Hozzászólás: Pert vesztett a tűzoltó a mecsettel szemben http://nepszava.com/2011/07/amerika/pert-vesztett-a-tuzolto-a-mecsettel-szemben.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Eldrad http://nepszava.com/2011/07/amerika/pert-vesztett-a-tuzolto-a-mecsettel-szemben.html/comment-page-1#comment-57250 Eldrad Wed, 13 Jul 2011 18:11:38 +0000 http://nepszava.com/?p=76553#comment-57250 He? He?

]]>
simplemind http://nepszava.com/2011/07/amerika/pert-vesztett-a-tuzolto-a-mecsettel-szemben.html/comment-page-1#comment-57237 simplemind Wed, 13 Jul 2011 17:43:53 +0000 http://nepszava.com/?p=76553#comment-57237 Mennem kell Eldrád-Konrád-Történész kisasszony, ma már nem zavarom. Bye Lehet, hogy holnap sem, vagy ha mégis csak a testosteron&adrenalin szintentartásod végett. Bye-bye 70 szúz legyen veled, vagy hetvenkettő. Mennem kell Eldrád-Konrád-Történész kisasszony, ma már nem zavarom.
Bye
Lehet, hogy holnap sem, vagy ha mégis csak a testosteron&adrenalin szintentartásod végett.
Bye-bye
70 szúz legyen veled, vagy hetvenkettő.

]]>
simplemind http://nepszava.com/2011/07/amerika/pert-vesztett-a-tuzolto-a-mecsettel-szemben.html/comment-page-1#comment-57235 simplemind Wed, 13 Jul 2011 17:38:45 +0000 http://nepszava.com/?p=76553#comment-57235 szúz anya, te vagy konrád....:-) WTF????????????? szúz anya, te vagy konrád….:-)
WTF?????????????

]]>
Eldrad http://nepszava.com/2011/07/amerika/pert-vesztett-a-tuzolto-a-mecsettel-szemben.html/comment-page-1#comment-57232 Eldrad Wed, 13 Jul 2011 17:30:46 +0000 http://nepszava.com/?p=76553#comment-57232 Opesnyaveguti hépakles. ... (Karinthy: Így írtok ti - Az embrió tragédiája) Opesnyaveguti hépakles.

(Karinthy: Így írtok ti – Az embrió tragédiája)

]]>
simplemind http://nepszava.com/2011/07/amerika/pert-vesztett-a-tuzolto-a-mecsettel-szemben.html/comment-page-1#comment-57228 simplemind Wed, 13 Jul 2011 17:23:27 +0000 http://nepszava.com/?p=76553#comment-57228 Olvasni, azt lehet,- arra engem is mektanitottak felylesztö peddagogussock, amikor felhozták ikumat 65-re,- de gondóóókodni aszt nem. Ha natyon ügyes vaok, akkor meg simmogthatom Algernont. Mondjuk egy héten 1x. És akkor viszeck neki virágot. Algernonnak. Olvasni, azt lehet,- arra engem is mektanitottak felylesztö peddagogussock, amikor felhozták ikumat 65-re,- de gondóóókodni aszt nem.
Ha natyon ügyes vaok, akkor meg simmogthatom Algernont.
Mondjuk egy héten 1x.
És akkor viszeck neki virágot.
Algernonnak.

]]>
Eldrad http://nepszava.com/2011/07/amerika/pert-vesztett-a-tuzolto-a-mecsettel-szemben.html/comment-page-1#comment-57224 Eldrad Wed, 13 Jul 2011 17:18:45 +0000 http://nepszava.com/?p=76553#comment-57224 Mármint, "dehogynem", én bizony művelt vagyok! Még olvasni is meg tudtak tanítani! ... Erre varrjatok gombot! Mármint, “dehogynem”, én bizony művelt vagyok! Még olvasni is meg tudtak tanítani!

Erre varrjatok gombot!

]]>
Eldrad http://nepszava.com/2011/07/amerika/pert-vesztett-a-tuzolto-a-mecsettel-szemben.html/comment-page-1#comment-57222 Eldrad Wed, 13 Jul 2011 17:17:34 +0000 http://nepszava.com/?p=76553#comment-57222 Dehogynem! Dehogynem!

]]>
simplemind http://nepszava.com/2011/07/amerika/pert-vesztett-a-tuzolto-a-mecsettel-szemben.html/comment-page-1#comment-57221 simplemind Wed, 13 Jul 2011 17:16:18 +0000 http://nepszava.com/?p=76553#comment-57221 Látod Eldrád, nem vagyunk sértődösek, - Dodeskaden sem az,- visszajövünk, hogy megkapjad, a napi testosteron&adrenalin adagodat. Mennyit sprólunk Neked naponta, lassan meg lesz a repülőjegyed ára, hová is mész Szaudiba? Látod Eldrád, nem vagyunk sértődösek, – Dodeskaden sem az,- visszajövünk, hogy megkapjad, a napi testosteron&adrenalin adagodat.
Mennyit sprólunk Neked naponta, lassan meg lesz a repülőjegyed ára, hová is mész Szaudiba?

]]>
dodeskaden http://nepszava.com/2011/07/amerika/pert-vesztett-a-tuzolto-a-mecsettel-szemben.html/comment-page-1#comment-57213 dodeskaden Wed, 13 Jul 2011 16:54:30 +0000 http://nepszava.com/?p=76553#comment-57213 Eldrad! Nem vagy elég müvelt. Eldrad!
Nem vagy elég müvelt.

]]>
simplemind http://nepszava.com/2011/07/amerika/pert-vesztett-a-tuzolto-a-mecsettel-szemben.html/comment-page-1#comment-57207 simplemind Wed, 13 Jul 2011 16:31:02 +0000 http://nepszava.com/?p=76553#comment-57207 Erre majd ránézek, mert franciázásban jobb vagyok. Erre majd ránézek, mert franciázásban jobb vagyok.

]]>