Hozzászólás: Szócska háta mögött intézkedtek Matolcsyék http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/amig-szocska-nyaralt-matolcsyek-szorgoskodtak.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Orbán András Lajos http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/amig-szocska-nyaralt-matolcsyek-szorgoskodtak.html/comment-page-1#comment-71066 Orbán András Lajos Sun, 14 Aug 2011 11:37:11 +0000 http://nepszava.com/?p=84410#comment-71066 Légypapírnak nézték a káoszminiszterék az egészségügyi államtitkárt, a háttérben nem kell keresni a kiötlőt a gömböc az!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Légypapírnak nézték a káoszminiszterék az egészségügyi államtitkárt, a háttérben nem kell keresni a kiötlőt a gömböc az!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

]]>
Földi Zsófka http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/amig-szocska-nyaralt-matolcsyek-szorgoskodtak.html/comment-page-1#comment-71031 Földi Zsófka Sun, 14 Aug 2011 10:44:47 +0000 http://nepszava.com/?p=84410#comment-71031 Ezért nem értettem én az orvos társadalom fideszes szimpátiáját, mer taz első Orbán kormány idején, tán még ennyi pénzt sem kaptak, mint most. Emlékeztetni szeretnék rá, hogy 4 évig teljesen be volt fagyasztva a közalkalmazottak bére. Az orvosok pedig ide tartoztak. Valamint még az ügyeleti pénzeket sem fizették ki, volt akinek már másfél éve tartoztak. Akkor most min kell csodálkozni. Netán azt hitték hős vezérük átlépte saját árnyékát? Ezért nem értettem én az orvos társadalom fideszes szimpátiáját, mer taz első Orbán kormány idején, tán még ennyi pénzt sem kaptak, mint most. Emlékeztetni szeretnék rá, hogy 4 évig teljesen be volt fagyasztva a közalkalmazottak bére. Az orvosok pedig ide tartoztak. Valamint még az ügyeleti pénzeket sem fizették ki, volt akinek már másfél éve tartoztak. Akkor most min kell csodálkozni. Netán azt hitték hős vezérük átlépte saját árnyékát?

]]>
Ego http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/amig-szocska-nyaralt-matolcsyek-szorgoskodtak.html/comment-page-1#comment-70830 Ego Sat, 13 Aug 2011 21:11:45 +0000 http://nepszava.com/?p=84410#comment-70830 Valódi fizetésemelésről szó sem lehet, mert: (1) Orbánt senki nem fogja kényszeríteni, ha mindenki beledöglik, akkor sem; (2) Nincs rá pénz, mert kell másra (ne firtassuk mire, egy része bűnügyi kategória); (3) Ha ezeknek osztanak, rögtön vérszemet kapnak a többiek, talán még abba is bele akarnak szólni, hogy mennyi az annyi, annyi pénze meg az istennek sincs. . Marad a bevált magyar módi: elbénázzuk, aztán verjük a fejünket a falba ad notam "Lássuk, uramisten, mire megyünk ketten". Valódi fizetésemelésről szó sem lehet, mert:
(1) Orbánt senki nem fogja kényszeríteni, ha mindenki beledöglik, akkor sem;
(2) Nincs rá pénz, mert kell másra (ne firtassuk mire, egy része bűnügyi kategória);
(3) Ha ezeknek osztanak, rögtön vérszemet kapnak a többiek, talán még abba is bele akarnak szólni, hogy mennyi az annyi, annyi pénze meg az istennek sincs.
.
Marad a bevált magyar módi: elbénázzuk, aztán verjük a fejünket a falba ad notam “Lássuk, uramisten, mire megyünk ketten”.

]]>
simplemind http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/amig-szocska-nyaralt-matolcsyek-szorgoskodtak.html/comment-page-1#comment-70803 simplemind Sat, 13 Aug 2011 20:03:02 +0000 http://nepszava.com/?p=84410#comment-70803 Találtam egy jó kis szigetet. Itt van az AN címlapján róla egy cikk c:Helikopterrel ment bevásárolni. Találtam egy jó kis szigetet. Itt van az AN címlapján róla egy cikk c:Helikopterrel ment bevásárolni.

]]>
Geyza http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/amig-szocska-nyaralt-matolcsyek-szorgoskodtak.html/comment-page-1#comment-70798 Geyza Sat, 13 Aug 2011 19:55:03 +0000 http://nepszava.com/?p=84410#comment-70798 Abszurdisztáni Hírharang : A Hatalmonlévők embereket akarnak megölni , az Egésségügy révén. Abszurdisztáni Hírharang :
A Hatalmonlévők embereket akarnak megölni , az Egésségügy révén.

]]>
Gonoszka http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/amig-szocska-nyaralt-matolcsyek-szorgoskodtak.html/comment-page-1#comment-70765 Gonoszka Sat, 13 Aug 2011 18:07:12 +0000 http://nepszava.com/?p=84410#comment-70765 Az ország mámorosan tántorog az összeomlás felé.. Hol fog a szikra fellobbanni, csak ez a kérdés.Legyünk őszinték, Gyurcsány is üdül, majd ősszel. Na jó, de akkor szüretelni kell. Érik Tokajban a szőlő! Az ország mámorosan tántorog az összeomlás felé.. Hol fog a szikra fellobbanni, csak ez a kérdés.Legyünk őszinték, Gyurcsány is üdül, majd ősszel.
Na jó, de akkor szüretelni kell. Érik Tokajban a szőlő!

]]>
Nyul György http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/amig-szocska-nyaralt-matolcsyek-szorgoskodtak.html/comment-page-1#comment-70749 Nyul György Sat, 13 Aug 2011 17:13:08 +0000 http://nepszava.com/?p=84410#comment-70749 Ne komolytalankodjatok! Ez a Nemzeti Együttműködés Rendszere. Mindenki együttműködik magával. A duce meg uralkodik. Legalábbis próbál uralkodnii, de még önmaga felett sem tud. Hát még a bandája felett? Ne komolytalankodjatok! Ez a Nemzeti Együttműködés Rendszere. Mindenki együttműködik magával. A duce meg uralkodik. Legalábbis próbál uralkodnii, de még önmaga felett sem tud. Hát még a bandája felett?

]]>
inax http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/amig-szocska-nyaralt-matolcsyek-szorgoskodtak.html/comment-page-1#comment-70744 inax Sat, 13 Aug 2011 16:57:09 +0000 http://nepszava.com/?p=84410#comment-70744 Educating Rita 2011. augusztus 13. szombat 18:43 Figyu!!!!!!!!!!!!!!! ÖNBECSÜLÉS................... Az meg mi a csoda?????????????, Educating Rita
2011. augusztus 13. szombat
18:43 Figyu!!!!!!!!!!!!!!!
ÖNBECSÜLÉS………………. Az meg mi a csoda?????????????,

]]>
Educating Rita http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/amig-szocska-nyaralt-matolcsyek-szorgoskodtak.html/comment-page-1#comment-70740 Educating Rita Sat, 13 Aug 2011 16:43:11 +0000 http://nepszava.com/?p=84410#comment-70740 Ha Szócskában van még egy szemernyi önbecsülés és tartás, fogja a kalapját, és lemond. Ha Szócskában van még egy szemernyi önbecsülés és tartás, fogja a kalapját, és lemond.

]]>
Animam http://nepszava.com/2011/08/magyarorszag/amig-szocska-nyaralt-matolcsyek-szorgoskodtak.html/comment-page-1#comment-70726 Animam Sat, 13 Aug 2011 16:00:37 +0000 http://nepszava.com/?p=84410#comment-70726 Tényleg tiszta dedó! Ma így, holnap úgy. Csak ötletelnek, nincs koncepció! Észveszejtő gondolatok! A lényeg minél több pénz beszedése. De ez nem megszorítások, nem ám! Tudja drága Orbán Úr, ha nem eszik valaki, akkor leépül. Ha a gazdaságba nem kerül elég pénz, akkor csőd van! Tényleg tiszta dedó!
Ma így, holnap úgy. Csak ötletelnek, nincs koncepció!
Észveszejtő gondolatok!

A lényeg minél több pénz beszedése.
De ez nem megszorítások, nem ám!

Tudja drága Orbán Úr, ha nem eszik valaki, akkor leépül.
Ha a gazdaságba nem kerül elég pénz, akkor csőd van!

]]>