Hozzászólás: Már csak heten versengenek Gyöngyöspatán http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/mar-csak-heten-versengenek-gyongyospatan.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 ??? http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/mar-csak-heten-versengenek-gyongyospatan.html/comment-page-1#comment-58908 ??? Sun, 17 Jul 2011 19:43:08 +0000 http://nepszava.com/?p=77788#comment-58908 Arra azért kiváncsi lennék, miért lépett vissza Ifj. Farkas János. Nincs véletlenül pár lurkója, akik szombat délután nem értek haza a játszótérről? Elképesztő, hogy mik jutnak eszembe. Arra azért kiváncsi lennék, miért lépett vissza Ifj. Farkas János. Nincs véletlenül pár lurkója, akik szombat délután nem értek haza a játszótérről?
Elképesztő, hogy mik jutnak eszembe.

]]>
alugy. http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/mar-csak-heten-versengenek-gyongyospatan.html/comment-page-1#comment-58791 alugy. Sun, 17 Jul 2011 14:42:16 +0000 http://nepszava.com/?p=77788#comment-58791 A fasiszták is a "végső megoldást" ígérték a cigányok és zsidók esetében. Aztán a végén Ők is "rámentek" legalábbis nagy részük. A fasiszták is a “végső megoldást” ígérték a cigányok és zsidók esetében. Aztán a végén Ők is “rámentek” legalábbis nagy részük.

]]>
Ego http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/mar-csak-heten-versengenek-gyongyospatan.html/comment-page-1#comment-58761 Ego Sun, 17 Jul 2011 13:40:08 +0000 http://nepszava.com/?p=77788#comment-58761 Geyza írta: "A romáknak fogalmuk sincs arról hogy kik a Jobbikok" Ha hülyék és a Jobbikra szavaznak, akkor most majd megtudják... A vágóhíd is végső megoldás a szarvasmarhák evilági gondjaira. Geyza írta:
“A romáknak fogalmuk sincs arról hogy kik a Jobbikok”
Ha hülyék és a Jobbikra szavaznak, akkor most majd megtudják…
A vágóhíd is végső megoldás a szarvasmarhák evilági gondjaira.

]]>
Geyza http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/mar-csak-heten-versengenek-gyongyospatan.html/comment-page-1#comment-58712 Geyza Sun, 17 Jul 2011 11:54:01 +0000 http://nepszava.com/?p=77788#comment-58712 Majd a Jobbik megnyeri. Cigányok is rájuk szavaznak , mert azt ígérték hogy végső megoldást találnak a roma-kérdésre. ÉS ez most nem vicc. A romáknak fogalmuk sincs arról hogy kik a Jobbikok , kik a Véderők és ki a FIDESZ. Majd a Jobbik megnyeri.
Cigányok is rájuk szavaznak , mert azt ígérték hogy végső megoldást találnak a roma-kérdésre.
ÉS ez most nem vicc. A romáknak fogalmuk sincs arról hogy kik a Jobbikok , kik a Véderők és ki a FIDESZ.

]]>