Hozzászólás: Bundabotrány: hét magyart vettek őrizetbe http://nepszava.com/2011/06/sport/bundabotrany-het-magyart-vettek-orizetbe.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Diogenes http://nepszava.com/2011/06/sport/bundabotrany-het-magyart-vettek-orizetbe.html/comment-page-1#comment-51678 Diogenes Thu, 30 Jun 2011 18:33:21 +0000 http://nepszava.com/?p=73756#comment-51678 VIP! És még sorolhatnánk... Sajnos VIP! És még sorolhatnánk… Sajnos

]]>
VIP http://nepszava.com/2011/06/sport/bundabotrany-het-magyart-vettek-orizetbe.html/comment-page-1#comment-51432 VIP Thu, 30 Jun 2011 07:48:59 +0000 http://nepszava.com/?p=73756#comment-51432 Diogenes! És a legjobb fogorvos a legjobb testőr a legjobb és legtudományosabb építész és a legfontosabb debreceni stadion-építés az adómentes CBA, stb????? Diogenes! És a legjobb fogorvos a legjobb testőr a legjobb és legtudományosabb építész és a legfontosabb debreceni stadion-építés az adómentes CBA, stb?????

]]>
VIP http://nepszava.com/2011/06/sport/bundabotrany-het-magyart-vettek-orizetbe.html/comment-page-1#comment-51429 VIP Thu, 30 Jun 2011 07:46:04 +0000 http://nepszava.com/?p=73756#comment-51429 JAAA!!!! Ha a sz@rgyártó nem üvöltözik, hogy ezek MSZP-SZDSZ-s bűnözök, akkor FIDESZESEK-nek kell, hogy legyenek! JAAA!!!! Ha a sz@rgyártó nem üvöltözik, hogy ezek MSZP-SZDSZ-s bűnözök, akkor FIDESZESEK-nek kell, hogy legyenek!

]]>
Diogenes http://nepszava.com/2011/06/sport/bundabotrany-het-magyart-vettek-orizetbe.html/comment-page-1#comment-51399 Diogenes Thu, 30 Jun 2011 05:25:42 +0000 http://nepszava.com/?p=73756#comment-51399 A Vezér csapata mindenben a legjobb kell, hogy legyen. Íme, miként lehet a legjobban gazdálkodó klub, az egyetlen nyereséges csapat. ELKÉPESZTŐ !!! http://www.mindennapi.hu/cikk/sport/ki-engedett-el-tobb-mint-ketmilliard-forint-tartozast-a-videotonnak-/2011-06-30/4510 A Vezér csapata mindenben a legjobb kell, hogy legyen.
Íme, miként lehet a legjobban gazdálkodó klub, az egyetlen nyereséges csapat.

ELKÉPESZTŐ !!!

http://www.mindennapi.hu/cikk/sport/ki-engedett-el-tobb-mint-ketmilliard-forint-tartozast-a-videotonnak-/2011-06-30/4510

]]>
Diogenes http://nepszava.com/2011/06/sport/bundabotrany-het-magyart-vettek-orizetbe.html/comment-page-1#comment-51285 Diogenes Wed, 29 Jun 2011 18:52:58 +0000 http://nepszava.com/?p=73756#comment-51285 " Fazekas Géza ismertette: a labdarúgók körében H. Gábor, K. Zoltán és L. Mátyás gyanúsított, a játékvezetők esetében L. Kolos, S. Krisztián, Cs. János és M. Tamás. " aztán: "Február 9-én három magyar bíró, Lengyel Kolos, Selmeczi Krisztián és Csák János engedély nélkül működött közre" Mostmár majd megesz az avas, hogy ki lehet az az L. Kolos, S. Krisztián, Cs. János. :) :) :) ” Fazekas Géza ismertette: a labdarúgók körében H. Gábor, K. Zoltán és L. Mátyás gyanúsított, a játékvezetők esetében L. Kolos, S. Krisztián, Cs. János és M. Tamás. ”
aztán:
“Február 9-én három magyar bíró, Lengyel Kolos, Selmeczi Krisztián és Csák János engedély nélkül működött közre”

Mostmár majd megesz az avas, hogy ki lehet az az L. Kolos, S. Krisztián, Cs. János. :) :) :)

]]>
férfi http://nepszava.com/2011/06/sport/bundabotrany-het-magyart-vettek-orizetbe.html/comment-page-1#comment-51279 férfi Wed, 29 Jun 2011 18:38:37 +0000 http://nepszava.com/?p=73756#comment-51279 Gondolkodjunk? Miért most -tán rossz irányban itélkeztek vagy a fotbalnál is ellenségeskedést kell szitani. TUDJUK EGY CSAPAT VAN. MÉÉG Gondolkodjunk? Miért most -tán rossz irányban itélkeztek vagy a fotbalnál is ellenségeskedést kell szitani. TUDJUK EGY CSAPAT VAN. MÉÉG

]]>
gm. http://nepszava.com/2011/06/sport/bundabotrany-het-magyart-vettek-orizetbe.html/comment-page-1#comment-51267 gm. Wed, 29 Jun 2011 18:18:03 +0000 http://nepszava.com/?p=73756#comment-51267 Helyes Helyes

]]>
Geyza http://nepszava.com/2011/06/sport/bundabotrany-het-magyart-vettek-orizetbe.html/comment-page-1#comment-51159 Geyza Wed, 29 Jun 2011 13:32:38 +0000 http://nepszava.com/?p=73756#comment-51159 Csak a kicsibunda a bunda Csak a kicsibunda a bunda

]]>
simplemind http://nepszava.com/2011/06/sport/bundabotrany-het-magyart-vettek-orizetbe.html/comment-page-1#comment-51153 simplemind Wed, 29 Jun 2011 13:25:30 +0000 http://nepszava.com/?p=73756#comment-51153 Hogyha rongyos is a bunda, mégis bunda a bunda. Ihaj bunda, csuhaj bunda, mégis bunda a bunda, Ihaj bunda, csuhaj bunda, mégis bunda a bunda. Hogyha rongyos is a bunda,
mégis bunda a bunda.
Ihaj bunda, csuhaj bunda,
mégis bunda a bunda,
Ihaj bunda, csuhaj bunda,
mégis bunda a bunda.

]]>