Hozzászólás: Lépten-nyomon lehallgatnak minket? http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/torvenytelenul-rogzitenek-hangot-a-terfigyelo-kamerak.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 Nyul György http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/torvenytelenul-rogzitenek-hangot-a-terfigyelo-kamerak.html/comment-page-1#comment-27828 Nyul György Mon, 02 May 2011 18:37:50 +0000 http://nepszava.com/?p=57260#comment-27828 A Nagy Testvér mindent figyel. Ez egy orwelli ötlet. A Nagy Testvér mindent figyel. Ez egy orwelli ötlet.

]]>
Orbán András Lajos http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/torvenytelenul-rogzitenek-hangot-a-terfigyelo-kamerak.html/comment-page-1#comment-27819 Orbán András Lajos Mon, 02 May 2011 18:26:25 +0000 http://nepszava.com/?p=57260#comment-27819 Az ombuci EZT NEM VETTE ÉSZRE, ÉRDEKES?????????????????Egyébként a fiatalabbak kedvéért ilyenkor hallgatjuk kurva hangosan a táska, vagy zsebrádiót,oszt. jónapot!!!!!!!!!!! Az ombuci EZT NEM VETTE ÉSZRE, ÉRDEKES?????????????????Egyébként a fiatalabbak kedvéért ilyenkor hallgatjuk kurva hangosan a táska, vagy zsebrádiót,oszt. jónapot!!!!!!!!!!!

]]>
e-Vita http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/torvenytelenul-rogzitenek-hangot-a-terfigyelo-kamerak.html/comment-page-1#comment-27746 e-Vita Mon, 02 May 2011 15:47:07 +0000 http://nepszava.com/?p=57260#comment-27746 Ezúton is köszönjük a titkosszolgálatok munkatársainak, hogy megfigyelésre minket választottak. Tudják, tudjuk, hogy tudják. Mindazonáltal ne feledjék: Önöket is figyeli valaki. Ezúton is köszönjük a titkosszolgálatok munkatársainak, hogy megfigyelésre minket választottak. Tudják, tudjuk, hogy tudják. Mindazonáltal ne feledjék: Önöket is figyeli valaki.

]]>