Hozzászólás: Egyenlő pályák, egyenlő esélyek? http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/elo-palyak-egyenlo-eselyek.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 drnyúlbéla http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/elo-palyak-egyenlo-eselyek.html/comment-page-1#comment-58107 drnyúlbéla Fri, 15 Jul 2011 16:36:08 +0000 http://nepszava.com/?p=77352#comment-58107 Ez a három hólyag ott pöffeszkedik, de a Vidi falábú focistáit még a milliárdok sem tudják megtanitani erre a labdajátékra, jobb ha ezt a csuti óltakaritó, Mussolini silány utánzata is belátja. Ez a három hólyag ott pöffeszkedik, de a Vidi falábú focistáit még a milliárdok sem tudják megtanitani erre a labdajátékra, jobb ha ezt a csuti óltakaritó, Mussolini silány utánzata is belátja.

]]>
tivadarm http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/elo-palyak-egyenlo-eselyek.html/comment-page-1#comment-58077 tivadarm Fri, 15 Jul 2011 15:04:33 +0000 http://nepszava.com/?p=77352#comment-58077 Ha igaz amit bolygó ír, márpedig abszolút igaz, valaki igazán szólhatott volna annak a szerencsétlen Szabicsnak, hogy ne rontsa el a Kedves Vezető és szűk udvarának játékát. Lehet, hogy ezzel a góllal az Imre gyerek örökre kiírta magát a magyar nemzeti csapatból,hiszen milliárdokat repített a levegőbe. Ha igaz amit bolygó ír, márpedig abszolút igaz, valaki igazán szólhatott volna annak a szerencsétlen Szabicsnak, hogy ne rontsa el a Kedves Vezető és szűk udvarának játékát. Lehet, hogy ezzel a góllal az Imre gyerek örökre kiírta magát a magyar nemzeti csapatból,hiszen milliárdokat repített a levegőbe.

]]>
Halász http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/elo-palyak-egyenlo-eselyek.html/comment-page-1#comment-58026 Halász Fri, 15 Jul 2011 12:52:17 +0000 http://nepszava.com/?p=77352#comment-58026 Majd az országgyűlés eldönti melyik csapat mérkőzését lehet lehet elhalasztani. De először hozni kell egy 2/3-os törvényt arról,hogy melyik csapat lehet foci csapat, melyik nem.Amelyik kimarad a felsorolásból,az kérheti a fociügyi bizottságot,hogy kapják meg a labdaszedő minősítést. Majd az országgyűlés eldönti melyik csapat mérkőzését lehet lehet elhalasztani.
De először hozni kell egy 2/3-os törvényt arról,hogy melyik csapat lehet foci csapat,
melyik nem.Amelyik kimarad a felsorolásból,az kérheti a fociügyi bizottságot,hogy
kapják meg a labdaszedő minősítést.

]]>
Clips http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/elo-palyak-egyenlo-eselyek.html/comment-page-1#comment-58005 Clips Fri, 15 Jul 2011 11:53:22 +0000 http://nepszava.com/?p=77352#comment-58005 Úgy van ez mint a mostani egyháztörvény. Amelyik cspatnak (egyháznak) jó a lobbyja, és megfelelőanyagi alapokat tud képezni,közelebb van az osztogatókhoz,a hatalomhoz, az meg kap mindent. Azt tudjuk, hogy miként is van az az egyházaknál, hogy megháláják a gondoskodást. De a VIDI esetében a visszaforgatás milyen csatornákon és kik részére történik? Mert ugye azt senki nem gondolja komolyan,hogy az az ember aki minden empátia nélkül, pofátlanul, egy kis megértést sem tanusítva nyomorgatja a kisembereket, ingyen lesz nagylelkű? Lehet,hogy nem kér! Csak úgy viselkedik, hogy kénytelen legyen elfogadni! Nagy külmbség ám ez emberek! Úgy van ez mint a mostani egyháztörvény. Amelyik cspatnak (egyháznak) jó a lobbyja, és megfelelőanyagi alapokat tud képezni,közelebb van az osztogatókhoz,a hatalomhoz, az meg kap mindent.
Azt tudjuk, hogy miként is van az az egyházaknál, hogy megháláják a gondoskodást.
De a VIDI esetében a visszaforgatás milyen csatornákon és kik részére történik?
Mert ugye azt senki nem gondolja komolyan,hogy az az ember aki minden empátia nélkül, pofátlanul, egy kis megértést sem tanusítva nyomorgatja a kisembereket, ingyen lesz nagylelkű?
Lehet,hogy nem kér! Csak úgy viselkedik, hogy kénytelen legyen elfogadni!
Nagy külmbség ám ez emberek!

]]>
bolygó http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/elo-palyak-egyenlo-eselyek.html/comment-page-1#comment-57997 bolygó Fri, 15 Jul 2011 11:34:18 +0000 http://nepszava.com/?p=77352#comment-57997 Az sem elhanyagolható amit néhány hete a sportújságban olvashattunk , ami kapcsolódik 'Diogenesz véleményéhez ! Ugyanis az volt olvasható , hogy a Videoton 1,3 milliárdos nyereséggel zárta a szezont !! Kérdem én MIBŐL , abból a két-három ezer nézőből ?!! Valami vagy valaki nagyon sántít !!! Hasonló kategória ami a debreceni stadion körül van !! Szintén sportújságban interjú Szima Gáborral a DVSC tulajjal, aki azt mondja 4,5-5 milliárdból lehetne európai szintű stadiont építeni , mennyi lesz rá , ha jól "tévedek " 13 milliárd !!! Ja biztos az mszp lopja még mindig ki a szemünket !!!! Az sem elhanyagolható amit néhány hete a sportújságban olvashattunk , ami kapcsolódik ‘Diogenesz véleményéhez ! Ugyanis az volt olvasható , hogy a Videoton 1,3 milliárdos nyereséggel zárta a szezont !! Kérdem én MIBŐL , abból a két-három ezer nézőből ?!! Valami vagy valaki nagyon sántít !!! Hasonló kategória ami a debreceni stadion körül van !! Szintén sportújságban interjú Szima Gáborral a DVSC tulajjal, aki azt mondja 4,5-5 milliárdból lehetne európai szintű stadiont építeni , mennyi lesz rá , ha jól “tévedek ” 13 milliárd !!! Ja biztos az mszp lopja még mindig ki a szemünket !!!!

]]>
Diogenes http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/elo-palyak-egyenlo-eselyek.html/comment-page-1#comment-57916 Diogenes Fri, 15 Jul 2011 07:50:39 +0000 http://nepszava.com/?p=77352#comment-57916 A Kecskemét 7.200 km-t utazik, de nem halaszthat. Orbán csapata pedig igen. De nem lepődök meg, ugyanis a KTE-Videoton Szuperkupa meccsen egy hete a játékvezető gusztustalan bíráskodása megmutatta: itt a Vezér csapatának kell győznie. Annak a csapatnak, amely a MOL pénzéből olyan gazdagságra tett szert, amilyenről a többi csapat csak álmodhat. Szerintem, ha kinyitják az öltözőszekrényt, abból is pénz hullik. A Sturm Graz mégis orrba verte Orbán kedvenceit. Úgy látszik, hogy Orbán és Csányi keze nem ér az országhatáron túlra. ... most még... A Kecskemét 7.200 km-t utazik, de nem halaszthat. Orbán csapata pedig igen.
De nem lepődök meg, ugyanis a KTE-Videoton Szuperkupa meccsen egy hete a játékvezető gusztustalan bíráskodása megmutatta: itt a Vezér csapatának kell győznie. Annak a csapatnak, amely a MOL pénzéből olyan gazdagságra tett szert, amilyenről a többi csapat csak álmodhat. Szerintem, ha kinyitják az öltözőszekrényt, abból is pénz hullik. A Sturm Graz mégis orrba verte Orbán kedvenceit. Úgy látszik, hogy Orbán és Csányi keze nem ér az országhatáron túlra. … most még…

]]>
bandika http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/elo-palyak-egyenlo-eselyek.html/comment-page-1#comment-57909 bandika Fri, 15 Jul 2011 07:21:13 +0000 http://nepszava.com/?p=77352#comment-57909 mióta sport a magyar foci? mióta sport a magyar foci?

]]>
z-agytározó http://nepszava.com/2011/07/magyarorszag/elo-palyak-egyenlo-eselyek.html/comment-page-1#comment-57900 z-agytározó Fri, 15 Jul 2011 06:36:20 +0000 http://nepszava.com/?p=77352#comment-57900 A sport nem csak a testedzésről szól, hanem a faiplayről is, amely viszont bunkóktól - azaz prosztóktól nem várható... A sport nem csak a testedzésről szól, hanem a faiplayről is, amely viszont bunkóktól – azaz prosztóktól nem várható…

]]>