Hozzászólás: Lázár János most Hoffmann Rózsát ekézi http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/lazar-janos-most-hoffman-rozsat-ekezi.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Animam http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/lazar-janos-most-hoffman-rozsat-ekezi.html/comment-page-1#comment-79121 Animam Sat, 27 Aug 2011 07:36:49 +0000 http://nepszava.com/?p=87328#comment-79121 öregszeder, A harmadik borítékban az áll: Mondj le!!! Menj jó messzire, mert a nép haragja nem lesz kíméletes veled! öregszeder,

A harmadik borítékban az áll:

Mondj le!!!
Menj jó messzire, mert a nép haragja nem lesz kíméletes veled!

]]>
gets http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/lazar-janos-most-hoffman-rozsat-ekezi.html/comment-page-1#comment-79116 gets Sat, 27 Aug 2011 07:22:23 +0000 http://nepszava.com/?p=87328#comment-79116 öregszeder! Kiváló javaslat egy forró ősz előtt a forró nyárban! :D öregszeder!
Kiváló javaslat egy forró ősz előtt a forró nyárban! :D

]]>
öregszeder http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/lazar-janos-most-hoffman-rozsat-ekezi.html/comment-page-1#comment-79114 öregszeder Sat, 27 Aug 2011 07:20:00 +0000 http://nepszava.com/?p=87328#comment-79114 A fideszesek már régen felbontották az első borítékot(kenjél mindent az elődödre)! Már túl vannak a második boríték tartalmán is ( szervezz át mindent), de a nehézségek továbbra is csak jönnek, jönnek. Itt bizony már a napnál is világosabb, hogy nem képesek megoldani semmit. Itt az ideje megfogadni a harmadik borítékban leírtat(írjál három borítékot)! A fideszesek már régen felbontották az első borítékot(kenjél mindent az elődödre)! Már túl vannak a második boríték tartalmán is ( szervezz át mindent), de a nehézségek továbbra is csak jönnek, jönnek. Itt bizony már a napnál is világosabb, hogy nem képesek megoldani semmit. Itt az ideje megfogadni a harmadik borítékban leírtat(írjál három borítékot)!

]]>
Gyozo http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/lazar-janos-most-hoffman-rozsat-ekezi.html/comment-page-1#comment-78186 Gyozo Fri, 26 Aug 2011 05:55:22 +0000 http://nepszava.com/?p=87328#comment-78186 Egyik kutya, a másik meg csahos. Mindkét celeb a Magyar Polgárok méltó képviselője. Nem tudom mennyivel jobb, ha valaki "csak" buta. Elvárom, hogy a Magyar Zemberek Kormánya értelmes és tisztességes politikusokból álljon. Idealista vagyok (vagy más). Egyik kutya, a másik meg csahos. Mindkét celeb a Magyar Polgárok méltó képviselője.
Nem tudom mennyivel jobb, ha valaki “csak” buta. Elvárom, hogy a Magyar Zemberek Kormánya értelmes és tisztességes politikusokból álljon. Idealista vagyok (vagy más).

]]>
alugy. http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/lazar-janos-most-hoffman-rozsat-ekezi.html/comment-page-1#comment-78136 alugy. Fri, 26 Aug 2011 03:43:49 +0000 http://nepszava.com/?p=87328#comment-78136 A Róza köztudottan buta, olyan szinten, mint a beosztása igényelné még képzetlen is, de nem aljas mint a Lézer Lázár Jani. A Róza köztudottan buta, olyan szinten, mint a beosztása igényelné még képzetlen is, de nem aljas mint a Lézer Lázár Jani.

]]>
Gabor http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/lazar-janos-most-hoffman-rozsat-ekezi.html/comment-page-1#comment-78025 Gabor Thu, 25 Aug 2011 22:16:17 +0000 http://nepszava.com/?p=87328#comment-78025 Nagy itt a káoooooosz barátaim! Is not it? Üdv. Gabor Nagy itt a káoooooosz barátaim!
Is not it?
Üdv. Gabor

]]>
Gyozo http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/lazar-janos-most-hoffman-rozsat-ekezi.html/comment-page-1#comment-77949 Gyozo Thu, 25 Aug 2011 20:15:25 +0000 http://nepszava.com/?p=87328#comment-77949 Animam "Helyes menjetek csak egymásnak, tehetetlenek! A végén még szétesik a Fidesz, gyerekek" A Salleros szereti az ilyen helyzeteket. Mert mindenki tőle várja a rendteremtést. És ő jövell is és közécsap a torzsalkodóknak, akárcsak Mátyás Királunk. A fityesz akkor esik szét,mikor a Tockos szétesik. Addig nem mer szétesni. Animam
“Helyes menjetek csak egymásnak, tehetetlenek!
A végén még szétesik a Fidesz, gyerekek”

A Salleros szereti az ilyen helyzeteket. Mert mindenki tőle várja a rendteremtést. És ő jövell is és közécsap a torzsalkodóknak, akárcsak Mátyás Királunk.

A fityesz akkor esik szét,mikor a Tockos szétesik. Addig nem mer szétesni.

]]>
inax http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/lazar-janos-most-hoffman-rozsat-ekezi.html/comment-page-1#comment-77880 inax Thu, 25 Aug 2011 18:28:32 +0000 http://nepszava.com/?p=87328#comment-77880 Figyu!!!!!!!!!! Animam 2011. augusztus 25. csütörtök 20: Helyes menjetek csak egymásnak, tehetetlenek!? !!!!!TELHETETLENEK!!!!!! Figyu!!!!!!!!!!
Animam
2011. augusztus 25. csütörtök
20:
Helyes menjetek csak egymásnak, tehetetlenek!?
!!!!!TELHETETLENEK!!!!!!

]]>
Animam http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/lazar-janos-most-hoffman-rozsat-ekezi.html/comment-page-1#comment-77874 Animam Thu, 25 Aug 2011 18:19:55 +0000 http://nepszava.com/?p=87328#comment-77874 Ha baj van, megy az egymásra mutogatás. Felelősségvállalás? Hol van itt egység ugyan kérem. Őket csak a félelem, a pénzhezjutás tartja össze. * Helyes menjetek csak egymásnak, tehetetlenek! A végén még szétesik a Fidesz, gyerekek! :) Ha baj van, megy az egymásra mutogatás. Felelősségvállalás?
Hol van itt egység ugyan kérem. Őket csak a félelem, a pénzhezjutás tartja össze.
*
Helyes menjetek csak egymásnak, tehetetlenek!
A végén még szétesik a Fidesz, gyerekek! :)

]]>
carpenter http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/lazar-janos-most-hoffman-rozsat-ekezi.html/comment-page-1#comment-77860 carpenter Thu, 25 Aug 2011 17:59:12 +0000 http://nepszava.com/?p=87328#comment-77860 Ne sza...ozz Jani mond ki! Ne hazudj Rózsa! Bor(nem)issza István (kdmp) -majd ha kijózanodik- elgereblyézi a nézeteltérést. Igazmondó Petike is megmagyarázza, hogy a hiba a mi készülékünkben van. Különben is Gyurcsányt látták a tankönyvkiadó körül.. Ne sza…ozz Jani mond ki! Ne hazudj Rózsa!
Bor(nem)issza István (kdmp) -majd ha kijózanodik- elgereblyézi a nézeteltérést. Igazmondó Petike is megmagyarázza, hogy a hiba a mi készülékünkben van. Különben is Gyurcsányt látták a tankönyvkiadó körül..

]]>