Hozzászólás: Kétmilliméteres rovar a világ leghangosabb állata http://nepszava.com/2011/07/featured/ketmillimeteres-rovar-a-vilag-leghangosabb-allata.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Johnnyboy http://nepszava.com/2011/07/featured/ketmillimeteres-rovar-a-vilag-leghangosabb-allata.html/comment-page-1#comment-52348 Johnnyboy Sat, 02 Jul 2011 17:35:40 +0000 http://nepszava.com/?p=74253#comment-52348 Feltétlenül szaporítani kell a mini nagy hangú rovart! Sok magyar politikusnak szüksége lesz rá, hogy az emberi jogokér és a szólásszabadságért harcoló egyre nagyobb tömeget a kallemetlen, hangos féreggel együtt, még jobban elfojthassák! Feltétlenül szaporítani kell a mini nagy hangú rovart! Sok magyar politikusnak szüksége lesz rá, hogy az emberi jogokér és a szólásszabadságért harcoló egyre nagyobb tömeget a kallemetlen, hangos féreggel együtt, még jobban elfojthassák!

]]>
Orbán András Lajos http://nepszava.com/2011/07/featured/ketmillimeteres-rovar-a-vilag-leghangosabb-allata.html/comment-page-1#comment-52118 Orbán András Lajos Sat, 02 Jul 2011 05:27:13 +0000 http://nepszava.com/?p=74253#comment-52118 Én meg azt kérdem hány féldecit ivott a kutató az eredmény előtt meg???????????? Én meg azt kérdem hány féldecit ivott a kutató az eredmény előtt meg????????????

]]>
simplemind http://nepszava.com/2011/07/featured/ketmillimeteres-rovar-a-vilag-leghangosabb-allata.html/comment-page-1#comment-51938 simplemind Fri, 01 Jul 2011 14:45:07 +0000 http://nepszava.com/?p=74253#comment-51938 kitenyésztenek belőle 160-170 decibelt,- és ki van találva az új minidrón..... ..... kitenyésztenek belőle 160-170 decibelt,- és ki van találva az új minidrón….. …..

]]>
ricsi http://nepszava.com/2011/07/featured/ketmillimeteres-rovar-a-vilag-leghangosabb-allata.html/comment-page-1#comment-51935 ricsi Fri, 01 Jul 2011 14:36:51 +0000 http://nepszava.com/?p=74253#comment-51935 "Tudósok James Windmill vezetésével most azt akarják megfejteni, miként származhat ilyen parányi felületből ekkora zaj." Nyilván nagyon fáj nekik. :) “Tudósok James Windmill vezetésével most azt akarják megfejteni, miként származhat ilyen parányi felületből ekkora zaj.”

Nyilván nagyon fáj nekik. :)

]]>
Geyza http://nepszava.com/2011/07/featured/ketmillimeteres-rovar-a-vilag-leghangosabb-allata.html/comment-page-1#comment-51926 Geyza Fri, 01 Jul 2011 14:21:40 +0000 http://nepszava.com/?p=74253#comment-51926 kicsi a polosk' de hangos. kicsi a polosk’ de hangos.

]]>
stefán http://nepszava.com/2011/07/featured/ketmillimeteres-rovar-a-vilag-leghangosabb-allata.html/comment-page-1#comment-51915 stefán Fri, 01 Jul 2011 14:07:11 +0000 http://nepszava.com/?p=74253#comment-51915 teteiről=tetteiről. teteiről=tetteiről.

]]>
stefán http://nepszava.com/2011/07/featured/ketmillimeteres-rovar-a-vilag-leghangosabb-allata.html/comment-page-1#comment-51900 stefán Fri, 01 Jul 2011 13:46:47 +0000 http://nepszava.com/?p=74253#comment-51900 Ismerek a médiából egy politikust igaz, hogy az kb. 160cm, de ha beszél, azt mindenki hallja, sajnos. Pályafutásának elején még hadart, most már lassan, hangsúlyosan mondja beszédét. A teteiről meg nem is érdemes beszélni, azt mindenki a maga bőrén érzi. Lehet, hogy jobb lenne ha Ö is a víz alól beszélne? Ismerek a médiából egy politikust igaz, hogy az kb. 160cm, de ha beszél, azt mindenki hallja, sajnos. Pályafutásának elején még hadart, most már lassan, hangsúlyosan mondja beszédét. A teteiről meg nem is érdemes beszélni, azt mindenki a maga bőrén érzi. Lehet, hogy jobb lenne ha Ö is a víz alól beszélne?

]]>