Hozzászólás: Magyar embercsempészeket vettek őrizetbe Ausztriában http://nepszava.com/2011/08/featured/magyar-embercsempeszeket-vettek-orizetbe-ausztriaban.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Gonoszka http://nepszava.com/2011/08/featured/magyar-embercsempeszeket-vettek-orizetbe-ausztriaban.html/comment-page-1#comment-76732 Gonoszka Wed, 24 Aug 2011 09:36:46 +0000 http://nepszava.com/?p=86943#comment-76732 Ugyan már, csak a barátai a nőnek. Széles baráti köre van. Ugyan már, csak a barátai a nőnek. Széles baráti köre van.

]]>
CommonSense http://nepszava.com/2011/08/featured/magyar-embercsempeszeket-vettek-orizetbe-ausztriaban.html/comment-page-1#comment-76440 CommonSense Tue, 23 Aug 2011 21:59:43 +0000 http://nepszava.com/?p=86943#comment-76440 A szemet disznoknak semmi sem szamit. Behozzak EU ba a tanulatlan beilleszkedni keptelen nyomorultakat akik aztan nem tudnak megelni es kenytelenek bunozes utjara lepni. Persze a csempeszeket csak a sajat zsebuk erdekli. Akar poitikusok is lehetnenek. A szemet disznoknak semmi sem szamit. Behozzak EU ba a tanulatlan beilleszkedni keptelen nyomorultakat akik aztan nem tudnak megelni es kenytelenek bunozes utjara lepni. Persze a csempeszeket csak a sajat zsebuk erdekli. Akar poitikusok is lehetnenek.

]]>