Hozzászólás: Bőven van még olaj, gáz Alaszkában http://nepszava.com/2011/06/amerika/boven-van-meg-olaj-gaz-alaszkaban.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 simplemind http://nepszava.com/2011/06/amerika/boven-van-meg-olaj-gaz-alaszkaban.html/comment-page-1#comment-51357 simplemind Thu, 30 Jun 2011 00:12:43 +0000 http://nepszava.com/?p=73813#comment-51357 szia Geyza, a grizzlim vadászta....:-)két első mancsával szia Geyza, a grizzlim vadászta….:-)két első mancsával

]]>
Geyza http://nepszava.com/2011/06/amerika/boven-van-meg-olaj-gaz-alaszkaban.html/comment-page-1#comment-51353 Geyza Wed, 29 Jun 2011 23:22:55 +0000 http://nepszava.com/?p=73813#comment-51353 simplemind: Hány lazacot lőttél és a trófeája megvan még ? simplemind:
Hány lazacot lőttél és a trófeája megvan még ?

]]>
simplemind http://nepszava.com/2011/06/amerika/boven-van-meg-olaj-gaz-alaszkaban.html/comment-page-1#comment-51251 simplemind Wed, 29 Jun 2011 17:41:34 +0000 http://nepszava.com/?p=73813#comment-51251 Amikor fent voltam arra lacazot vadászni, láttam egy rezervátumot ahol az auora borealt kutatták kb. 50 millió dolláros éves költségvetéssel,- az atabaszki indiánok törzsfőnöke, nagyon jól sütötte meg a lacazot. Amikor fent voltam arra lacazot vadászni, láttam egy rezervátumot ahol az auora borealt kutatták kb. 50 millió dolláros éves költségvetéssel,- az atabaszki indiánok törzsfőnöke, nagyon jól sütötte meg a lacazot.

]]>
simplemind http://nepszava.com/2011/06/amerika/boven-van-meg-olaj-gaz-alaszkaban.html/comment-page-1#comment-51249 simplemind Wed, 29 Jun 2011 17:33:08 +0000 http://nepszava.com/?p=73813#comment-51249 és a tőzsdén kint vannak-e? ?? és a tőzsdén kint vannak-e? ??

]]>