Hozzászólás: Kétszázmillióért nem módosítunk törvényt http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/ketszazmillioert-nem-modositunk-torvenyt.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 jehu http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/ketszazmillioert-nem-modositunk-torvenyt.html/comment-page-1#comment-60863 jehu Fri, 22 Jul 2011 14:22:49 +0000 http://nepszava.com/?p=78850#comment-60863 "... Ha az állam nem fogadhatja el a ref. egyház nagyvonalú felajánlását, valamit talán mégiscsak tehetnének Bölcskeiék..." >>> http://karancs.nolblog.hu/archives/2011/07/21/Felajanlas/ “… Ha az állam nem fogadhatja el a ref. egyház nagyvonalú felajánlását, valamit talán mégiscsak tehetnének Bölcskeiék…”
>>> http://karancs.nolblog.hu/archives/2011/07/21/Felajanlas/

]]>
Halász http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/ketszazmillioert-nem-modositunk-torvenyt.html/comment-page-1#comment-60844 Halász Fri, 22 Jul 2011 13:39:18 +0000 http://nepszava.com/?p=78850#comment-60844 Jótékony célra nem meri felajánlani? Mert akkor el is fogadnák! SEGGNYALÁS!!!!!!! Jótékony célra nem meri felajánlani? Mert akkor el is fogadnák! SEGGNYALÁS!!!!!!!

]]>
simplemind http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/ketszazmillioert-nem-modositunk-torvenyt.html/comment-page-1#comment-60842 simplemind Fri, 22 Jul 2011 13:35:42 +0000 http://nepszava.com/?p=78850#comment-60842 Caveman,- :-) már ajánlottam,- pusztán logisztikai és nemzetgazdasági szempontból,- ha ovi és a parlament felköltözik a várba,akkor a Koronát se hagyják a Kossuth téren, hanem egyfuvarral vigyék magukkal,- csupán nemzetgazdasági szempontból,- esetleg a Bazilikába is beugorhatnak szállitani valóért,- én csak középfokú logisztikus vagyok, ideológiaiag igen alulképzett :-( Caveman,- :-) már ajánlottam,- pusztán logisztikai és nemzetgazdasági szempontból,- ha ovi és a parlament felköltözik a várba,akkor a Koronát se hagyják a Kossuth téren, hanem egyfuvarral vigyék magukkal,- csupán nemzetgazdasági szempontból,- esetleg a Bazilikába is beugorhatnak szállitani valóért,- én csak középfokú logisztikus vagyok, ideológiaiag igen alulképzett :-(

]]>
vica1 http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/ketszazmillioert-nem-modositunk-torvenyt.html/comment-page-1#comment-60839 vica1 Fri, 22 Jul 2011 13:31:57 +0000 http://nepszava.com/?p=78850#comment-60839 Caveman....de előtte egy kicsit izzítsa fel, könyörgöm :D Caveman….de előtte egy kicsit izzítsa fel, könyörgöm :D

]]>
vica1 http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/ketszazmillioert-nem-modositunk-torvenyt.html/comment-page-1#comment-60838 vica1 Fri, 22 Jul 2011 13:30:42 +0000 http://nepszava.com/?p=78850#comment-60838 simplemind Talán azért nem találod, mert már nincs. Mert minek is? Egy próbálkozás volt...de hát nem jött be, Bölcskei szavaival élve: a magunk részéről a dolgot lezártnak tekintjük! :D Több felajánlást ne várjanak senkitől! :evil: Legfőképpen, mert olyan pénzt ajánlanak fel, amit MI már egyszer összeadtunk.(állami támogatás) simplemind
Talán azért nem találod, mert már nincs. Mert minek is? Egy próbálkozás volt…de hát nem jött be, Bölcskei szavaival élve: a magunk részéről a dolgot lezártnak tekintjük! :D Több felajánlást ne várjanak senkitől! :evil:
Legfőképpen, mert olyan pénzt ajánlanak fel, amit MI már egyszer összeadtunk.(állami támogatás)

]]>
Caveman http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/ketszazmillioert-nem-modositunk-torvenyt.html/comment-page-1#comment-60835 Caveman Fri, 22 Jul 2011 13:17:47 +0000 http://nepszava.com/?p=78850#comment-60835 Ugy látom a minuszolók szokás szerint meghúzták a miseboros flaskát. .. simplemind, ki más ülne azon a Jóváhagyó Trónszéken, ha nem az, aki titokban a Szentkoronát próbálgatja??? Tegye már a fejére valaki, hátha attól megnyugszik. Ugy látom a minuszolók szokás szerint meghúzták a miseboros flaskát. ..
simplemind,
ki más ülne azon a Jóváhagyó Trónszéken, ha nem az, aki titokban a Szentkoronát próbálgatja??? Tegye már a fejére valaki, hátha attól megnyugszik.

]]>
simplemind http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/ketszazmillioert-nem-modositunk-torvenyt.html/comment-page-1#comment-60828 simplemind Fri, 22 Jul 2011 13:04:26 +0000 http://nepszava.com/?p=78850#comment-60828 Most újra próbáltam keresni a Nemzeti adósságcsökkentó alap honlapját, lehet, hogy béna vagyok, de nem találom, pedig április óta gyakran keresem. Most újra próbáltam keresni a Nemzeti adósságcsökkentó alap honlapját, lehet, hogy béna vagyok, de nem találom, pedig április óta gyakran keresem.

]]>
simplemind http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/ketszazmillioert-nem-modositunk-torvenyt.html/comment-page-1#comment-60827 simplemind Fri, 22 Jul 2011 12:58:51 +0000 http://nepszava.com/?p=78850#comment-60827 Én meg úgy emékszem, hogy a szeged csanádi érsekség is ajánlott fel milliós összeget tavasszal az adósságcsökkentő alapba, nem tudom befolyt-e az összeg, - más egyház is tett felajánlást. Lehet, hogy a Magasságos Jóváhagyásra várnak? Most már csak azt kellene tudni, ki ül a Magasságos Jóváhagyó Trónszékén? Én meg úgy emékszem, hogy a szeged csanádi érsekség is ajánlott fel milliós összeget tavasszal az adósságcsökkentő alapba, nem tudom befolyt-e az összeg, – más egyház is tett felajánlást.
Lehet, hogy a Magasságos Jóváhagyásra várnak?
Most már csak azt kellene tudni, ki ül a Magasságos Jóváhagyó Trónszékén?

]]>
Husz János Puszita http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/ketszazmillioert-nem-modositunk-torvenyt.html/comment-page-1#comment-60786 Husz János Puszita Fri, 22 Jul 2011 11:22:40 +0000 http://nepszava.com/?p=78850#comment-60786 Szerintem zseniálisan szembesítette a kormányt és a Semjént a saját álnokságukkal. Szerintem zseniálisan szembesítette a kormányt és a Semjént a saját álnokságukkal.

]]>
Caveman http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/ketszazmillioert-nem-modositunk-torvenyt.html/comment-page-1#comment-60784 Caveman Fri, 22 Jul 2011 11:15:12 +0000 http://nepszava.com/?p=78850#comment-60784 sasa, Na most akkor soroljam a kivételeket? tömjénzsoltáttal az élen? Honszeretettől meg- és áthatva én pedig felajánlom azt a bizonyos egyhavi fizetésemet az államadósság csökkentésére. EGY KITÉTELLEL: ha nem fogadják el... És ezért még csak törvényt se kellene módositani. MERT HÜLYE AZÉRT NEM VAGYOK... sasa,
Na most akkor soroljam a kivételeket? tömjénzsoltáttal az élen?

Honszeretettől meg- és áthatva én pedig felajánlom azt a bizonyos egyhavi fizetésemet az államadósság csökkentésére. EGY KITÉTELLEL: ha nem fogadják el… És ezért még csak törvényt se kellene módositani.
MERT HÜLYE AZÉRT NEM VAGYOK…

]]>