Hozzászólás: Választások Észak-Koreában http://nepszava.com/2011/07/vilag/valasztasok-eszak-koreaban.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Animebj http://nepszava.com/2011/07/vilag/valasztasok-eszak-koreaban.html/comment-page-1#comment-62895 Animebj Wed, 27 Jul 2011 16:31:48 +0000 http://nepszava.com/?p=79573#comment-62895 Aki elmegy "szavazni", az rögtön a munkatáborba végzi. De van remény, ha már a katonák is éheznek, akkor a szörnyrezsim se húzhatja sokáig, főleg ha Kína leállna a támogatásával... Aki elmegy “szavazni”, az rögtön a munkatáborba végzi. De van remény, ha már a katonák is éheznek, akkor a szörnyrezsim se húzhatja sokáig, főleg ha Kína leállna a támogatásával…

]]>
Geyza http://nepszava.com/2011/07/vilag/valasztasok-eszak-koreaban.html/comment-page-1#comment-61681 Geyza Sun, 24 Jul 2011 20:10:45 +0000 http://nepszava.com/?p=79573#comment-61681 Északkórea öntudatos proletriátusa , az ipari munkásság most megmutijja a romlott Világnak , mi is a népi egység ! Északkórea öntudatos proletriátusa , az ipari munkásság most megmutijja a romlott Világnak , mi is a népi egység !

]]>
katka http://nepszava.com/2011/07/vilag/valasztasok-eszak-koreaban.html/comment-page-1#comment-61660 katka Sun, 24 Jul 2011 19:12:38 +0000 http://nepszava.com/?p=79573#comment-61660 Két év múlva nálunk is így lesz! Csak a Felcsúti Kedves Vezetőre lehet majd szavazni.Aki nem teszi,viszik a munkatáborba! Két év múlva nálunk is így lesz! Csak a Felcsúti Kedves Vezetőre lehet majd szavazni.Aki nem teszi,viszik a munkatáborba!

]]>