Hozzászólás: Jóska, autókat kapott a Posta! http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/joska-autokat-kapott-a-posta.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 inax http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/joska-autokat-kapott-a-posta.html/comment-page-1#comment-76956 inax Wed, 24 Aug 2011 15:01:58 +0000 http://nepszava.com/?p=87022#comment-76956 Figyu!!!!!!!!!!!! A mentősöknek most engedélyezték, hogy 10 év helyett csak 13 év után cseréljék le az autókat. A posta fontosabb mint az élet. Ők viszik ki a nemzeti konzultáció leveleit. Figyu!!!!!!!!!!!!
A mentősöknek most engedélyezték, hogy 10 év helyett csak 13 év után cseréljék le az autókat.
A posta fontosabb mint az élet. Ők viszik ki a nemzeti konzultáció leveleit.

]]>
Tóth Zsuzsa http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/joska-autokat-kapott-a-posta.html/comment-page-1#comment-76682 Tóth Zsuzsa Wed, 24 Aug 2011 08:32:37 +0000 http://nepszava.com/?p=87022#comment-76682 kép betücske nem stimmel ** kapott - lopott kép betücske nem stimmel
**
kapott – lopott

]]>
eberti http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/joska-autokat-kapott-a-posta.html/comment-page-1#comment-76678 eberti Wed, 24 Aug 2011 08:29:02 +0000 http://nepszava.com/?p=87022#comment-76678 Idézet "":Jóska, autókat kapott a Posta! Semmire sincs pénz az országban, kivéve arra, amire van."" Nincs mit hozzátenni.... Idézet
“”:Jóska, autókat kapott a Posta!

Semmire sincs pénz az országban, kivéve arra, amire van.”"

Nincs mit hozzátenni….

]]>
odeon http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/joska-autokat-kapott-a-posta.html/comment-page-1#comment-76674 odeon Wed, 24 Aug 2011 08:18:36 +0000 http://nepszava.com/?p=87022#comment-76674 A posta állami bevételekből vásárolt autót? Én meg azt hittem, hogy a saját bevételeiből. A posta állami bevételekből vásárolt autót?
Én meg azt hittem, hogy a saját bevételeiből.

]]>
gets http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/joska-autokat-kapott-a-posta.html/comment-page-1#comment-76625 gets Wed, 24 Aug 2011 07:00:12 +0000 http://nepszava.com/?p=87022#comment-76625 A szocialista gyártók közül mindig a legjobb minőséget képviselték, nem véletlen, hogy a VW csoport tagja, mint sok másik márka. :) A szocialista gyártók közül mindig a legjobb minőséget képviselték, nem véletlen, hogy a VW csoport tagja, mint sok másik márka. :)

]]>
bumburi http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/joska-autokat-kapott-a-posta.html/comment-page-1#comment-76609 bumburi Wed, 24 Aug 2011 06:32:17 +0000 http://nepszava.com/?p=87022#comment-76609 A rezidensekre meg nincs pénz! Osztogatunk, meg fosztogatunk? Meddig még??? A rezidensekre meg nincs pénz! Osztogatunk, meg fosztogatunk? Meddig még???

]]>
Báthory Ödönke http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/joska-autokat-kapott-a-posta.html/comment-page-1#comment-76586 Báthory Ödönke Wed, 24 Aug 2011 05:56:05 +0000 http://nepszava.com/?p=87022#comment-76586 Ennyire jó lenne a Skoda? Jó volna egy kicsit a színfalak mögé látni.... Ennyire jó lenne a Skoda? Jó volna egy kicsit a színfalak mögé látni….

]]>