Hozzászólás: Fizet a Fidesz, mint a katonatiszt http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/fizet-a-fidesz-mint-a-katonatiszt.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 ferkó http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/fizet-a-fidesz-mint-a-katonatiszt.html/comment-page-1#comment-56220 ferkó Mon, 11 Jul 2011 16:11:17 +0000 http://nepszava.com/?p=76377#comment-56220 Istenem,hogy hianyzik a Hofi .Nem lenne ezekkel semmi bajunk,a sarki fuszeresnel is csak lehajtott kobakkal mernenek vasarolni.Nem talalnank messze e hazaban olyan embert aki elkuldene kozuluk barkit is egy doboz gyufaert.Borzaszto !!!!!! Istenem,hogy hianyzik a Hofi .Nem lenne ezekkel semmi bajunk,a sarki fuszeresnel is csak lehajtott kobakkal mernenek vasarolni.Nem talalnank messze e hazaban olyan embert aki elkuldene kozuluk barkit is egy doboz gyufaert.Borzaszto !!!!!!

]]>
antifülke http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/fizet-a-fidesz-mint-a-katonatiszt.html/comment-page-1#comment-56045 antifülke Mon, 11 Jul 2011 12:14:54 +0000 http://nepszava.com/?p=76377#comment-56045 Képaláírásnak: elvtársak, ki akar még benyalni a kedves vezetőnek? Képaláírásnak:
elvtársak, ki akar még benyalni a kedves vezetőnek?

]]>
alugy. http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/fizet-a-fidesz-mint-a-katonatiszt.html/comment-page-1#comment-55926 alugy. Mon, 11 Jul 2011 07:34:42 +0000 http://nepszava.com/?p=76377#comment-55926 A visszamenőleges, igazolatlan ( a pofátlan, pofára történő igazolást kizárom ) hiányzásokért Orbán mennyit fizetne? Egy Dunai hidra biztos elég lenne. A visszamenőleges, igazolatlan ( a pofátlan, pofára történő igazolást kizárom ) hiányzásokért Orbán mennyit fizetne? Egy Dunai hidra biztos elég lenne.

]]>
gondolkodó http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/fizet-a-fidesz-mint-a-katonatiszt.html/comment-page-1#comment-55917 gondolkodó Mon, 11 Jul 2011 06:48:23 +0000 http://nepszava.com/?p=76377#comment-55917 szerintük nincs támogatást érdemlő hazai szolgálat? szerintük nincs támogatást érdemlő hazai szolgálat?

]]>
szendam http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/fizet-a-fidesz-mint-a-katonatiszt.html/comment-page-1#comment-55912 szendam Mon, 11 Jul 2011 06:32:15 +0000 http://nepszava.com/?p=76377#comment-55912 Meg vagyok hatva! Még a vörösiszaposoknak is? Hát nem éppen Fidesz lopta el azt az alapot, amelyet mi, magánszemélyek és cégek dobtunk össze? Most akor ezek már maguktól is lopnak? Ez valami kényszer-betegség? Nem kéne orvoshoz fordulni? Meg vagyok hatva! Még a vörösiszaposoknak is? Hát nem éppen Fidesz lopta el azt az alapot, amelyet mi, magánszemélyek és cégek dobtunk össze? Most akor ezek már maguktól is lopnak? Ez valami kényszer-betegség? Nem kéne orvoshoz fordulni?

]]>