Hozzászólás: Szabics betalált, kétgólos hátrányban a Videoton http://nepszava.com/2011/07/sport/szabics-betalalt-ketgolos-hatranyban-a-videoton.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 pikk http://nepszava.com/2011/07/sport/szabics-betalalt-ketgolos-hatranyban-a-videoton.html/comment-page-1#comment-57494 pikk Thu, 14 Jul 2011 10:48:36 +0000 http://nepszava.com/?p=76978#comment-57494 A kiemelten sztárolt Videoton, találkozott az európai átlagnak megfelelő csapattal. A szurkolók méltók voltak a legfőbb támogatóhoz és remélem az itthoni vereség után a szurkolók csürhe része miatt még büntetést is átvehetik. A kiemelten sztárolt Videoton, találkozott az európai átlagnak megfelelő csapattal.
A szurkolók méltók voltak a legfőbb támogatóhoz és remélem az itthoni vereség után a szurkolók csürhe része miatt még büntetést is átvehetik.

]]>
Gonoszka http://nepszava.com/2011/07/sport/szabics-betalalt-ketgolos-hatranyban-a-videoton.html/comment-page-1#comment-57435 Gonoszka Thu, 14 Jul 2011 08:27:44 +0000 http://nepszava.com/?p=76978#comment-57435 Gólra játszák ezt a sportot Sousa úr, nem mentalitásra. Hazánk legnagyobb védőjátékosa és harcosa nem játszott. Látszik az eredményen. :-) Gólra játszák ezt a sportot Sousa úr, nem mentalitásra. Hazánk legnagyobb
védőjátékosa és harcosa nem játszott. Látszik az eredményen. :-)

]]>
gets http://nepszava.com/2011/07/sport/szabics-betalalt-ketgolos-hatranyban-a-videoton.html/comment-page-1#comment-57382 gets Thu, 14 Jul 2011 06:53:12 +0000 http://nepszava.com/?p=76978#comment-57382 Ovi ezen se volt? :-) Ovi ezen se volt? :-)

]]>