Hozzászólás: Botrány az Operában http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/botrany-az-operaban.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Orbán András Lajos http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/botrany-az-operaban.html/comment-page-1#comment-41508 Orbán András Lajos Sun, 05 Jun 2011 09:53:49 +0000 http://nepszava.com/?p=67859#comment-41508 Engem eme épületes események a tv. mosópor reklámra emlékeztetnek ,, betegyem,ne tegyem,, na ennyire határozottak a komák, azt se tudják reggel vajon felkelt-e a nap, míg ne hallották meg a napi csuti ukázt!!!!!!!!!!!!!!!!TÖKFILKÓK!!!!!!!!!!!!!!!!! Engem eme épületes események a tv. mosópor reklámra emlékeztetnek ,, betegyem,ne tegyem,, na ennyire határozottak a komák, azt se tudják reggel vajon felkelt-e a nap, míg ne hallották meg a napi csuti ukázt!!!!!!!!!!!!!!!!TÖKFILKÓK!!!!!!!!!!!!!!!!!

]]>
Fater59 http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/botrany-az-operaban.html/comment-page-1#comment-41442 Fater59 Sun, 05 Jun 2011 06:56:52 +0000 http://nepszava.com/?p=67859#comment-41442 Amit ,ezek a kezeltek művelnek ,már - már tragikomikus . Ez az egész, ,jellemző egész politikájukra. Hányinger , szemét , banda ! Amit ,ezek a kezeltek művelnek ,már – már tragikomikus . Ez az egész, ,jellemző egész politikájukra. Hányinger , szemét , banda !

]]>
okeke http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/botrany-az-operaban.html/comment-page-1#comment-41174 okeke Sat, 04 Jun 2011 14:42:03 +0000 http://nepszava.com/?p=67859#comment-41174 Eszembe jut a tortenetrol a Marx testverek felejthetetlen burleszk filmje az 1930-as evekbol, melynek ugyanez a cime, mint a cikknek: Botrany az operaban. Mig a filmbeli tortenet igazi, nevettetos vigjatek, a mostani tortenesek a Magyar Allami Operahaz korül: tragikomedia. Dilettans, kezivezerelt, inkompetens, munkahoz nem erto gengszterbanda: csak a keresztapjuk donthet mindenben. Remelem, elobb,mint utobb belefullad a maga valasztotta idiotak tomegei ballepeseinek kozmetikazasaba. Kivanom, mindezt megint Graz-ban, de a zart osztalyon. Es az meg humanus menekules egy emberszabasunak. Eszembe jut a tortenetrol a Marx testverek felejthetetlen burleszk filmje az 1930-as evekbol, melynek ugyanez a cime, mint a cikknek: Botrany az operaban. Mig a filmbeli tortenet igazi, nevettetos vigjatek, a mostani tortenesek a Magyar Allami Operahaz korül: tragikomedia. Dilettans, kezivezerelt, inkompetens, munkahoz nem erto gengszterbanda: csak a keresztapjuk donthet mindenben. Remelem, elobb,mint utobb belefullad a maga valasztotta idiotak tomegei ballepeseinek kozmetikazasaba. Kivanom, mindezt megint Graz-ban, de a zart osztalyon. Es az meg humanus menekules egy emberszabasunak.

]]>
férfi http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/botrany-az-operaban.html/comment-page-1#comment-41155 férfi Sat, 04 Jun 2011 13:59:57 +0000 http://nepszava.com/?p=67859#comment-41155 ITT NINCS DIKTATURA!!! FORRADALOM AZ LESZ CSAK NEM fűlke/WC/ ITT NINCS DIKTATURA!!! FORRADALOM AZ LESZ CSAK NEM fűlke/WC/

]]>
korsós http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/botrany-az-operaban.html/comment-page-1#comment-41078 korsós Sat, 04 Jun 2011 10:10:01 +0000 http://nepszava.com/?p=67859#comment-41078 ....lemondott a főnöke helyett. Réthelyi úr, ideje az aggok házába vonulni. Nem megy ez magának, ez(sem) a szakmája. ….lemondott a főnöke helyett.
Réthelyi úr, ideje az aggok házába vonulni. Nem megy ez magának, ez(sem) a szakmája.

]]>
Emily Soly http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/botrany-az-operaban.html/comment-page-1#comment-41015 Emily Soly Sat, 04 Jun 2011 05:42:33 +0000 http://nepszava.com/?p=67859#comment-41015 LESZ MÉG FELCSÚTBÓL WATERLOO!!! LESZ MÉG FELCSÚTBÓL WATERLOO!!!

]]>
Nyul György http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/botrany-az-operaban.html/comment-page-1#comment-41008 Nyul György Sat, 04 Jun 2011 05:28:57 +0000 http://nepszava.com/?p=67859#comment-41008 Réthelyi is repül rövidesen. Aki a császárral szembe megy annak bukás a sorsa. Ilyen csürhe még sosem volt kormányon amikor Magyarország még köztársaság volt. Már belűl is dúl a háború. Réthelyi is repül rövidesen. Aki a császárral szembe megy annak bukás a sorsa. Ilyen csürhe még sosem volt kormányon amikor Magyarország még köztársaság volt. Már belűl is dúl a háború.

]]>
alugy. http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/botrany-az-operaban.html/comment-page-1#comment-41007 alugy. Sat, 04 Jun 2011 05:24:20 +0000 http://nepszava.com/?p=67859#comment-41007 Bohóc miniszterelnök mellett, csak bohóc porondmesterek érvényesülnek. A cirkuszt aztán a közönség egyszer felgyújtja és a bohóccsapat benn ég. Bohóc miniszterelnök mellett, csak bohóc porondmesterek érvényesülnek. A cirkuszt aztán a közönség egyszer felgyújtja és a bohóccsapat benn ég.

]]>
Gábor http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/botrany-az-operaban.html/comment-page-1#comment-40995 Gábor Sat, 04 Jun 2011 03:28:00 +0000 http://nepszava.com/?p=67859#comment-40995 Egyszerüen SIRALMAS! Egyszerüen SIRALMAS!

]]>
ödy http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/botrany-az-operaban.html/comment-page-1#comment-40972 ödy Fri, 03 Jun 2011 21:48:13 +0000 http://nepszava.com/?p=67859#comment-40972 ezek akarnak a nemzettel együttműködni? - dehogy akarnak, még egymással sem megy... ezek akarnak a nemzettel együttműködni? – dehogy akarnak, még egymással sem megy…

]]>