Hozzászólás: Schmitt Pál levele a pápának http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/schmitt-pal-levele-a-papanak.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Ági http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/schmitt-pal-levele-a-papanak.html/comment-page-1#comment-52390 Ági Sat, 02 Jul 2011 19:42:30 +0000 http://nepszava.com/?p=74260#comment-52390 Kár,hogy nem kellett neki meggyónni a bűneit,mert akkor hál Istennek még most is ott ülne a gyóntató székben.De feloldozást azt nem kapna még akkor sem ! Kár,hogy nem kellett neki meggyónni a bűneit,mert akkor hál Istennek még most is ott ülne a gyóntató székben.De feloldozást azt nem kapna még akkor sem !

]]>
sydney http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/schmitt-pal-levele-a-papanak.html/comment-page-1#comment-52380 sydney Sat, 02 Jul 2011 19:05:14 +0000 http://nepszava.com/?p=74260#comment-52380 Ennél nagyobb szélhámost keveset hordott a hátán a Föld. Ennél nagyobb szélhámost keveset hordott a hátán a Föld.

]]>
Fürtös1954 http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/schmitt-pal-levele-a-papanak.html/comment-page-1#comment-52227 Fürtös1954 Sat, 02 Jul 2011 10:17:21 +0000 http://nepszava.com/?p=74260#comment-52227 Egy gazdag életpálya története: Teljes átalakulás: az átalakulással történő egyedfejlődésnek az a típusa, amikor a petéből lárvák, majd bábok, végül a kifejlett egyedek alakulnak ki. A rovarok nagy részére (pl. bogarak, lepkék, darazsak, legyek, stb.) jellemző egyedfejlődési típus. A petékből kikelő lárva testének alakja és életmódja egyaránt különbözik a kifejlett állatétól. A lárvális fejlődés minden esetben egy bábállapot követi. Ebből fejlődik ki a kifejlett rovar. A petéből lárvák, majd bábok azaz ateista besúgok és végül kifejlett katolikus rovar lesz Egy gazdag életpálya története:
Teljes átalakulás: az átalakulással történő egyedfejlődésnek az a típusa, amikor a petéből lárvák, majd bábok, végül a kifejlett egyedek alakulnak ki. A rovarok nagy részére (pl. bogarak, lepkék, darazsak, legyek, stb.) jellemző egyedfejlődési típus. A petékből kikelő lárva testének alakja és életmódja egyaránt különbözik a kifejlett állatétól. A lárvális fejlődés minden esetben egy bábállapot követi. Ebből fejlődik ki a kifejlett rovar. A petéből lárvák, majd bábok azaz ateista besúgok és végül kifejlett katolikus rovar lesz

]]>
Baly123 http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/schmitt-pal-levele-a-papanak.html/comment-page-1#comment-52162 Baly123 Sat, 02 Jul 2011 07:26:01 +0000 http://nepszava.com/?p=74260#comment-52162 Alapvetően nem lenne ezzel baj, csakhogy már nem a középkorban élünk (bár akkor lábat csókoltak a pápának XD ) Meg azzal is baj van, hogy miért erőltetik ezt a nagy katolicizmust Magyarországra egy elviekben modern, demokratikus országra, ahol mindenki szabadon dönthet vallásáról, hovatartozásáról és minden egyébről. Hát nyilván azért, mert ez nem egy ilyen ország. Ezek olyan apró jelek, amiket a fasizmus és a nemzetiszocializmus kialakulásánál sem vettek észre és lám mi lett belőlük később. Alapvetően nem lenne ezzel baj, csakhogy már nem a középkorban élünk (bár akkor lábat csókoltak a pápának XD ) Meg azzal is baj van, hogy miért erőltetik ezt a nagy katolicizmust Magyarországra egy elviekben modern, demokratikus országra, ahol mindenki szabadon dönthet vallásáról, hovatartozásáról és minden egyébről. Hát nyilván azért, mert ez nem egy ilyen ország. Ezek olyan apró jelek, amiket a fasizmus és a nemzetiszocializmus kialakulásánál sem vettek észre és lám mi lett belőlük később.

]]>
bolygó http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/schmitt-pal-levele-a-papanak.html/comment-page-1#comment-52144 bolygó Sat, 02 Jul 2011 06:41:43 +0000 http://nepszava.com/?p=74260#comment-52144 Nem áldást kért ő Hazánkra , hanem hálát adott a jó Istennek hogy nem tudódott ki , milyen segítségekkel jutott ki (azt hiszem) minden gyermeke az USA-ba ! Mert Ők is gondolom olyan Igaz Magyarok mint a papa ! (tudom ezzel nem leszek népszerű) , de hát keringenek különböző elképzelések a hogyanról (Pl. NOB) !!!! Nem áldást kért ő Hazánkra , hanem hálát adott a jó Istennek hogy nem tudódott ki , milyen segítségekkel jutott ki (azt hiszem) minden gyermeke az USA-ba !
Mert Ők is gondolom olyan Igaz Magyarok mint a papa ! (tudom ezzel nem leszek népszerű) , de hát keringenek különböző elképzelések a hogyanról (Pl. NOB) !!!!

]]>
Csáki Petra http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/schmitt-pal-levele-a-papanak.html/comment-page-1#comment-52133 Csáki Petra Sat, 02 Jul 2011 06:21:57 +0000 http://nepszava.com/?p=74260#comment-52133 No, ha a pápa továbbítja a kérést a följebbvalójának, remélem Ő tudja mi a teendő! Mert megáldani a magyart, úgy, hogy ezek ülnek a nyakunkon tök fölösleges! Viszont igazán tehetnének értünk valamit.Akkora hatalom birtokában tán még a 2/3-ot is ki lehetne játszani! No, ha a pápa továbbítja a kérést a följebbvalójának, remélem Ő tudja mi a teendő! Mert megáldani a magyart, úgy, hogy ezek ülnek a nyakunkon tök fölösleges! Viszont igazán tehetnének értünk valamit.Akkora hatalom birtokában tán még a 2/3-ot is ki lehetne játszani!

]]>
taxi33 http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/schmitt-pal-levele-a-papanak.html/comment-page-1#comment-52090 taxi33 Sat, 02 Jul 2011 01:50:49 +0000 http://nepszava.com/?p=74260#comment-52090 60 éve szentelték pappá, 70 éve avatták hitlerjugenddé... 60 éve szentelték pappá,
70 éve avatták hitlerjugenddé…

]]>
Djmoll http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/schmitt-pal-levele-a-papanak.html/comment-page-1#comment-52088 Djmoll Fri, 01 Jul 2011 23:28:02 +0000 http://nepszava.com/?p=74260#comment-52088 Ja, persze ezeket nem tuggya... csak okíttya (Mármint osztájfönki órákon az ifjúságot.) Ja, persze ezeket nem tuggya… csak okíttya (Mármint osztájfönki órákon az ifjúságot.)

]]>
Djmoll http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/schmitt-pal-levele-a-papanak.html/comment-page-1#comment-52087 Djmoll Fri, 01 Jul 2011 23:26:33 +0000 http://nepszava.com/?p=74260#comment-52087 3 Miatyánk, 3 üdvözlégy "Di penitenza.... Chi per amore condono la colpa di cui macchiaste il nostro bianco stemma..." 3 Miatyánk, 3 üdvözlégy “Di penitenza…. Chi per amore condono la colpa di cui macchiaste il nostro bianco stemma…”

]]>
Rossmodorban http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/schmitt-pal-levele-a-papanak.html/comment-page-1#comment-52061 Rossmodorban Fri, 01 Jul 2011 21:35:48 +0000 http://nepszava.com/?p=74260#comment-52061 Ez a smitpal egy erkölcsi és szellemi toprongy.Gyalázat,amit művel.Egy gerinctelen nulla.Jobban tenné ha a s,ggemet csókolgatná szüret után. Ez a smitpal egy erkölcsi és szellemi toprongy.Gyalázat,amit művel.Egy gerinctelen nulla.Jobban tenné ha a s,ggemet csókolgatná szüret után.

]]>