Hozzászólás: A német emberi jogi biztos a magyar kormányról http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/a-nemet-emberi-jogi-biztos-a-magyar-kormanyrol.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Husz János Puszita http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/a-nemet-emberi-jogi-biztos-a-magyar-kormanyrol.html/comment-page-1#comment-48667 Husz János Puszita Thu, 23 Jun 2011 16:23:52 +0000 http://nepszava.com/?p=72087#comment-48667 Európára kár várni, örülnek ha a görögök és a portugálok után a magyar államcsőd miatt nem kell aggódniuk. Pár ejnye-bejnyét kapunk, nem fognak komoly lépést tenni. Ezt a csatát magunknak kell megvívnunk. Európára kár várni, örülnek ha a görögök és a portugálok után a magyar államcsőd miatt nem kell aggódniuk. Pár ejnye-bejnyét kapunk, nem fognak komoly lépést tenni. Ezt a csatát magunknak kell megvívnunk.

]]>
izselici http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/a-nemet-emberi-jogi-biztos-a-magyar-kormanyrol.html/comment-page-1#comment-48489 izselici Thu, 23 Jun 2011 09:22:15 +0000 http://nepszava.com/?p=72087#comment-48489 "A politikus szégyennek tartja a magyar kormány álláspontját, miszerint: a Velencei Bizottság félreérti az alaptörvény szövegét és nem tudta kivonni magát a magyar alkotmánnyal szembeni ideológiai támadások hatása alól. „A Velencei Bizottságnak aztán semmilyen politikai szándéka nincsen. Tehát érdemes lenne kicsit visszavenni az egóból, tárgyalásokat kezdeni velük és komolyan venni őket. Nem a játszótéren vagyunk, ez egy fontos kérdés” – fejeződik be az interjú a német kormány emberi jogi biztosával." Hogy is hangzik a fenti egy mondat, " Szégyennek tartja " stb itt nincs szégyen érzett csak a saját malmukra hajtsák a vizet ... “A politikus szégyennek tartja a magyar kormány álláspontját, miszerint: a Velencei Bizottság félreérti az alaptörvény szövegét és nem tudta kivonni magát a magyar alkotmánnyal szembeni ideológiai támadások hatása alól. „A Velencei Bizottságnak aztán semmilyen politikai szándéka nincsen. Tehát érdemes lenne kicsit visszavenni az egóból, tárgyalásokat kezdeni velük és komolyan venni őket. Nem a játszótéren vagyunk, ez egy fontos kérdés” – fejeződik be az interjú a német kormány emberi jogi biztosával.”

Hogy is hangzik a fenti egy mondat, ” Szégyennek tartja ” stb itt nincs szégyen érzett csak a saját malmukra hajtsák a vizet …

]]>
gm. http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/a-nemet-emberi-jogi-biztos-a-magyar-kormanyrol.html/comment-page-1#comment-48380 gm. Wed, 22 Jun 2011 22:47:09 +0000 http://nepszava.com/?p=72087#comment-48380 Jó, ha Németországból kapunk kritikát, mert az egyetlen ország akitől Orbán Viktor tart. Függünk tőlük gazdaságilag, a Fidesz és sajtó hátországa sohasem pofázik vissza, nem kéri ki magának, nem, devalválja őket, inkább nem reagálnak, vagy csak úgy, hogy szegényeket félretájékoztatták mint szegény Merckel asszonyt vagy kussolnak. Jó, ha Németországból kapunk kritikát, mert az egyetlen ország akitől Orbán Viktor tart. Függünk tőlük gazdaságilag, a Fidesz és sajtó hátországa sohasem pofázik vissza, nem kéri ki magának, nem, devalválja őket, inkább nem reagálnak, vagy csak úgy, hogy szegényeket félretájékoztatták mint szegény Merckel asszonyt vagy kussolnak.

]]>
kisbihódi http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/a-nemet-emberi-jogi-biztos-a-magyar-kormanyrol.html/comment-page-1#comment-48335 kisbihódi Wed, 22 Jun 2011 19:54:26 +0000 http://nepszava.com/?p=72087#comment-48335 MAGYARORSZÁG EGY ÚJ FÖLDRÉSZ!AHOL NINCS ÉRTELEM,CSAK EGOISTA IRIGY ÖNFEJŰSÉG!!!!! MAGYARORSZÁG EGY ÚJ FÖLDRÉSZ!AHOL NINCS ÉRTELEM,CSAK EGOISTA IRIGY ÖNFEJŰSÉG!!!!!

]]>
gets http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/a-nemet-emberi-jogi-biztos-a-magyar-kormanyrol.html/comment-page-1#comment-48300 gets Wed, 22 Jun 2011 18:45:47 +0000 http://nepszava.com/?p=72087#comment-48300 Raszputyin! akkor bizony a jelen vezérünk megszólalni sem tudna, mert üres lenne a feje. Raszputyin!
akkor bizony a jelen vezérünk megszólalni sem tudna, mert üres lenne a feje.

]]>
Raszputyin http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/a-nemet-emberi-jogi-biztos-a-magyar-kormanyrol.html/comment-page-1#comment-48297 Raszputyin Wed, 22 Jun 2011 18:40:59 +0000 http://nepszava.com/?p=72087#comment-48297 Konfuciusz szerint kevés dolog árt annyira a békének, igazságnak és jólétnek, mint a nevek és fogalmak összekeverése. Ez a helyes kormányzás titka. Mi a legfontosabb kezdeti intézkedés az államban? A fogalmakat kell helyére tenni, mondja Konfuciusz. Mai szemmel naivnak tűnhet ez a nézet és tanítás. Viszont gondoljuk végig, mi történne, ha gátat vetnénk a demagóg propagandának, populista jelszavaknak, és az olyan fogalmakat, mint demokrácia, szabadság …, csakis világos, eredeti jelentésükben használnánk. Konfuciusz szerint kevés dolog árt annyira a békének, igazságnak és jólétnek, mint a nevek és fogalmak összekeverése. Ez a helyes kormányzás titka.
Mi a legfontosabb kezdeti intézkedés az államban? A fogalmakat kell helyére tenni, mondja Konfuciusz.
Mai szemmel naivnak tűnhet ez a nézet és tanítás. Viszont gondoljuk végig, mi történne, ha gátat vetnénk a demagóg propagandának, populista jelszavaknak, és az olyan fogalmakat, mint demokrácia, szabadság …, csakis világos, eredeti jelentésükben használnánk.

]]>
Gugyerák http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/a-nemet-emberi-jogi-biztos-a-magyar-kormanyrol.html/comment-page-1#comment-48248 Gugyerák Wed, 22 Jun 2011 17:11:13 +0000 http://nepszava.com/?p=72087#comment-48248 Gets! Ne légy már kicsinyes! Akár guggolva is kibekkeljük, csak legyen már eredménye a beavatkozásnak. Még meg is toljuk a "nínós ótót", meg a kísérő Q7-eseket hogy gyorsabban távozzon a szemölcs Grazba! :-) Gets!
Ne légy már kicsinyes! Akár guggolva is kibekkeljük, csak legyen már eredménye a beavatkozásnak. Még meg is toljuk a “nínós ótót”, meg a kísérő Q7-eseket hogy gyorsabban távozzon a szemölcs Grazba! :-)

]]>
EdCarping http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/a-nemet-emberi-jogi-biztos-a-magyar-kormanyrol.html/comment-page-1#comment-48247 EdCarping Wed, 22 Jun 2011 17:10:24 +0000 http://nepszava.com/?p=72087#comment-48247 Felbújtói megbízásából megint Magyarországot támadja egy liberális felforgató. - vélem a hír olvasása közben hallani a kormány-szócső minősítését. Felbújtói megbízásából megint Magyarországot támadja egy liberális felforgató. – vélem a hír olvasása közben hallani a kormány-szócső minősítését.

]]>
gets http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/a-nemet-emberi-jogi-biztos-a-magyar-kormanyrol.html/comment-page-1#comment-48217 gets Wed, 22 Jun 2011 16:02:54 +0000 http://nepszava.com/?p=72087#comment-48217 Talán megtalálja a formát az EU a hatásos beavatkozásra júliustól, bár ezt a balhét is a pórnép (vagyis mi) fogja elvinni. :-( Talán megtalálja a formát az EU a hatásos beavatkozásra júliustól, bár ezt a balhét is a pórnép (vagyis mi) fogja elvinni. :-(

]]>
Geyza http://nepszava.com/2011/06/magyarorszag/a-nemet-emberi-jogi-biztos-a-magyar-kormanyrol.html/comment-page-1#comment-48205 Geyza Wed, 22 Jun 2011 15:52:37 +0000 http://nepszava.com/?p=72087#comment-48205 Széplelkek nemérhetnek el eredményt mindenre elszántak ellen... Széplelkek nemérhetnek el eredményt mindenre elszántak ellen…

]]>