Hozzászólás: Obama egymillióért ugrott le Puerto Ricóra http://nepszava.com/2011/06/amerika/obama-egymillioert-ugrott-le-puerto-ricora.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Psi Holo http://nepszava.com/2011/06/amerika/obama-egymillioert-ugrott-le-puerto-ricora.html/comment-page-1#comment-46986 Psi Holo Sun, 19 Jun 2011 14:38:55 +0000 http://nepszava.com/?p=71220#comment-46986 "Obama számára ez komoly kihívást, hiszen épp a Puerto Ricó-i és rajtuk keresztül általában a latin szavazatok miatt utazott a szigetre. Senki nem hitte volna, hogy az út balul sül el, és úgy látszik, az elnöki tanácsadók közt sem volt, aki arra figyelmeztetett volna, kockázatos vállalkozás egymillió dollárt elvinni – még ha az magánadomány is – egy válsággal küszködő országból." Magyarországgal mindenki ezt csinálja, kezdve a multiktól a bankokon át az izraeliekig! “Obama számára ez komoly kihívást, hiszen épp a Puerto Ricó-i és rajtuk keresztül általában a latin szavazatok miatt utazott a szigetre. Senki nem hitte volna, hogy az út balul sül el, és úgy látszik, az elnöki tanácsadók közt sem volt, aki arra figyelmeztetett volna, kockázatos vállalkozás egymillió dollárt elvinni – még ha az magánadomány is – egy válsággal küszködő országból.”

Magyarországgal mindenki ezt csinálja, kezdve a multiktól a bankokon át az izraeliekig!

]]>