Hozzászólás: Hispán többségű város Iowában http://nepszava.com/2011/07/amerika/hispan-tobbsegu-varos-iowaban.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Layli http://nepszava.com/2011/07/amerika/hispan-tobbsegu-varos-iowaban.html/comment-page-1#comment-60934 Layli Fri, 22 Jul 2011 17:31:00 +0000 http://nepszava.com/?p=78950#comment-60934 Én ezt sohasem nem értettem. A latin bevándorlóknak nagyon gyorsan adnak letelepedési engedélyt vagy állampolgárságot, míg az európaiakat - akik mellesleg gyakran tanultak, képzettek- pedig ízekre szedik a vizsgálat során, ha letelepedési kérelemmel fordulnak a hatóságokhoz. Nem is csodálkozom, hogy a spanyol ajkú lakosság száma rohamosan növekszik. Én ezt sohasem nem értettem. A latin bevándorlóknak nagyon gyorsan adnak letelepedési engedélyt vagy állampolgárságot, míg az európaiakat – akik mellesleg gyakran tanultak, képzettek- pedig ízekre szedik a vizsgálat során, ha letelepedési kérelemmel fordulnak a hatóságokhoz. Nem is csodálkozom, hogy a spanyol ajkú lakosság száma rohamosan növekszik.

]]>