Hozzászólás: „Üldöznek”, állítja a poligámista szektavezér http://nepszava.com/2011/07/amerika/%e2%80%9euldoznek%e2%80%9d-allitja-a-poligamista-szektavezer.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Karesz http://nepszava.com/2011/07/amerika/%e2%80%9euldoznek%e2%80%9d-allitja-a-poligamista-szektavezer.html/comment-page-1#comment-65471 Karesz Tue, 02 Aug 2011 07:07:58 +0000 http://nepszava.com/?p=81444#comment-65471 Mit mondjon erre az ember ? Szerencséje van,hogy nem Magyarországon van a per 'Itt már jövőre nem lehetne egyháza,sőt be is zárnák ' Mit mondjon erre az ember ? Szerencséje van,hogy nem Magyarországon van a per ‘Itt már jövőre nem lehetne egyháza,sőt be is zárnák ‘

]]>
Animebj http://nepszava.com/2011/07/amerika/%e2%80%9euldoznek%e2%80%9d-allitja-a-poligamista-szektavezer.html/comment-page-1#comment-64895 Animebj Sun, 31 Jul 2011 16:11:54 +0000 http://nepszava.com/?p=81444#comment-64895 Saját hatalomvágyuktól, egoizmusuktól és felsőbbrendűségüktől megrészegült emberek már csak ilyenek. A norvég tömeggyilkos is egy ideig azért nem fecsegett tovább a nyomozóknak, mert követeléseit nem teljesítették, miszerint nem mondott le a kormány és a király. Saját hatalomvágyuktól, egoizmusuktól és felsőbbrendűségüktől megrészegült emberek már csak ilyenek. A norvég tömeggyilkos is egy ideig azért nem fecsegett tovább a nyomozóknak, mert követeléseit nem teljesítették, miszerint nem mondott le a kormány és a király.

]]>
Eldrad http://nepszava.com/2011/07/amerika/%e2%80%9euldoznek%e2%80%9d-allitja-a-poligamista-szektavezer.html/comment-page-1#comment-64854 Eldrad Sun, 31 Jul 2011 14:54:12 +0000 http://nepszava.com/?p=81444#comment-64854 Ez egy agyamputált, aberrált vadember, ahogy az összes többi "többnejű", meg "gyerekszerető" szektás is, bárhol a világon. Ez egy agyamputált, aberrált vadember, ahogy az összes többi “többnejű”, meg “gyerekszerető” szektás is, bárhol a világon.

]]>
Siklósi Attila http://nepszava.com/2011/07/amerika/%e2%80%9euldoznek%e2%80%9d-allitja-a-poligamista-szektavezer.html/comment-page-1#comment-64844 Siklósi Attila Sun, 31 Jul 2011 14:32:58 +0000 http://nepszava.com/?p=81444#comment-64844 A francba, ezek szerint ugrott a mennyország nekem :-) A francba, ezek szerint ugrott a mennyország nekem :-)

]]>