 20:09:09 +0000 http://nepszava.com/?p=85605#comment-73517 F. Marianne, ez sem rossz! :D F. Marianne,
ez sem rossz! :D

]]>