Hozzászólás: Médiamadám: holnaptól él a cenzúra http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/holnaptol-el-a-cenzura.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 jenci http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/holnaptol-el-a-cenzura.html/comment-page-1#comment-51907 jenci Fri, 01 Jul 2011 13:57:51 +0000 http://nepszava.com/?p=73938#comment-51907 Bármi lehetséges! Bármi lehetséges!

]]>
G:Telekesi http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/holnaptol-el-a-cenzura.html/comment-page-1#comment-51663 G:Telekesi Thu, 30 Jun 2011 17:47:19 +0000 http://nepszava.com/?p=73938#comment-51663 120992-nek Bocs, én meg a módosítást nem olvastam! Tudod, a tehetetlen düh szülte figyelmetlenség. 120992-nek
Bocs, én meg a módosítást nem olvastam! Tudod, a tehetetlen düh szülte figyelmetlenség.

]]>
G:Telekesi http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/holnaptol-el-a-cenzura.html/comment-page-1#comment-51662 G:Telekesi Thu, 30 Jun 2011 17:45:41 +0000 http://nepszava.com/?p=73938#comment-51662 120990-nek Ha műbalhé, legyen az. Nyilván elkerülte figyelmedet, hogy Kr.e. ( időszámításunk kezdete, avagy Krisztus születése előtt) XXI. sz-i technológiát írtam - nehogy már acélszerszámokkal, fémtalicskákkal dolgozzanak... 120990-nek
Ha műbalhé, legyen az. Nyilván elkerülte figyelmedet, hogy Kr.e. ( időszámításunk kezdete, avagy Krisztus születése előtt) XXI. sz-i technológiát írtam – nehogy már acélszerszámokkal, fémtalicskákkal dolgozzanak…

]]>
120992 http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/holnaptol-el-a-cenzura.html/comment-page-1#comment-51650 120992 Thu, 30 Jun 2011 16:57:26 +0000 http://nepszava.com/?p=73938#comment-51650 http://piroslapok.blog.hu/2011/06/30/koszonjuk_orban_viktor_koszonjuk_szalai_annamaria Egy kis ízelítő a madám előéletéről http://piroslapok.blog.hu/2011/06/30/koszonjuk_orban_viktor_koszonjuk_szalai_annamaria

Egy kis ízelítő a madám előéletéről

]]>
neroka http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/holnaptol-el-a-cenzura.html/comment-page-1#comment-51634 neroka Thu, 30 Jun 2011 16:14:52 +0000 http://nepszava.com/?p=73938#comment-51634 Nézem a képet és ellágyulok. Micsoda "szépség" és csak úgy sugárzik a szeméből az üzenet : MOST RÁ****TATOK! Nézem a képet és ellágyulok. Micsoda “szépség” és csak úgy sugárzik a szeméből az üzenet : MOST RÁ****TATOK!

]]>
proaktiv http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/holnaptol-el-a-cenzura.html/comment-page-1#comment-51586 proaktiv Thu, 30 Jun 2011 14:47:35 +0000 http://nepszava.com/?p=73938#comment-51586 alugy. A "maca" helyett cikized OV potenciáját? Óvatosabban, mert megsértheted valamelyiket. alugy.
A “maca” helyett cikized OV potenciáját? Óvatosabban, mert megsértheted valamelyiket.

]]>
Orbán András Lajos http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/holnaptol-el-a-cenzura.html/comment-page-1#comment-51568 Orbán András Lajos Thu, 30 Jun 2011 14:14:07 +0000 http://nepszava.com/?p=73938#comment-51568 Kedvesen mosolyog a pápaszemes kobra oh.pardon a nagys.asszony, alias pornós Mariska............. Kedvesen mosolyog a pápaszemes kobra oh.pardon a nagys.asszony, alias pornós Mariska………….

]]>
VIP http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/holnaptol-el-a-cenzura.html/comment-page-1#comment-51567 VIP Thu, 30 Jun 2011 14:04:48 +0000 http://nepszava.com/?p=73938#comment-51567 Ez a fideszes prostituált, agybeteg fasisztoid bányarém orbáncért mindent megtesz. Lipótban a helye, de ott is a zárt-osztályon. Ja és meg kellene tanulnia mosakodni, mert olyan büdös, mint az elhanyagolt DISZNÓÓL! (Ez személyes tapasztalat. Hányingerem lett ettől a nőtől, mikor közelembe került egy bevásárló központban, FUJJJJ!!!) Ez a fideszes prostituált, agybeteg fasisztoid bányarém orbáncért mindent megtesz. Lipótban a helye, de ott is a zárt-osztályon. Ja és meg kellene tanulnia mosakodni, mert olyan büdös, mint az elhanyagolt DISZNÓÓL! (Ez személyes tapasztalat. Hányingerem lett ettől a nőtől, mikor közelembe került egy bevásárló központban, FUJJJJ!!!)

]]>
Jó kis honlap http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/holnaptol-el-a-cenzura.html/comment-page-1#comment-51537 Jó kis honlap Thu, 30 Jun 2011 12:33:37 +0000 http://nepszava.com/?p=73938#comment-51537 Benn hagyja a beíró személyi adatait... Benn hagyja a beíró személyi adatait…

]]>
Puk Art http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/holnaptol-el-a-cenzura.html/comment-page-1#comment-51536 Puk Art Thu, 30 Jun 2011 12:32:12 +0000 http://nepszava.com/?p=73938#comment-51536 Ha belepillantunk, miféle személyeskedő ocsmányság dől elő egyes fórumokból, csak örülni lehet, ha ennek valaki komolyan véget akar vetni. Nem? Ha belepillantunk, miféle személyeskedő ocsmányság dől elő egyes fórumokból, csak örülni lehet, ha ennek valaki komolyan véget akar vetni. Nem?

]]>