Hozzászólás: Bugyiban turkált, börtönbe jutott http://nepszava.com/2011/08/amerika/bugyiban-turkalt-bortonbe-jutott.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 CommonSense http://nepszava.com/2011/08/amerika/bugyiban-turkalt-bortonbe-jutott.html/comment-page-1#comment-73595 CommonSense Fri, 19 Aug 2011 03:40:16 +0000 http://nepszava.com/?p=85226#comment-73595 Az tuti hogy jo melyen aludt a holgy. Mindenesetre akkor sem kell visszaelni ahelyzettel. Ti sem orulnetek mondjuk ha (na nem Pamela Anderson, hanem egy 80 ev rancos , 3 fogu oregasszony) ebresztene benneteket a gepen a nadragotokban nyulkalva. Az tuti hogy jo melyen aludt a holgy. Mindenesetre akkor sem kell visszaelni ahelyzettel. Ti sem orulnetek mondjuk ha (na nem Pamela Anderson, hanem egy 80 ev rancos , 3 fogu oregasszony) ebresztene benneteket a gepen a nadragotokban nyulkalva.

]]>
simplemind http://nepszava.com/2011/08/amerika/bugyiban-turkalt-bortonbe-jutott.html/comment-page-1#comment-72318 simplemind Tue, 16 Aug 2011 20:12:06 +0000 http://nepszava.com/?p=85226#comment-72318 OK :-) Addig tudom követni, hogy a repülőgép, az repülő államterület. Aztán meg a joghatóságot is nemzetközi légtérben. De, van olyan jogszabály, hogy milyen alsóneműben tilos turkálni, repülő államterületen? Medveanyám ! :-) Lehet, hogy a csaj csak tettette az alvást. :-) OK :-)
Addig tudom követni, hogy a repülőgép, az repülő államterület.
Aztán meg a joghatóságot is nemzetközi légtérben.
De, van olyan jogszabály, hogy milyen alsóneműben tilos turkálni, repülő államterületen?
Medveanyám !
:-)
Lehet, hogy a csaj csak tettette az alvást. :-)

]]>
Geyza http://nepszava.com/2011/08/amerika/bugyiban-turkalt-bortonbe-jutott.html/comment-page-1#comment-72306 Geyza Tue, 16 Aug 2011 19:56:21 +0000 http://nepszava.com/?p=85226#comment-72306 Naigen. A bugyi előszobája a házasság börtönének. Naigen.
A bugyi előszobája a házasság börtönének.

]]>
Orbán András Lajos http://nepszava.com/2011/08/amerika/bugyiban-turkalt-bortonbe-jutott.html/comment-page-1#comment-72284 Orbán András Lajos Tue, 16 Aug 2011 19:19:10 +0000 http://nepszava.com/?p=85226#comment-72284 Azt hitte a bukszába matat, pedig csak a kaki jutott neki---------- Azt hitte a bukszába matat, pedig csak a kaki jutott neki———-

]]>