Hozzászólás: Kerékpárút Tata és Tatabánya között http://nepszava.com/2011/07/featured/kerekparut-tata-es-tatabanya-kozott.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 imike60 http://nepszava.com/2011/07/featured/kerekparut-tata-es-tatabanya-kozott.html/comment-page-1#comment-56352 imike60 Mon, 11 Jul 2011 19:20:03 +0000 http://nepszava.com/?p=75395#comment-56352 7 kilométerre minek pihenő ? erős emelkedők ??????? egy azaz 1 db. vasúti felüljáró van a többi olyan sík , hogy síkabb nem is lehetne. A vasúti felüljáró felső részén az út szélétől (fehér csík) vagy 60 centi hely is van és elég széles az út is. A lefelé részen van , hogy az útszéle mellé közelít az emelt út szél. Ettől függetlenül a többi szakasz nagy részén lehetne szélesíteni gond nélkül az út mindkét szélén. Azt nem tudom ki csinálta a felmérést hogy 2200 fős kerékpáros napi forgalom jött ki. Az a kerékpárút ahol gyalogos közlekedés nincs. Ha ezt figyelembe vesszük akkor nem tudom hol van az a 7 km. biztos azért nem látom mert én naponta bicóval közlekedem Tatán. Autóból biztos máshogy látszik :) 7 kilométerre minek pihenő ?
erős emelkedők ??????? egy azaz 1 db. vasúti felüljáró van a többi olyan sík , hogy síkabb nem is lehetne.
A vasúti felüljáró felső részén az út szélétől (fehér csík) vagy 60 centi hely is van és elég széles az út is. A lefelé részen van , hogy az útszéle mellé közelít az emelt út szél. Ettől függetlenül a többi szakasz nagy részén lehetne szélesíteni gond nélkül az út mindkét szélén.
Azt nem tudom ki csinálta a felmérést hogy 2200 fős kerékpáros napi forgalom jött ki.
Az a kerékpárút ahol gyalogos közlekedés nincs. Ha ezt figyelembe vesszük akkor nem tudom hol van az a 7 km.
biztos azért nem látom mert én naponta bicóval közlekedem Tatán. Autóból biztos máshogy látszik :)

]]>