Hozzászólás: Szélütés vagy időhúzás? http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/szlutes-vagy-idohuzas.html Amerikai.com Blogs Mon, 14 Apr 2014 22:15:07 +0000 http://wordpress.org/?v=2.9.2 hourly 1 spongya http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/szlutes-vagy-idohuzas.html/comment-page-1#comment-33147 spongya Mon, 16 May 2011 12:31:49 +0000 http://nepszava.com/?p=62366#comment-33147 Szerintem még végezhet a fideszben hasznos munkát. Aztán rendezhetnek neki disztemetést, kaphat szobrot Szálasi mellett. Szerintem még végezhet a fideszben hasznos munkát. Aztán rendezhetnek neki disztemetést, kaphat szobrot Szálasi mellett.

]]>
Geyza http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/szlutes-vagy-idohuzas.html/comment-page-1#comment-33082 Geyza Mon, 16 May 2011 10:59:11 +0000 http://nepszava.com/?p=62366#comment-33082 Csak had szenvedjen a tata..nehogymár pont neki legyen felhőtlen öregkora ! Kívánom hogy éljen sokáig és rettegjen attól hogy megkapja azt ami jár neki ! ( A háborús és népelleni bűnök nem évülnek el ) Csak had szenvedjen a tata..nehogymár pont neki legyen felhőtlen öregkora !
Kívánom hogy éljen sokáig és rettegjen attól hogy megkapja azt ami jár neki !
( A háborús és népelleni bűnök nem évülnek el )

]]>
férfi http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/szlutes-vagy-idohuzas.html/comment-page-1#comment-32996 férfi Mon, 16 May 2011 05:41:59 +0000 http://nepszava.com/?p=62366#comment-32996 Ha haza hozzák egy "gesztus" az egyik irányban. Utána szobrot kap,Puszi a másik oldalnak Diplomatikus!! Ha haza hozzák egy “gesztus” az egyik irányban. Utána szobrot kap,Puszi a másik oldalnak Diplomatikus!!

]]>
Tevekupec http://nepszava.com/2011/05/magyarorszag/szlutes-vagy-idohuzas.html/comment-page-1#comment-32981 Tevekupec Mon, 16 May 2011 04:38:08 +0000 http://nepszava.com/?p=62366#comment-32981 Az igazság az, hogy azért kell hazahozni, mert biztos Fidesz szavazó. Azok egy része ilyen. Majd Felcsúton díszpolgár lesz. Aztán Fidesz képviselő. Ez most a "magyar álom". Az igazság az, hogy azért kell hazahozni, mert biztos Fidesz szavazó. Azok egy része ilyen. Majd Felcsúton díszpolgár lesz. Aztán Fidesz képviselő.
Ez most a “magyar álom”.

]]>