Hozzászólás: Nagy-Britanniában a kínai kormányfő http://nepszava.com/2011/06/vilag/nagy-britanniaban-a-kinai-kormanyfo.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 gm. http://nepszava.com/2011/06/vilag/nagy-britanniaban-a-kinai-kormanyfo.html/comment-page-1#comment-49864 gm. Sun, 26 Jun 2011 14:29:23 +0000 http://nepszava.com/?p=72958#comment-49864 Hát igen, az egész világ együttműködik a gazdaságban Kínával, csakhogy ők nem kommunistáznak, nem folytatnak szabadságharcot a globalizáció, a külföldi tőke ellen, és nem akadályozzák meg az ott élő tibetiek tüntetését. Hát igen, az egész világ együttműködik a gazdaságban Kínával, csakhogy ők nem kommunistáznak, nem folytatnak szabadságharcot a globalizáció, a külföldi tőke ellen, és nem akadályozzák meg az ott élő tibetiek tüntetését.

]]>