Hozzászólás: Sarkalatos kérelem az Országgyűléshez http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/sarkalatos-kerelem-az-orszaggyuleshez.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 alugy. http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/sarkalatos-kerelem-az-orszaggyuleshez.html/comment-page-1#comment-53859 alugy. Wed, 06 Jul 2011 01:36:51 +0000 http://nepszava.com/?p=75097#comment-53859 Tisztelt Majtényi Úr. Engem ne vegyenek egy kalap alá a fidesznyikekkel. Különböztessenek csak meg, mint baloldalit / nem MSZP t /. Jól jön az a meg különböztetés majd, ha ismét demokrácia lesz. Jobban utálom Őket, mint az oroszokat. Azok az általunk megtámadott, majd minket legyőző idegenek voltak. Ezeket, viszont a keblünkön melengettük, ezek a "mifajtáink" voltak. Akkor vettük észre, hogy kígyót, abból is a rosszabb fajtát a viperát, melengettük , amikor belénk mart. Ilyen a kígyó természete. Alattomos és aljas. Tisztelt Majtényi Úr.
Engem ne vegyenek egy kalap alá a fidesznyikekkel. Különböztessenek csak meg, mint baloldalit / nem MSZP t /. Jól jön az a meg különböztetés majd, ha ismét demokrácia lesz. Jobban utálom Őket, mint az oroszokat. Azok az általunk megtámadott, majd minket legyőző idegenek voltak. Ezeket, viszont a keblünkön melengettük, ezek a “mifajtáink” voltak. Akkor vettük észre, hogy kígyót, abból is a rosszabb fajtát a viperát, melengettük , amikor belénk mart. Ilyen a kígyó természete. Alattomos és aljas.

]]>
Gugyerák http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/sarkalatos-kerelem-az-orszaggyuleshez.html/comment-page-1#comment-53719 Gugyerák Tue, 05 Jul 2011 18:18:16 +0000 http://nepszava.com/?p=75097#comment-53719 "Emlékeztetünk arra, hogy a Fidesz korábbi állítása szerint a kampány- és pártfinanszírozási bűnözést azért nem szünteti meg, mert nincs ehhez többsége" ¤ Alkotmányozni... bocsánat: TÁKOLmányozni, választási jogtól kezdve mindent a maguk kizárólagos érdekük szerint átformálni, Alkotmánybíróságot, ügyészséget, bírákat, mindent maguk alá gyűrni volt? Hogy is van ez, kérem? “Emlékeztetünk arra, hogy a Fidesz korábbi állítása szerint a kampány- és pártfinanszírozási bűnözést azért nem szünteti meg, mert nincs ehhez többsége”
¤
Alkotmányozni… bocsánat: TÁKOLmányozni, választási jogtól kezdve mindent a maguk kizárólagos érdekük szerint átformálni, Alkotmánybíróságot, ügyészséget, bírákat, mindent maguk alá gyűrni volt?
Hogy is van ez, kérem?

]]>
antifülke http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/sarkalatos-kerelem-az-orszaggyuleshez.html/comment-page-1#comment-53632 antifülke Tue, 05 Jul 2011 15:07:58 +0000 http://nepszava.com/?p=75097#comment-53632 Majtényi valóban tiszteletre méltó, de egy balek. A Röfivel meg a Töfivel együtt (vagy hogy a bánatba hívják a két alkotmányvédő állatkáját). A Nemzeti Együttműködés Rendszerének atyja úgy szarik majd rá, ahogy eddig mindenkire. Ha a több tízezres tüntetéseknek sem lett foganatja, akkor pár e-mailtől biztosan meg fognak hátrálni. Az ORTT beli lemondása is nagy hiba volt, mint a vezetője teljesen mást kellett volna csinálni. Konkrétan: felrúgni a bilit és küzdeni a törvényességért. Majtényi valóban tiszteletre méltó, de egy balek.
A Röfivel meg a Töfivel együtt (vagy hogy a bánatba hívják a két alkotmányvédő állatkáját).
A Nemzeti Együttműködés Rendszerének atyja úgy szarik majd rá, ahogy eddig mindenkire.
Ha a több tízezres tüntetéseknek sem lett foganatja, akkor pár e-mailtől biztosan meg fognak hátrálni.
Az ORTT beli lemondása is nagy hiba volt, mint a vezetője teljesen mást kellett volna csinálni.
Konkrétan: felrúgni a bilit és küzdeni a törvényességért.

]]>
bumburi http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/sarkalatos-kerelem-az-orszaggyuleshez.html/comment-page-1#comment-53603 bumburi Tue, 05 Jul 2011 14:21:56 +0000 http://nepszava.com/?p=75097#comment-53603 Kérjük... Kérjük... Kérjük.. Kérni lehet, de nem biztos, sőt, biztos hogy oda sem figyelnek, megy a szemétkosárba! Mit nekik! Már rég nem kérni kellene, hanem a kezdetekkor az asztalra kellett volna csapni! Ha ezek a tanult fők nem látták hogy mit művelnek a közvetlen szomszédságukban, akkor mit mondjon egy mezei állampolgár?A szerencsétlen el van nyugodtan, mert azt hiszi, hogy akiket fizet (nem csak ő, hanem mindenki)az az ő javára teszi a dolgát! Még véletlenül sem gondol arra, hogy kisemmizik megnyomorítják lelkileg, megalázzák emberi mivoltában,mert HISZI,hogy az ő pénzén, az ő felhatalmazásával ellene nem tesznek semmit!!! Ehelyett kapjuk a nyakunkba ezt az "elcseszett diktátort",akitől a tanult fők KÉRNEK!!! Nem utasítják, nem követelik, hanem kérik!!! Ébredjen már fel mindenki! Majtényi Lászlónak a tisztánlátása OK, de az eszköz amihez nyúlt, gyermeteg! Túlnőttek a dolgok a nagy elemezgetéseken,és nem eszköz a sarkalatos kérelem!!! Kérjük… Kérjük… Kérjük.. Kérni lehet, de nem biztos, sőt, biztos hogy oda sem figyelnek, megy a szemétkosárba! Mit nekik!
Már rég nem kérni kellene, hanem a kezdetekkor az asztalra kellett volna csapni!
Ha ezek a tanult fők nem látták hogy mit művelnek a közvetlen szomszédságukban, akkor mit mondjon egy mezei állampolgár?A szerencsétlen el van nyugodtan, mert azt hiszi, hogy akiket fizet (nem csak ő, hanem mindenki)az az ő javára teszi a dolgát!
Még véletlenül sem gondol arra, hogy kisemmizik megnyomorítják lelkileg, megalázzák emberi mivoltában,mert HISZI,hogy az ő pénzén, az ő felhatalmazásával ellene nem tesznek semmit!!!
Ehelyett kapjuk a nyakunkba ezt az “elcseszett diktátort”,akitől a tanult fők KÉRNEK!!! Nem utasítják, nem követelik, hanem kérik!!!
Ébredjen már fel mindenki!
Majtényi Lászlónak a tisztánlátása OK, de az eszköz amihez nyúlt, gyermeteg!
Túlnőttek a dolgok a nagy elemezgetéseken,és nem eszköz a sarkalatos kérelem!!!

]]>
simplemind http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/sarkalatos-kerelem-az-orszaggyuleshez.html/comment-page-1#comment-53545 simplemind Tue, 05 Jul 2011 13:16:17 +0000 http://nepszava.com/?p=75097#comment-53545 Komolyan kezdem azt hinni, hogy az urak és hölgyek összejönnek egy romkocsmában, ( aminek már este korán zárnia kell a nagyközönség elött), és megbeszélnek egy forgatókönyvet,- mert a népnek cirkusz kell,- mondom ezt úgy, hogy egyébként Majtényi urat nagyon tisztelem. Komolyan kezdem azt hinni, hogy az urak és hölgyek összejönnek egy romkocsmában, ( aminek már este korán zárnia kell a nagyközönség elött), és megbeszélnek egy forgatókönyvet,- mert a népnek cirkusz kell,- mondom ezt úgy, hogy egyébként Majtényi urat nagyon tisztelem.

]]>
Geyza http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/sarkalatos-kerelem-az-orszaggyuleshez.html/comment-page-1#comment-53540 Geyza Tue, 05 Jul 2011 13:11:05 +0000 http://nepszava.com/?p=75097#comment-53540 Erre azért van szükség hogy -mivel úgyis fittyet hánynak majd rá- meglehessen mutatni a Nagyvilágnak hogy mennyire önös érdekeit veszi csak figyelembe a -Hatalmonlévő , semmivel és senkivel nemtörődve . Ez egy alibilevél. Ennélkül nem lehet felhívni tágabb HAZÁNK , az EU figyelmét az itt zajló folyamatokra. Erre azért van szükség hogy -mivel úgyis fittyet hánynak majd rá- meglehessen mutatni a Nagyvilágnak hogy mennyire önös érdekeit veszi csak figyelembe a -Hatalmonlévő , semmivel és senkivel nemtörődve .
Ez egy alibilevél. Ennélkül nem lehet felhívni tágabb HAZÁNK , az EU figyelmét az itt zajló folyamatokra.

]]>
Raszputyin http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/sarkalatos-kerelem-az-orszaggyuleshez.html/comment-page-1#comment-53515 Raszputyin Tue, 05 Jul 2011 12:07:29 +0000 http://nepszava.com/?p=75097#comment-53515 Egyszerűen nem értem, Majtényinek ezzel mi a célja? Úgy tesz, mintha most jött volna le a falvédőről. Az elmúlt egy évben nem itt élt, vagy csak úgy tesz. Öt éves gyerekbe nem szorul ennyi naivitás. Megkéri a parlamentet! Úristen! Ez a levél annyit ér, mint az ötvenes években az öntőmunkás levele Kádárhoz. Lassan legendák szövődnek a kocsmákban… Gyerekek, ezt Orbán Viktor nem is tudja. Ezt lentebb csinálják. Ha tudná, nem hagyná, megvédene minket. Kedves Majtényi úr, itt tartunk. Jövő héten is várunk egy levelet. Azt OV-nak írja, és panaszolja be a parlamentet. Most borítékolom a teljes sikert. Egyszerűen nem értem, Majtényinek ezzel mi a célja? Úgy tesz, mintha most jött volna le a falvédőről. Az elmúlt egy évben nem itt élt, vagy csak úgy tesz. Öt éves gyerekbe nem szorul ennyi naivitás. Megkéri a parlamentet! Úristen! Ez a levél annyit ér, mint az ötvenes években az öntőmunkás levele Kádárhoz. Lassan legendák szövődnek a kocsmákban… Gyerekek, ezt Orbán Viktor nem is tudja. Ezt lentebb csinálják. Ha tudná, nem hagyná, megvédene minket.
Kedves Majtényi úr, itt tartunk. Jövő héten is várunk egy levelet. Azt OV-nak írja, és panaszolja be a parlamentet. Most borítékolom a teljes sikert.

]]>